• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka na sprzedaż, Nekla (gw), Podstolice

    Podstolice

    • 119 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA | PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | MPZP | PILNE!!! Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • Działka na sprzedaż, Grodzisk Wielkopolski

    Grodzisk Wielkopolski

    • 122 060 zł cena
    • 718 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ! | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 718m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA LOKALIZACJA | PRĄD I WODA NA DZIAŁCE | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url]...

  • Działka na sprzedaż, Poznań, Radojewo

    Poznań

    • 399 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DUŻA, UROKLIWA DZIAŁKA NA TWÓJ WYMARZONY DOM| POZNAŃ - RADOJEWO| POWIERZCHNIA 1000 M2! NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ...

  • Działka na sprzedaż, Słupca

    Słupca

    • 230 000 zł cena
    • 4 853 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka rolna 4853 m2 (0,485 ha) | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Słupca Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] Okazj...

  • Działka na sprzedaż, Rogoźno (gw), Cieśle

    Cieśle

    • 2 999 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka na sprzedaż, Murowana Goślina (gw), Łopuchowo

    Łopuchowo

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • Działka na sprzedaż, Chyby, Szamotulska

    Chyby

    • 7 800 000 zł cena
    • 12 947 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 13 działek budowlanych o łącznej powierzchni 12 947 m² w pr...

  • Działka Wyręby

    Wyręby

    • 179 000 zł cena
    • 6 447 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana w Wyrębach SPRZEDAM Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej miejscowości Wyręby! Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem bezpośrednio...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Szerokie Łąki

    Kraków » Podgórze » ul. Szerokie Łąki

    • 3 074 400 zł cena
    • 8 784 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 90 ARÓW .DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA SKOTNIKI!!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ponad 70ar przeznaczone jest pod tereny rolne,1300 M KW POD ZABUDOWĘ JEDNORODZIN...

  • Wacławów gm. Lądek - działka inwestycyjna/ komercyjna
    1 / 16
    Wacławów gm. Lądek - działka inwestycyjna/ komercyjna

    Wacławów

    • 256 500 zł cena
    • 17 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną, idealną pod różnorodne przedsięwzięcia. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji w miejscowość Wacławów gm. Lądek, z łatwym...

  • Działka budowlana centrum Łap
    1 / 4
    Działka budowlana centrum Łap

    Łapy

    • 450 000 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 904 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Pod Kamienicę* * Starówka **Ścisłe centrum miasta** **Apartamenty mieszkalne** Lokale pod usługi i handel * Działki budowlane położone przy ul. Średniej w Łapach o numerach : 10...

  • Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego
    1 / 16
    Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego

    Wychody

    • 135 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSZYSTKIE oferty 0% Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2 Lokalizacja Roztoc...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Królikiewicza

    Kraków » Podgórze

    • 790 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SKOTNIKI , KWADRATOWA, WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA rejon ulicy Grzegorzewskiej!! Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnost...

  • Działka Iława ul. Ziemowita

    Iława » ul. Ziemowita

    • 10 286 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną , usługowo-przemysłową w Iławie w woj. Warmińsko-Mazurskim , która znajduje się przy obwodnicy miasta w sąsiedztwie bloków mi...

  • Działka Brzóze Małe

    Brzóze Małe

    • 115 000 zł cena
    • 2 686 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę rekreacyjną w miejscowości Brzóze Małe, gmina Rzewnie, powiat Makowski. Działka o powierzchni 2686 m2., porośnięta częściowo drzewkami sosen samosiejek...

  • Działka Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 30 190 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.To doskon...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 340 956 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

  • Targowisko-nieruchomosci-usługowa-
    Targowisko-nieruchomosci-usługowa-

    Targowisko

    • 815 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TARGOWISKO-Biuro INWEST - nieruchomości- sprzeda nieruchomość objęta nowym planem zagospodarowania -usługowa pod działalność gospodarczą -z dobrym szerokim dojazdem rejon nowo p...

  • widokowa działka budowlana STRACONKA
    1 / 8
    widokowa działka budowlana STRACONKA

    Bielsko-Biała

    • 550 000 zł cena
    • 1 771 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa, nasłoneczniona działka budowlana/ pogranicze Parku Krajobrazowego Beskidu Małego / Tarasowy układ dzialek gwarantujący nasłonecznienie przez cały dzień, luźna zabudowa w...

  • 1 / 3
    Działka Brzoskwinia ul. Brzoskwinia

    Brzoskwinia

    • 356 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z widokiem na Tatry , Babią Górę i Dolinki Krakowskie. W obecnym planie zagospodarowania Działka ROLNA w miejscowości Brzoskwinia gm.Zabierzów . Utwardzona droga dojazdow...