• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 10 500 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny położony na terenie Mińska Mazowieckiego o powierzchni ok 3 ha. Nieruchomość składa się z kilku działek. Pełne uzbrojenie terenu: prąd, woda, gaz, kanaliza...

  • Działka budowlana 1200 m kw
    1 / 2
    Działka budowlana 1200 m kw

    Dąbrowa Górnicza

    • 480 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną o pow 1200 m 2 .Lokalizacja Dąbrowa Górnicza Zabkowice, Antoniów ul Stawowa nieopodal jeziora Pogoria 4- osiedle domów jednorodzinnych.Wiecej inf...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 13 808 000 zł cena
    • 6 904 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 6904 m2 - produkcyjno-usługowa - GDAŃSK KOKOSZKI DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6904 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartusk...

  • Działka Oblęgorek ul. Spółdzielcza

    Oblęgorek » ul. Spółdzielcza

    • 137 560 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działke budowlaną o powierzchni 1448 m , położoną w malowniczej miejscowości Oblęgorek, gmina Strawczyn, zaledwie 20 minut d...

  • Dobra inwestycja
    1 / 5
    Dobra inwestycja

    Budy Mszczonowskie

    • 360 000 zł cena
    • 10 470 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano- rolna z możliwością przekształcenia zlokalizowana w Budach Mszczonowskich gmina Radziejowice  Kształt trapezu przylegający bokiem 53,6 do drogi, media - prąd na...

  • Sprzedam działkę siedliskową we wsi
    1 / 2
    Sprzedam działkę siedliskową we wsi

    Dębogóra

    • 199 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o powierzchni około 5000 m2 w miejscowości Dębogóra, gmina Widuchowa, powiat Gryfino. Usytuowana jest przy drodze gminnej, niedaleko drogi krajowej nr...

  • Działka budowlana

    Jodłówka Tuchowska

    • 79 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jodłówce Tuchowskiej, gmina Tuchów, 40 ar. Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Jodłówka Tuchowska, gmina Tuchów w woj...

  • Morawica/Radomice. Sprze.działkę budowlaną w Radomicach1.681
    1 / 12
    Morawica/Radomice. Sprze.działkę budowlaną w Radomicach1.681

    Radomice

    • 120 000 zł cena
    • 1 681 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/10 Powierzchnia działki to 1.681 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok. O północy m...

  • Działka Karniowice ul. Rycerska

    Karniowice » ul. Rycerska

    • 489 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SZEROKA ,PŁASKA , NASŁONECZNIONA, 8arowa [i] Pozwolenie na budowę domu z garażem II stanowiskowym/ indywidualny projekt . [/i] Okolica ul Rycerskiej , działka przy spokojnej uli...

  • Działka Gdańsk ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 1 950 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 2 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IDEALNE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY. DZIAŁKA z WARUNKAMI ZABUDOWY, POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i GOTOWYM PROJEKTEM!ILOKALIZACJADziałka z ogromnym potencjałem, usytuowana bezpośredni...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2 ! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Ko...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Kolnik, na granicy z Pszczółkami, w odległości ok 20 km od centrum...

  • Działka z MPZP: przemysł, usługi, składy
    1 / 2
    Działka z MPZP: przemysł, usługi, składy

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 800 000 zł cena
    • 15 018 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjna działka przemysłowa, o powierzchni 1,5018 ha, zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Niezaprzeczaln...

  • Działka pod zabudowę - Wilkanowo
    1 / 4
    Działka pod zabudowę - Wilkanowo

    Wilkanowo

    • 320 000 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 884 m2 w miejscowości Wilkanowo, prestiżowej lokalizacji nieopodal Zielonej Góry (zaledwie 10min do centrum miasta). Prezentujemy na s...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Koszutki

    Kraków » Swoszowice » ul. Koszutki

    • 697 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, ponad 10arowa z doprowadzonymi mediami . W planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W pobliżu nowe budynki jednorodzinne oraz widoki na...

  • Działka Myślibórz, ul. Łużycka

    Myślibórz » ul. Łużycka

    • 159 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Myślibórz przy ul. Łużyckiej o pow. od 1068 m2 do 1347 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane w...

  • Działka Kolonia myśliborzyce

    Kolonia Myśliborzyce

    • 118 195 zł cena
    • 3 377 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 11 działek w miejscowości Kolonia Myśliborzyce o pow. od 3191 m2 do 3792 m2, nieruchomość przeznaczona pod budowę domów jednorodzinnych. Działki posiadają wydane warun...

  • Działka Binowo

    Binowo

    • 300 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2500 m2 w m. Binowo pod Szczecinem. Malownicza miejscowość o nazwie Binowo położona jest wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku...

  • Działka Boleszkowice, ul. Sportowa

    Boleszkowice » ul. Sportowa

    • 129 000 zł cena
    • 6 788 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno - budowlana o pow. 6788m2 położona w Boleszkowicach, powiat Myśliborski. Przeznaczenie według MPZP – zabudowa jednorodzinna. Media w drodze, ukształtowan...

  • 1 / 2
    KRZECZYN - DUŻY WYBÓR DZIAŁEK - SPOKOJNA OKOLICA

    Krzeczyn

    • 131 400 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotycząca działek z warunkami zabudowy w Krzeczynie.Obecnie na sprzedaż jest 11 działek.249/108 - 848 m2 - cena 127200 zł (netto)249/109 - 857...