• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • 1 / 4
    Działka pod budowe domu- Niekłonice

    Niekłonice

    • 150 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Starzyńskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Starzyńskiego

    • 1 540 000 zł cena
    • 3 855 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA prawie 40 arowa - Skotniki Spokojna zielona okolica. Objęta planem zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna wolnostojąca Działka jest szeroka , zbliżona kształtem...

  • Działka Podjazy ul.

    Podjazy

    • 599 000 zł cena
    • 87 647 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przestronna działka z 70-letnim lasem i bliskością jeziora - idealna na rekreację, siedlisko lub inwestycję!JEŚLI JESTEŚ SPRAGNIONY :- ciszy- spokoju- bliskości lasu i jezior- kont...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogodny...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogod...

  • Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady
    1 / 13
    Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady

    Siemuszowa

    • 85 000 zł cena
    • 2 402 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siemuszowa, gmina Tyrawa Wołoska, w północnej części powiatu sanockiego, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnyc...

  • Działka mieszkaniowo usługowa w Koszycach Małych

    Koszyce Małe

    • 45 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta o...

  • Działka Bolesławice

    Bolesławice

    • 254 600 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Bolesławicach! Działka położona w spokojnej okolicy. Media do 100 m od działki. Cena za metr - 134 zł. POLECAM! Więcej infor...

  • 1 / 4
    Działka Gniewino ul.

    Gniewino

    • 430 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA 4 3000 M2 - IDEALNIE CICHA I SPOKOJNA OKOLICA !DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4 300 m2 położona w Gniewinie. Okolica słynie z pię...

  • Działka Bolesławice

    Bolesławice

    • 243 746 zł cena
    • 1 819 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Bolesławicach! Powierzchnia działki: 1819 m Działka położona w spokojnej okolicy. Media do 100 m od działki. Cena za metr - 1...

  • Działka rekreacyjna - Jankowice
    1 / 6
    Działka rekreacyjna - Jankowice

    Jankowice

    • 109 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze ewidencyjnym 81, obręb Jankowice, gmina Ładzice, powiat Radomsko. Wymiary: 25m x 218m, działka częściowo zadrzewiona, znajduje się w odległości ok...

  • Dzialka rolno widokowa
    1 / 3
    Dzialka rolno widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno- widokową o pow .45 arów położoną w Barcicach z pięknymi widokami

  • Niegoszowice gm. Zabierzów - działka 186-arowa
    1 / 10
    Niegoszowice gm. Zabierzów - działka 186-arowa

    Niegoszowice

    • 550 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno - leśna o pow. 1,86 ha położona w miejscowości Niegoszowice gm. Zabierzów. Działka jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej, ok. 40m od asfaltu. Ma k...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Hajnówka

    • 70 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Hajnówce przy ul górnej obok składu bud Panasiuk tel kontaktowy [tel]

  • Działka ZABŁUDÓW Zabłudów

    Zabłudów

    • 420 000 zł cena
    • 2 094 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | ***DUŻA DZIAŁKA Z UTWARDZONĄ DROGĄ DOJAZDOWĄ ORAZ PEŁNYM UZBROJENIEM W ULICY*** Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 2094 m 2 , położoną w mieście...

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Cieszyn

    • 606 000 zł cena
    • 2 068 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Bielskiej w Cieszynie, powierzchnia działki 2068 m2, na działce stoi budynek mieszkalny na który jest wydane pozwolenie na rozbiórkę i...

  • Działka Parzeń

    Parzeń

    • 220 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeki Skrwa. Posiadamy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę, zlokalizowaną w pobliżu Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, które...

  • Działka Gąbin

    Gąbin

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha, objętych MPZP. Działki położone obok siebie, o powierzchni: 3000 m (wymiary 34x88m), 6338 m2...

  • Działka Mazurowice

    Mazurowice

    • 125 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Mazurowicach koło Środy Śląskiej w cichej okolicy z dobrym dojazdem do Malczyc, Legnicy, Środy Śląskiej. Odległość do infrastruktury 272 m. DANE KO...

  • działka w gminie Mszczonów - wieś Wólka Wręcka
    1 / 5
    działka w gminie Mszczonów - wieś Wólka Wręcka

    Wólka Wręcka

    • 143 700 zł cena
    • 1 437 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka leśna we wsi Wólka Wręcka gm. Mszczonów o powierzchni 1437 mkw ( szer. 30 m) położona przy drodze gminnej, asfaltowej. W drodze wodociąg gminny, energia e...