• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka inwestycyjna Leszno,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Leszno,

    Leszno

    • 1 599 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa oferta lokalu usługowego położonego na działce budowlanej o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym! Jest to perfekcyjna propozycja dla inwestora, który posiada...

  • Działka 10 ar pod Krosnem
    1 / 2
    Działka 10 ar pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 10 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczepancowa pod Krosnem działka nr.1026/1 pod lasem wym.35/26m.droga z 2 stron a z 2 stron jest 15 ha.lasu Media na sąsiedniej działce działka opisana jest jako łąka.Powaznie zain...

  • Działka inwestycyjna Podbrzezie Dolne gm. Kożuchów,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Podbrzezie Dolne gm. Kożuchów,

    Podbrzezie Dolne

    • 100 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 930m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o nr 517/11 zlokalizowana w Podbrzezie D...

  • Działka Lubiejew ul.

    Lubiejew

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlano-usługowe położone w miejscowości Lubiejew, w gminie Sochaczew.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki przeznaczone są pod...

  • Działki w Bielinach
    Działki w Bielinach

    Bieliny

    • 50 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w Bielinach, powiat Przysuski, gmina Gielniów. Numery ewidencyjne 1062/1 oraz 1454/1, obręb Bieliny. Powierzchnia działek stanowi 3500 m2 i 2400 m2. Razem 59...

  • Działki w Bielinach
    Działki w Bielinach

    Bieliny

    • 50 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w Bielinach, powiat Przysuski. Numery ewidencyjne działek 1061/2 i 1455/2, obręb Bieliny. Powierzchnia działek 4800m2 oraz 3000m2. Razem 7800m2. Zapraszam do...

  • Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 480 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew o powierzchni 4432 m2 w kształcie prostokąta.Działka posiada dostęp do prądu i wody. Położona jest bezpośredn...

  • Działka Krzyżanówek

    Krzyżanówek

    • 3 500 000 zł cena
    • 125 500 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Krzyżanówek, gm. Krzyżanów w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji gruntów Obręb Krzyż...

  • Działka Borki

    Borki

    • 115 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIERUCHOMOŚĆ PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ NR 982 (SZCZUCIN-JAŚLANY) - OK. 4KM OD RYNKU W SZCZUCINIE. Oferujemy do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 0,43ha,...

  • Działka Gdynia Redłowo ul. Kostki Napierskiego

    Gdynia » Redłowo » ul. Kostki Napierskiego

    • 3 290 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 4 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka  o powierzchni 715 m2. Obszar nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wiodące funkcje nieruchomości wyznacza S...

  • Pisary gm. Zabierzów - widokowa 15-arowa działka budowlana
    1 / 3
    Pisary gm. Zabierzów - widokowa 15-arowa działka budowlana

    Pisary

    • 330 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana o pow. 1500 m2 ( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości),położona w Pisarach gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną, a następnie...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz
    1 / 6
    Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz

    Kwilno

    • 75 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwie położone działki pod lasem, przeznaczone w planie przestrzennego zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną w Kwilnie, gmina Zgierz. Powierzchnia oferowanej...

  • Działka budowlana 3000m2 w Wyg. Smoszewskiej k/Zakroczymia
    1 / 9
    Działka budowlana 3000m2 w Wyg. Smoszewskiej k/Zakroczymia

    Wygoda Smoszewska

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3000m2 (jedna z dwóch sąsiadujących), niezabudowana, w m. Wygoda Smoszewska k/Zakroczymia, 13km od lotniska w Modlinie, 50km od centrum Warszawy, położone w obsza...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1207m2 położona w Grodźcu wśród zabudowy jednorodzinnej, na lekkim wzniesieniu. Działka o powierzchni 1207m2, szerokości od ulicy ok 14m i długości...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Wieś Przywidzka ul.

    Nowa Wieś Przywidzka

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wspaniałe miejsce na Twój wymarzony dom! Zachęcam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej. Nieopodal duży kompleks leśny - pełen smakowitych darów natury.LOKALIZACJA: Nowa W...

  • Bieszczady - Smolnik działka na sprzedaż.
    Bieszczady - Smolnik działka na sprzedaż.

    Smolnik

    • 666 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bieszczady - sprzedam piękną działkę budowlaną, około 7.000 m2 w miejscowości Smolnik. Działka posiada warunki zabudowy, prąd przy drodze. Dojazd asfaltem. Cena 666.000 zł, tel. [t...

  • Działka w Kotkowie
    1 / 8
    Działka w Kotkowie

    Kotkowo

    • 350 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dwie działki obok siebie o łącznej powierzchni 6270 m2 w pięknej miejscowości Kotkowo na Mazurach blisko Jeziora Gil 600 m

  • Paszczyna - działka na sprzedaż
    Paszczyna - działka na sprzedaż

    Paszczyna

    • 136 884 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 20,13 ar położoną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica. Media: prąd w zasięgu o...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Chrzanów Mały
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki Chrzanów Mały

    Grodzisk Mazowiecki

    • 630 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Chrzanów Duży działki budowlane na sprzedaż. Działka o powierzchni 3500 m2 . Działka usytuowana w bliskiej odległości od zjazdu na obwodnicę Grodziska Mazowieckiego. Doskona...

  • Działka Lutkówka Druga gm. Mszczonów
    Działka Lutkówka Druga gm. Mszczonów

    Lutkówka Druga

    • 1 614 000 zł cena
    • 26 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lutkówka gm. MSZCZONÓW działka budowlano - leśna - na sprzedaż. Działka budowlano- leśna o powierzchni o powierzchni 26.900 m2 w tym 100 m od drogi pod zabudowę. Pozostała c...