• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka budowlana ; domy,szeregi,bliźniaki !!!

    Ostrowina

    • 1 783 900 zł cena
    • 17 839 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie!Oleśnica - 14 kmWrocław - 45 kmTrasa S8 - 10 kmDziałka z ogromnym potencjałem.Można na niej wybudować :-domy jedn...

  • Działka przemysłowo-usługowa wiele zastosowań!!

    Oleśnica

    • 3 901 660 zł cena
    • 27 869 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.Odległość od wybranych lokaliz...

  • Działka inwestycyjno-budowlana przy trasie!!!

    Ostrowina

    • 1 584 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej przy trasie Oleśnica - Ostrów WielkopolskiDziałka z ogromnym potencjałem.1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami 2.U, 3.U, 8...

  • 1 / 4
    Teren inw. logistyka, produkcja - okazja!

    Świerzna

    • 1 699 000 zł cena
    • 14 255 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Posiadamy do sprzedaży działkę rolną RIIIa/RIVa o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do...

  • Działka w cichej okolicy z dużym potencjałem

    Sądrożyce

    • 350 000 zł cena
    • 5 324 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m² (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana w spokojnej i ci...

  • Działka rolna Nowa Jabłona gm. Niegosławice,
    1 / 3
    Działka rolna Nowa Jabłona gm. Niegosławice,

    Nowa Jabłona

    • 120 000 zł cena
    • 3 989 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę, na której znajduję się ogrodzona winnica, o powierzchni 3 989m2. Zlokalizowaną w cichej i malowniczej okolicy niedaleko No...

  • Działka rolna Nowa Jabłona gm. Niegosławice,
    1 / 3
    Działka rolna Nowa Jabłona gm. Niegosławice,

    Nowa Jabłona

    • 280 000 zł cena
    • 4 904 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę, na której znajdował się staw, o powierzchni 4904m2. Zlokalizowaną w cichej i malowniczej okolicy niedaleko Nowej Soli (23k...

  • Działka budowlana Adamowice gm. Mszczonów
    1 / 8
    Działka budowlana Adamowice gm. Mszczonów

    Adamowice

    • 760 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest 1h działki rolnej z domkiem o powierzchni mieszkalnej 60m2 wraz z podpiwniczeniem. Dom miał wymieniany dach 3 lata temu. Na działce poza domem znajduję...

  • Sprzedam działkę w Lubinie
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Lubinie

    Lubin

    • 189 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1200m2 położoną w Lubinie woj. dolnośląskie w Małomicach przy ulicy Tulipanowej, naprzeciwko restauracji Miedziana Perła. Mapa 2, Obręb 6, nr dzi...

  • Osiedle Zielona Dolina, działka budowlana, Gubin-Drzeńsk Mały
    1 / 5
    Osiedle Zielona Dolina, działka budowlana, Gubin-Drzeńsk Mały

    Drzeńsk Mały

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjno budowlaną położoną na terenie Osiedla Zielona Dolina, na obrzeżach Gubina przy drodze powiatowej w kierunku Drzeńsk Mały -Żytowań - przejśc...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrówka Tczewska ul.

    Dąbrówka Tczewska

    • 289 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1064 m2 w Dąbrówce Tczewskiej!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana (nr 47/2), o powierzchni 1064 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt prostok...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 3 398 000 zł cena
    • 1 699 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1699 m2 - mieszkaniowo-usługowa - GDAŃSK KOKOSZKI DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1699 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartus...

  • Działka Karwieńskie Błoto Drugie ul.

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 500 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJA:Karwieńskie Błoto Drugie leży na wschodnim krańcu Wybrzeża Słowińskiego, na zachód od Kanału Karwinka. Wieś graniczy: od wschodu z Karwią, z południa z miejscowością Ka...

  • Działka budowlana Kościan,
    1 / 6
    Działka budowlana Kościan,

    Kościan

    • 385 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1099m²  Cicha i zielona okolica gwarantuje przyszłym mieszkańcom komfort i spokój, co jest nieoce...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie
    1 / 5
    NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie

    Czołowo

    • 228 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na obrzeżach miasta Koła z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Czołowie gm. Koło o powierzchni 2932 m2. Wydana decyzja daje komfort rozpoczęcia szybkiej budowy...

  • Dom Młyński, rzeka, na 14 400 m2 !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 14 400 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    "Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzek...

  • 1 / 3
    Działka Szarwark

    Szarwark

    • 18 500 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE NA POGRANICZU MIEJSCOWOŚCI SZARWARK I LUSZOWICE - GMINA DABROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne porośnięte samosiejkami o łącznej p...

  • Działka budowlana Chodzież, J. Kochanowskiego
    Działka budowlana Chodzież, J. Kochanowskiego

    Chodzież

    • 530 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWO - USŁUGOWEJ, POŁOŻONY W CHODZIEŻY PRZY UL. J. KOCHANOWSKIEGO Powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 3039 m o nr ewidencyjnym 3810 Zgo...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 549 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 1 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Turystycznej. Unikalna lokalizacja!LOKALIZACJA: Wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzie...

  • Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 60 000 zł cena
    • 5 361 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka rolna 5361 m2. Bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość. Wymiary działki: dł 100x53 m2. Dojazd drogą gminną. Na działce posadzone jest pszenżyto. W...