• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Działka rekreacyjna

    Zawada Lanckorońska

    • 75 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    WIDOKOWA DZIAŁKA W AGROTURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI  ZAWADA LANCKOROŃSKA KOŁO ZAKLICZYNA!!Prezentujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną powierzchni 5,5 ara , z pięknym widokiem n...

  • Działka z udziałem w prywatnym lesie!

    Żółwin » ul. Południowa

    • 650 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać wśród zieleni, ciesząc się ciszą i spokojem? To jest okolica dla osób lubiących spacery, przejażdżki rowerowe i relaks!!!!Na sprzedaż działka o pow. 1389m2 wraz z...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !

    Leśnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki idealnej, aby wybudować swój dom marzeń w którym chcesz zrelaksować się z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie! Oferujemy na s...

  • 1 / 2
    Działka Ruciane-Nida

    Ruciane-Nida

    • 750 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz dużego terenu pod inwestycję to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka w trakcie wydzielania z działki o numerze geodezyjnym 192/408 p...

  • Dom z basenem wykończony w wysokim standardzie

    Skrzeszew » ul. Cisowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z basenem o powierzchni całkowitej 25 6m2 (użytkowej 145 m2) położony w miejscowości Skrzeszew na granicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom posado...

  • Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 98 945 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 49 999 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/14, 2878 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 158 290 zł cena
    • 2 878 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/14, 2878 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Kowalewo rynek pierwotny ul. Na Zagajnik

    Kowalewo » ul. Zagajnik

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Działka budowlana 1087 m² w Kowalewie, w gminie Szemud - idealne miejsce pod Twój dom. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1000 m², zlokalizowane...

  • Działka Kowalewo rynek pierwotny ul. Na Zagajnik

    Kowalewo » ul. Zagajnik

    • 410 012 zł cena
    • 3 366 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3366  m² w Kowalewie, w gminie Szemud - idealne miejsce pod Twój dom. Na sprzedaż piękna działka budowlana z lasem o powierzchni od 2287 m², zlokalizowane w dynam...

  • Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszej

    Straszowice

    • 231 782 zł cena
    • 5 796 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszejDziałki pod ścianą lasu nr 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 5796 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieżek przez...

  • Działka Gronowo rynek pierwotny ul.

    Gronowo

    • 1 084 000 zł cena
    • 3 670 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym miejscu blisko natury, gdzie możesz zbudować całoroczny dom, letniskową oazę lub dochodową inwestycję turystyczną ?  Ta działka budowlana o powierzchni 3670m2 to...

  • Działka Ząbrowo ul. Polna

    Ząbrowo » ul. Polna

    • 89 900 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Polnej w w odległości około 10 km od Kołobrzegu i zaledwie 6 km od węzła drogi krajowej S6 (Szczecin Gdańsk). Przez Ząbrowo przebiega ścież...

  • Działka Ząbrowo ul. Polna

    Ząbrowo » ul. Polna

    • 89 900 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Ząbrowo ul. Polna

    Ząbrowo » ul. Polna

    • 89 900 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Ząbrowo ul. Polna

    Ząbrowo » ul. Polna

    • 89 900 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Gościno-Dwór ul. Bociana

    Nowy Dwór Gdański » ul. Bociana

    • 59 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w kompleksie działek przy ul. Bocianiej w Gościnie o powierzchni 1005m2. Spokojna okolica, dojazd od ul. Mołtowskiej. Dla działki wydana została bezterminowa de...

  • Działka inwestycyjna Dębno gm. Żmigród,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Dębno gm. Żmigród,

    Dębno

    • 67 850 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji i miejscowości Dębno k. Rawicza woj. dolnośląskie gm. Żmigród. Działka znajduje się w pięknym otoczeniu p...

  • Działka Boreczno rynek pierwotny ul.

    Boreczno

    • 220 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są miejsca, które nie tylko się odwiedza - są miejsca, w których się żyje. Właśnie tutaj, na działce o powierzchni 1530 m², w malowniczej okolicy blisko jeziora, możesz stworzyć sw...

  • Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego
    Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego

    Oleśnica

    • 700 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego działka z możliwością nadania warunków zabudowy teren działki zaznaczony niebieskim kolorem strzałką zaznaczony wjazd jak nie odbieram...