• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Oferta dla inwestorów duża powierzchnia

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna położona w Grodzisku Maz o powierzchni 10800 m. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 78 m,a długości 164 m. W bliskim sąsiedztwie budynki jednoro...

  • Działka Słubica b

    Słubica B

    • 680 000 zł cena
    • 10 030 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o charakterze rezydencjonalnym - idealna propozycja dla osób pragnących ciszy i natury w cywilizowanej okolicy, częściowo zalesiona, z wjazdem od północnego zachodu, zlokal...

  • Działka Puszcza mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 207 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usytuowana w bliskiej odległości od Puszczy Mariańskiej i dużych obszarów leśnych. Teren inwestycyjny wygodny do zagospodarowania. Doskonały dojazd z drogi nr " 70 " W...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna Płochocin idealna lokalizacja

    Płochocin

    • 1 840 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna ze zjazdem z drogi krajowej nr 92 w miejscowości Płochocin o pow. 8000 m2 i wymiarach 28m x 287m. Istnieje możliwość dokupienia terenów przyległych do działk...

  • Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 254 520 zł cena
    • 2 121 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona we Wierzbnej. Bardzo dogodna komunikacja ze Świdnicą i Żarowem. Działka nieogrodzone. Działka o powierzchni od 21,21 arów! Prąd i wodociąg znajdują s...

  • Działka Klimki ul.

    Klimki

    • 299 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od BiałegostokuJeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp d...

  • Sprzedam działkę z domkiem nad morzem
    1 / 11
    Sprzedam działkę z domkiem nad morzem

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 295 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam domek z działką Karwienskie Błota 900 m do morza przy Karwii, domek w pełni wyposażony ocieplany,2 sypialnie Salonik z aneksem kuchennym, łazienka centralne ogrzewanie,stu...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Pasternik

    Kraków » Krowodrza » ul. Pasternik

    • 12 000 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    60 arowa , usługowa z możliwością mieszkań na Pasterniku w widocznym i ruchliwym miejscu . Szeroka działka z dostępem do asfaltowej ulicy z pełnymi mediami . Można kupić połowę d...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Pasternik

    Kraków » Krowodrza » ul. Pasternik

    • 6 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa z możliwością mieszkań , 30arów na Pasterniku w widocznym i ruchliwym miejscu . Szeroka działka z dostępem do asfaltowej ulicy z pełnymi mediami . Bardzo dobre p...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana Wróblowice!

    Wróblowice

    • 169 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 43 arów położona w spokojnej miejscowości Wróblowice, okolice Zakliczyna nad Dunajcem.Działka o prostokątnym kształcie i o płaskie...

  • 1 / 4
    Działka Pogórze ul. Jana Zamoyskiego

    Pogórze » ul. Zamoyskiego

    • 789 000 zł cena
    • 707 m2 powierzchnia
    • 1 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana usługowa przy ul. Dąbką, o powierzchni 707 m2. Teren jest częściowo ogrodzony, płaski. Działka w kształcie trapezu. Możliwość zabudowy 40% dz...

  • Działka Opole

    Opole

    • 1 798 000 zł cena
    • 12 761 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SZANOWNY KLIENCIE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki przemysłowo-usługowej położonej w miejscowości Chrząstowice. działka nr 155 Powierzchnia: 127...

  • Działka Chotowa

    Chotowa

    • 135 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,23 ara - świetna lokalizacja, gotowa do zabudowy! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,23 ara, położoną w...

  • Działka rekreacyjna Dębica
    Działka rekreacyjna Dębica

    Dębica

    • 18 500 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, sprzedam działkę rekreacyjną. Powierzchnia działki 3,75 ara. Działka położona w Dębicy ul. Mościckiego ogródki działkowe Słoneczko brama B. Alpejska łączka . Do negocjacji.

  • Działka budowlana Nowa Sól Lubieszów,
    1 / 4
    Działka budowlana Nowa Sól Lubieszów,

    Nowa Sól

    • 176 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu już ostatnią działkę w kompleksie 18 nowo wydzielonych działek budowlanych położonych w Lubieszowie z dogodnym dojazdem do centrum miasta Nowa Sól oraz obwodn...

  • Działka siedliskowa Halinin
    1 / 8
    Działka siedliskowa Halinin

    Halinin

    • 165 000 zł cena
    • 2 256 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową nr 42 o powierzchni 2256 m2 z budynkiem mieszkalnym o powierzchni 60 m2 do remontu oraz garażem. Działka znajduje się w Halininie w pobliżu Sochocina i...

  • 1 / 2
    Ziemia rolna

    Prądocin

    • 75 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, mam na sprzedaż ziemię rolną (łąka) miejscowość Prądocin(na przeciw jeziora jezuickiego) teren 100 % płaski i nasłoneczniony. Numer działki 332/3 Brzoza(możliwość sprawdze...

  • 1 / 3
    Działka z ogrodzeniem

    Wicko

    • 116 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano-rolna (50 % działki można zabudować) w miejscowości Wicko. W MPZP działka ma nr. 575/11, jest pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Działka jest og...

  • Działka Jankowice

    Jankowice

    • 94 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | REZERWACJA!!! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchnia 852m2. Nieruchomość ogrodzona , dojazd drogą asfaltową. Wymiary 21x29 x32 plus droga 5x32....

  • 1 / 4
    Działka w Wojszynie 30 a

    Wojszyn

    • 310 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w Wojszynie niedaleko Kazimierza i Janowca Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)