• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Sprzedam działkę budowlaną/rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną/rolną

    Zagrody

    • 28 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną/rolną w m.Zagrody gm.Rejowiec pow.Chełm.Przez działkę przebiega linia energetyczna a przez drogę wodociąg.Działka jest działką rolną przewidzianą pod zab...

  • Działka rolna Grzmiąca gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka rolna Grzmiąca gm. Żabia Wola

    Grzmiąca

    • 877 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grzmiąca piękna działka rolna o powierzchni 13500m2 w bardzo atrakcyjnym miejscu - na sprzedaż. Piękna działka rolna o powierzchni 13.500 m2 i wymiarach : 108 x 126 x 109 x...

  • Działka - Las Bieszczady 64 ar

    Uherce Mineralne

    • 49 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka, w dokumentach LS. Działka znajduje się w miejscowości Uherce Mineralne, zjazd do działki bezpośrednio z DK 84. Jak to Las Teren zróżnicowany . Nr. Działki Uhe...

  • Działka Modlnica ul. Częstochowska

    Modlnica » ul. Częstochowska

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 AROWA , POD ZABUDOWĘ WOLNOSTOJĄCĄ LUB BLIŹNIACZĄ z możliwością usług Działka płaska , szeroka , cicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania . Media pełne :woda , prąd , g...

  • Wyjątkowa oferta dużej działki bud., ogrodzona

    Machowa

    • 329 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana 22 a w MachowejNa działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 138 m2 według indywidualnego projektu. Obecny etap budowy ob...

  • Działka Piekary ul. Liszki

    Piekary » ul. Liszki

    • 1 465 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 611 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piekary gm. Liszki . Działka 24 arowa z widokiem na Klasztor Kamedułów na Bielanach mieszkaniowa możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza . Doskonała komunikacja ,w pobliżu prz...

  • Działka w malowniczej okolicy blisko Kazimierza

    Kazimierz Dolny

    • 239 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 arBlisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica.Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudow...

  • Inwestycyjna działka przy stoku narciarskim

    Czarna Góra

    • 98 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodz...

  • Działka Pruszków

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 1 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną w Pruszkowie dzielnica Żbików Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy Działka o powierzchni 799m2, zabudowana budynkiem mie...

  • Działka Grójec ul. Mszczonowska

    Grójec » ul. Mszczonowska

    • 360 000 zł cena
    • 947 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję sprzedaż działki pod zabudowę handlowo -usługową w miejscowości Grójec, przy ul. Mszczonowskiej / Wilczogórskiej Powierzchnia działki to: 947 m2, Działka jest w pełni uz...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 189 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych w Sulęczynie.  Zaledwie  20 minut pieszo od Kąpieliska Sulęczyno Plaża  LOKALIZACJA: Działka położona jest w centrum  miej...

  • Piękna działka w znakomitej lokalizacji we Wrześni
    1 / 9
    Piękna działka w znakomitej lokalizacji we Wrześni

    Września

    • 340 800 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej we Wrześni, od ul. Kwarcowej. Działka położona w spokojnej i pięknej okolicy. To doskonałe miejsce na...

  • Działka rolna z możliwością zabudowy Licheń Stary
    1 / 7
    Działka rolna z możliwością zabudowy Licheń Stary

    Licheń Stary

    • 960 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Licheń Stary, gm. Ślesin, obręb 0015 Licheń Stary. Lokalizacja ta wyróżnia si...

  • Działka w Ostrowach Tuszowskich
    1 / 7
    Działka w Ostrowach Tuszowskich

    Ostrowy Tuszowskie

    • 514 000 zł cena
    • 11 425 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość o pow. 1.14ha, szerokość 50m, składa się z 3 działek, na które zostały wydane warunki zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Cena za 1 mkw. 45zł plus...

  • Działka Ostróda ul.

    Ostróda

    • 192 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy Warmii i Mazur? Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1353 m² niedaleko Ostródy, nad pięknym jeziorem Drwęckim. Dzięki M...

  • 1 / 4
    działka budowlana Sławica

    Sławica

    • 208 600 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Sławica, składająca się z dwóch działek: 127/4 i 127/5. Media w pasie drogowym.

  • Działka budowlana 1481w Pielgrzymce k. Złotoryi
    1 / 4
    Działka budowlana 1481w Pielgrzymce k. Złotoryi

    Pielgrzymka

    • 135 000 zł cena
    • 1 481 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMIX Biuro nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1.319 m2 wraz z drogą dojazdową, która stanowi drugą działkę o pow. 162 m2, co łącznie daje powierzchn...

  • Atrakcyjna działka w Górach Opawskich
    1 / 3
    Atrakcyjna działka w Górach Opawskich

    Konradów

    • 473 640 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne 4 działki na sprzedaż,doskonała inwestycja dla dewelopera lub osób prywatnych,posiadają decyzję o warunkach zabudowy,można kupić pojedynczo.Działka położona jest w najat...

  • Dzialka budowlana w Gowinie

    Gowino

    • 362 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Panstwa. Oferuje na sprzedaz dzialke budowlano-uslugowa o powierzchni 1270 m2 polozona w Gowinie kolo Wejherowa na osiedlu Zaciszne Zalesie przy ul. Zbigniewa Herberta, przyl...

  • 1 / 4
    Sprzedam 2 działki budowlane w całości Tarnobrzeg DZIKÓW

    Tarnobrzeg

    • 200 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z drogą dojazdową ( na mapie oznaczone na żółto) na sprzedaż w całości. Działki znajdują się na osiedlu domków jednorodzinnych na Dzikowie. O więcej informacji...