• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój
    1 / 2
    działka budowlana Stary Wielisław-Polanica Zdrój

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3-4 km od granic Kłodzka/Polanicy. Bdb położona, przy bocznej drodze prowadzącej do lasu. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Prąd-skrzynka na działce. Dobrzy sąsi...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Wyrwa

    Kraków » Swoszowice » ul. Wyrwa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    18 AROWA , USŁUGOWA , SWOSZOWICE . Działka w I linii zabudowy z bardzo dobrym połączeniem z obwodnicą , Trasą Łagiewnicką czy Zakopianką .Droga dojazdowa asfaltowa , Media pełne...

  • Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Skotnicka

    Kraków » Podgórze » ul. Skotnicka

    • 9 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1 HEKTAR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ OBIEKTU HOTELOWO-USŁUGOWEGO z CZĘŚCIĄ BIUROWO HANDLOWĄ o POWIERZCHNI 2200 PUM Budowa budynku usługowego-hotelowego z częścią biurowo-handlową z...

  • Działka Zabierzów ul. Kamienna

    Zabierzów » ul. Kamienna

    • 3 300 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice ul.Kamiennej w Zabierzowie Działka budowlana , pod osiedle eleganckich domów w pobliżu Skała Kmity i terenów zielonych. Plan zagospodarowania obowiązujący . Możliwa zabu...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 790 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzycie Państwo o dużej działce z prywatnym lasem, to zapraszam do Duchnowa w okolice ulicy Pieńki. Mamy tu na sprzedaż piękną działkę. W sumie ziemi jest 3000 metrów z czego okoł...

  • Działka Milanówek Kazimierówka ul. Kazimierzowska

    Milanówek » ul. Kazimierzowska

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 860m2 ze starym domem, w Milanówku! Działka położona w południowej części Milanówka blisko Stacji WKD Kazimierówka. Działka o kształcie zbliżonym do...

  • Działka 34.4977ha,m.Bobolice,las,oczko wodne,dr .

    Bobolice

    • 5 840 000 zł cena
    • 344 977 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni łącznej 34.4977...

  • Spokojna okolica, świetna lokalizacja Działki w Lipie
    1 / 10
    Spokojna okolica, świetna lokalizacja Działki w Lipie

    Lipa

    • 53 640 zł cena
    • 894 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę dom...

  • Raciborowice budynki produkcyjne JESZCZE NIŻSZA CENA
    1 / 4
    Raciborowice budynki produkcyjne JESZCZE NIŻSZA CENA

    Raciborowice

    • 280 000 zł cena
    • 13 690 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt V GUp 85/20 Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruch...

  • 1 / 3
    Działka pod usługi : Sport Turystyka Rekreacja

    Bielsko-Biała

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 595 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • Dwie działki z prawomocnymi WZ na 4 bliźniaki

    Warszawa

    • 2 558 400 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dwie działki na sprzedaż – 2132 m² – Wawer, Warszawa Idealne działki pod budowę bliźniaków! Zapraszam do składania ofert na zakup dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchn...

  • Myszkowice, działka widokowa
    1 / 10
    Myszkowice, działka widokowa

    Myszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działka na wzniesieniu z widokiem na okolicę, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 848m2. Wymiary 22,5x36. Wjazd na działkę od strony zachodniej. M...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • Działka z WZ w otoczeniu lasu w Handzlówce
    1 / 4
    Działka z WZ w otoczeniu lasu w Handzlówce

    Handzlówka

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka o pow. około 30 a położona w miejscowość Handzlówka. Działka w otoczeniu lasów i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na działkę zostały wydane warunki zabu...

  • Działka z warunkami zabudowy na halę
    Działka z warunkami zabudowy na halę

    Łąka

    • 550 000 zł cena
    • 2 470 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chcesz budować halę albo dwie hale ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy do sprzedaży działkę komercyjną z warunkami zabudowy na dwie hale. Nieruchomość położona w Łące...

  • Ciekawa działka budowlana
    1 / 5
    Ciekawa działka budowlana

    Wólka Kozodawska

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na granicy Piaseczna, w pełni uzbrojona: dociągnięty gaz, woda i kanalizacja, przy drodze prąd. Wjazd na teren (urządzony) bezpośrednio z asfaltowej głównej drogi...

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Laliki

    • 145 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow.2100 m2 w Lalikach gmina Milowka.Dojazd droga asfaltowa.Dzialka z lekkim spadem zakonczona strumykiem.Mozliwosc podzialu na dwie czesci.Od strony s...

  • Dzialki
    1 / 5
    Dzialki

    Lichawa

    • 18 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 dzialki jedna 14 arow druga 25 arow są to łąki miedzy dzialkami plynie rzeka 18000zl za dwie dojazd jest z dwóch stron do dzialek

  • Działka Śródka

    Śródka

    • 125 000 zł cena
    • 2 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną we wsi Śródka w gminie Gietrzwałd. Działka o numerze 29/3, powierzchni 2179 m2 i regularnym kształcie pr...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Zalesie

    Rzeszów » Zalesie

    • 599 000 zł cena
    • 1 667 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działkę budowlaną w Rzeszowie sprzedam Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 16,67 ar w Rzeszowie /Matysówce Działka ma kształt prostokąta, o wymiarach 29,...