• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Ruczaj ul. Ruczaj

    Kraków » Podgórze » ul. Ruczaj

    • 1 800 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RUCZAJ ponad 6 ar z ostatecznym i prawomocnym pozwoleniem na budowę 4 MIESZKAŃ : dwóch budynków jednorodzinnych trzy kondygnacyjnych dwu lokalowych z miejscami postojowymi w zab...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Czaplewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Czaplewska

    • 1 399 000 zł cena
    • 1 456 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Atrakcyjnie zlokalizowana działka w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Czaplewskiej. Dojazd z płyt betonowych yomb. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu ma za...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Czaplewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Czaplewska

    • 990 000 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 936 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Altanka ul.

    Altanka

    • 110 000 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działki położone w Altance, gmina Sochaczew.Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone obok siebie, zlokalizowane w malowniczej okolicy. Szczegóły oferty:Działki: 43/1...

  • Działka Szymonowo rynek pierwotny ul.

    Szymonowo

    • 175 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz przestronnej działki w otoczeniu natury, idealnej pod budowę domu całorocznego, letniskowego lub inwestycję turystyczną? Ta działka budowlana o powierzchni 1347m2 spełni Tw...

  • Działka budowlana Strzelce Krajeńskie
    1 / 7
    Działka budowlana Strzelce Krajeńskie

    Strzelce Klasztorne

    • 450 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Przedstawiam Państwu wyjątkowe działki budowlane o świetnym potencjale inwestycyjnym, położone w dynamicznie rozwijającym się centrum Strzelec Krajeńskich,...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Pokrzywnicy ul. Głogowska
    Sprzedam działkę budowlaną w Pokrzywnicy ul. Głogowska

    Pokrzywnica

    • 240 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową która położona jest w malowniczej Pokrzywnicy, w gminie Reńska Wieś, przy ul. Głogowskiej o powierzchni 20 ar. i wymiarac...

  • DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m
    DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m

    Warszawa

    • 1 994 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecamy do sprzedaży działkę przemysłowo - inwestycyjną zlokalizowaną na terenie warszawskiej dzielnicy URSYNÓW w rejonie ulic Krzesanego i Hołubcowej. Działka o łącznej powierzch...

  • Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska, Osiedle Na Stoku
    1 / 16
    Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska, Osiedle Na Stoku

    Nowa Wieś Lęborska

    • 258 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjny nr 475/142 położona w Nowej Wsi Lęborskiej, w powiecie Lęborskim, w Gminie Nowa Wieś Lęborska, przy ul. Spokojnej o powierzchni 1990 m2. Ter...

  • Działka Przeczyce

    Przeczyce

    • 280 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeczyce, cicha okolica, dużo terenów zielonych. Działka o powierzchni 1754m2 i wymiarach 30m od ulicy na 53m w głąb działki. Zjazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej, medi...

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Łukawiec

    • 35 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolną o powierzchni 1,20 ha.,częściowo zalesioną , położoną w miejscowości Łukawiec powiat lubaczowski, oznaczoną na planach nr.1396/3 ,dostęp do drog...

  • Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny
    1 / 12
    Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3001 m kw. w miejscowości Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny, powiat chełmski, województwo lubelskie częściowo zadrzewioną - brzoza, sosna. Możliwość prz...

  • Działka na granicy Komorowa i Pęcic
    1 / 5
    Działka na granicy Komorowa i Pęcic

    Pęcice

    • 1 490 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 918m2 na granicy Komorowa i Pęcic. Kształt kwadratu o wymiarach 30 x 30,6, dojazd asfaltowy media - prąd na działce, woda, gaz, kanalizacja w drodze przy działce...

  • Działka inwestycyjna Pęcław,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Pęcław,

    Pęcław

    • 60 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1097 m² położona w malowniczej miejscowości Pęcław, w powiecie głogowskim. To idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu wolnostojące...

  • Działka w Zatoniu
    1 / 5
    Działka w Zatoniu

    Zielona Góra

    • 440 000 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Twoje miejsce pod słońcem – Zielona Góra, Zatonie!  Oferta tylko u nas! Marzysz o porankach z widokiem na własny ogród, śpiewem ptaków zamiast budzika i ciszą, której nie zakł...

  • Działka 170 ul. Port Drzewny (TOWIMOR)

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną (Towimor) ROD Stoczniowiec, nr 170. Na działce znajduje się zagospodarowania drewniana altanka 25m2, w środku kuchnia i toaleta. Woda okresowo od wiosn...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 2 000 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • Działka Daniszewo

    Daniszewo

    • 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale zależy Ci na bliskości infrastruktury? Daniszewo to lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Te przestronne...

  • Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska
    1 / 9
    Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 10 078 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Działka pod magazyn energii -sprzedaż
    Działka pod magazyn energii -sprzedaż

    Mostkowo

    • 350 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę pod magazyn energii przy GPZ-cie w miejscowości Mostkowo, gmina Barlinek, powiat myśliborski. Działka położona przy 2 drogach asfaltowych klasy 5 Na działce słup...