• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Nr Of. 57  Działka os. Falkowa
    Nr Of. 57 Działka os. Falkowa

    Nowy Sącz

    • 220 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osiedle Falkowa Na sprzedaż działka o powierzchni 24ar płaska w kształcie prostokąta. Media: prąd w granicy, gaz w drodze, woda miejska. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu domy jed...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Wiosłowa

    Gdańsk » ul. Wiosłowa

    • 930 000 zł cena
    • 882 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 882 m² położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Wiosłowej.LOKALIZACJA: Wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnic...

  • Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno
    1 / 6
    Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno

    Łęg Tarnowski

    • 72 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,0860 ha położoną w miejscowości Łęg Tarnowski przy ulicy Kolejowej. Z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg projektu JASKÓŁKA 2 z garaż...

  • Działka zalesiona w Zagórzanach koło
    1 / 8
    Działka zalesiona w Zagórzanach koło

    Zagórzany

    • 165 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zalesioną w Zagórzanach gm. Gdów o pow. 1,65ha. Dojazd do działki drogą gminną nieutwardzoną.

  • Zukowo os Elzbietowo ul Gałczyńskiego działke budowlana
    Zukowo os Elzbietowo ul Gałczyńskiego działke budowlana

    Żukowo

    • 319 900 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, Zukowo położona centralnie na os. Elzbietowo ul Galczynskiego o pow. 845 m2, wszelkie media, Pięknie położona na wzgórzu: Przylegająca do ściany lasu...

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne

    Radomyśl nad Sanem

    • 450 000 zł cena
    • 104 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość, która posiada urządzoną Księgę Wieczystą – gospodarstwo rolne - o powierzchni ponad 8,7 ha położone w gminie Radomyśl nad Sanem za kwotę 450 000zł i 1,5 ha...

  • 1 / 3
    Działka Stare Bystre

    Stare Bystre

    • 260 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana - Stare Bystre MPZP - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno - usługowe. Media: prąd, gaz Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w malowniczy...

  • Działka Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 200 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 034 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. ok. 600m2 zlokalizowaną w Kościelisku. Doskonała lokalizacja,ekspozycja południowa ,piękny widok na góry, dogodny dojazd drogą asfalto...

  • Działka Zakopane

    Zakopane

    • 2 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 634 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Inwestycyjna w Zakopanem Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma domami w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 1500m2. Działka uzbrojona: woda i kanali...

  • Działka Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 1 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Michalik z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu Atrakcyjną działkę budowlaną z gotowym i zatwierdzonym projektem W...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Dobrowolskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Dobrowolskiego

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 907 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD TRZYDZIESTOAROWA , WIDOKOWA DZIAŁKA SKOTNIKI !!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. I linia zabudowy, med...

  • Działka Balice ul. Medweckiego

    Balice » ul. Medweckiego

    • 47 500 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRAWIE 5 HEKTARÓW , DZIAŁKA USŁUGOWA Okolice Lotniska w Balicach. Obowiązuje planem zagospodarowania : USŁUGI , HANDEL pod hotele, biurowce , gastronomię , galerie , parkingi ,...

  • Działka rolna z warunkami zabudowy pod Szczawinem
    1 / 3
    Działka rolna z warunkami zabudowy pod Szczawinem

    Szczawin Kościelny

    • 35 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8000 m² z warunkami zabudowy na domek jednorodzinny o pow. zabudowy do 80 m2. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 28 metrów i długości...

  • Działka z dobrym dojazdem do Warszawy S8
    1 / 7
    Działka z dobrym dojazdem do Warszawy S8

    Zalesie

    • 268 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami. Media - prąd, woda, gaz w...

  • Działka o świetnej lokalizacji w Zgierzu - do sprzedania
    1 / 3
    Działka o świetnej lokalizacji w Zgierzu - do sprzedania

    Zgierz

    • 900 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedamy doskonale usytuowaną działkę w Zgierzu, przy ulicy Konstantynowskiej 23, przy rondzie Sybiraków. Działka przylega do ruchliwej ulicy - trasy do Konstantynowa i Pabianic....

  • ŻAGLINY 2100 M2 KOLO ŁODZI
    1 / 4
    ŻAGLINY 2100 M2 KOLO ŁODZI

    Żagliny

    • 28 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SUPER OKAZJA .Sprzedam działkę nr 516 w ŹAGLINACH o pow . 2100 m2 , VI klasy .Działka znajduje się 50km od ŁODZI i 20 km od ŁASKU. .Dobre miejsce na rekreacje i wypoczynek . .Ofert...

  • 50 KM OD ŁODZI 3500 M2
    1 / 8
    50 KM OD ŁODZI 3500 M2

    Żagliny

    • 45 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Super Okazja. Sprzedam działka nr 582 o pow. 3500m2 / 70m X 50m/ grunty V i VI klasy w malowniczym terenie ,porośnięta świerkiem i sosną. Dobre miejsce na rekreację wypoczyn...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ BUCZ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | RÓŻNE POWIE...

    Bucz

    • 201 520 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ BUCZ | POZWOLENIE NA BUDOWĘ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | TRZY RÓŻNE POWIERZCHNIE: 916m2, 1048m2, 1102m2 | SPOKOJNA OKOLICA | Sprawdź nowoczesną prezentację:...