• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • 1 / 4
    Działka dobrze skomunikowana, WKD w pobliżu

    Nowa Wieś

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m², zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Nowa Wieś, gmina Michałowice, powiat pruszkowski. Działka w kształcie...

  • 1 / 4
    Pęcice Małe - zielona okolica

    Pęcice Małe

    • 722 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 963m2, zlokalizowana w Pęcicach Małych w miejscowości graniczącej z Komorowem. Wszystkie media dostępne w drodze gminnej oddalonej od działki o...

  • 1 / 4
    Działka w pierwszej linii zabudowy pow.1160m2

    Stara Wieś

    • 590 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Starej Wsi gmina Nadarzyn o powierzchni 1 160m2, działka w pierwszej linii zabudowy w kształcie w prostokąta, przybliżone wymiary 36x32m.Działka częściowo ogr...

  • Michałowice, Działka w cichej okolicy o pow. 876m2

    Michałowice

    • 999 000 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 1 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 876 m², położona w spokojnej części Michałowic. To wyjątkowe miejsce stanowi enklawę ciszy i spokoju, jednocześnie oferując wygodny dost...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod wymarzony dom

    Wyględy

    • 425 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m².Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji...

  • 1 / 4
    Brwinów – cisza i szybki dojazd do Warszawy

    Brwinów

    • 650 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Brwinowie, powierzchnia 950m2.Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia ciszę i prywatność, a jednocze...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 15 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 765 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność...

  • Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola

    Jastrzębnik

    • 1 999 000 zł cena
    • 36 730 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębnik piękna działka rolno-budowlana o powierzchni 36730 m2 w nieregularnym kształcie - na sprzedaż. Bardzo atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 36.730m2....

  • Dwie działki pod zabudowę gmina Zambrów

    Przeździecko-Mroczki

    • 270 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 działki pod zabudowę w miejscowości Przeździecko-Mroczki, gm. Zambrów obie gotowe do zabudowy: 1) 0,21 ha z dwóch stron dojazd drogą asfaltową, obok przebiega wodoc...

  • Działka Mirków

    Mirków

    • 700 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedaż gruntu w Mirkowie gm. Długołęka pow 17 000 m2 dojazd drogą asfaltową oraz droga gruntowa 20m. w pobliżu działek budowlanych. Nieruchomość dobra pod inwestycję. DON DOLN...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 1 950 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 2 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    IDEALNE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY. DZIAŁKA z WARUNKAMI ZABUDOWY, POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i GOTOWYM PROJEKTEM!ILOKALIZACJADziałka z ogromnym potencjałem, usytuowana bezpośredni...

  • Działka Koleczkowo ul. Świętopełka Wielkiego

    Koleczkowo » ul. Świętopełka Wielkiego

    • 165 060 zł cena
    • 1 179 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 30 km od Gdańska w miejscowości KOLECZKOWO LOKALIZACJAKoleczkowo znajdują się w gminie Szemud. To bardzo dobrze skomunikowana wieś kaszubska.Leży 2 km od...

  • Działka Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 735 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania działka o pow. 13,51a położona przy ul. Sucharskiego. Dojazd do posesji drogą asfaltową oraz utwardzaną. Działka częściowo ogrodzona, n...

  • Działka Marcyporęba ul. Granice

    Marcyporęba » ul. Granice

    • 210 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcyporęba piękne zielone i spokojne miejsce. Do Skawiny 18 km Do Wadowic 19 km Do Krakowa 35 km Działka budowlana o powierzchni 720 m2. powstała z podziału dużej prawi...

  • Działka Inwałd ul. Jana Korcza

    Inwałd » ul. Korcza

    • 1 109 000 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Inwałd na osiedlu Korcza. Działka w spokojnym miejscu ale bardzo ładnie położona wśród nowych domów, doskonale nadający się na budowę nowego osiedla domów...

  • Działka Nieporaz

    Nieporaz

    • 749 000 zł cena
    • 40 710 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIeporaz niewielka miejscowoś w gminie Alwernią nieopodal A4 Do Chrzanowa zaledwie 14 min, do Krakowa ok 30 min. Do sprzedania 7 działek o łącznej powierzch 40710 m2. Działki zlo...

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 174 000 zł cena
    • 6 309 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w bardzo dobrej cenie Działak o powierzchni 6309 m2 Część budowlana to ok 1097 m2 (szerokość 28 m2 długość 39 m2) pozostała część Serdecznie zap...

  • Działka Nidek

    Nidek

    • 129 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nidek miejscowość położona u podnóża Beskidu. Do Andrychowa zaledwie 10 min do Bielską Biała 30 min. Działka zlokalizowana przy lesie w niedalekiej odległości od sklepów, szkoł...

  • Działka Andrychów ul. Wyzwolenia

    Andrychów » ul. Wyzwolenia

    • 249 000 zł cena
    • 1 972 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana