• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • 1 / 4
    Działka rolno-zagrodowa w Łękawce !

    Łękawka

    • 47 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-arowa działka rolno-zagrodowa w miejscowości Łękawka.Działka o trójkątnym kształcie i o lekkim nachyleniu.Bezpośredni dojazd do działki drogą asfaltową.Działka nieuzb...

  • Działka inwestycyjna Grodowiec gm. Grębocice,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Grodowiec gm. Grębocice,

    Grodowiec

    • 235 000 zł cena
    • 4 887 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4 887 m², składająca się z dwóch działek budowlanych, położonych w malowniczym Grodowcu, zaledwie 7 km od Polkowic...

  • Działka budowlana Nadarzyn Kajetany
    1 / 4
    Działka budowlana Nadarzyn Kajetany

    Nadarzyn

    • 3 850 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dla dewelopera lub inwestora indywidualnego. Do sprzedania kompleks 2 działek o łącznej pow. 13380 m2, położonych w miejscowości Kajetany/k. Nadarzyna. Działki można podz...

  • Na sprzedaż działki budowlane Drążeń gm.Krzymów
    1 / 4
    Na sprzedaż działki budowlane Drążeń gm.Krzymów

    Drążeń

    • 54 341 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena! Na sprzedaż cztery działki budowlane w miejscowości Drążeń, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działki o powierzchniach: 1109 mkw, 1140 m...

  • Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy
    1 / 9
    Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy

    Świerzawa

    • 92 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 ar, położona w miejscowości Stara Kraśnica, gm. Świerzawa. Kształt działki nieregularny, wymiary ok. 66x 28 m. Działka położona jest na te...

  • Działka w  otulinie lasu - Grabowiec
    1 / 9
    Działka w otulinie lasu - Grabowiec

    Grabowiec

    • 212 095 zł cena
    • 3 263 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3263m2 położoną przy lesie, w spokojnej miejscowości Grabowiec w gminie Świdnica , w odległości ok.20km od Zielonej Góry. Działka leży w...

  • Urokliwa działka z widokiem na las- Letnica
    1 / 12
    Urokliwa działka z widokiem na las- Letnica

    Letnica

    • 250 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze ** Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego Oferuję do sprzedaży ciekawie położoną działkę w gminie Świdnica. Działka jest narożnikowa,...

  • Ojrzanów działka budowlano- leśna 2241m2
    1 / 10
    Ojrzanów działka budowlano- leśna 2241m2

    Ojrzanów

    • 363 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna o powierzchni 2.241m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, w malowniczej okolicy, w okolicy zabudowa mieszkani...

  • Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam działkę z wydanym pozwoleniem na budowę w przepięknej cichej okolicy z widokami na piękne lasy co widać na zdjęciach i filmie. Działka 12arów z wydanym pozwolenie...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek, Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 16 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną na Targówku. Przewidywany pum 4000 Kontakt: Linda Twarowska [tel] [email] LINK DO OFERTY: [url]...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Targówek ul. Wierna

    Warszawa » Targówek » ul. Wierna

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę pod zabudowę wielorodzinną na Targówku. Działka z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Kontakt: [email] Tel. [tel] LINK DO OFERTY: [url] ----...

  • Działka 14655 m2 w sercu Bieszczad, piękne widoki
    1 / 12
    Działka 14655 m2 w sercu Bieszczad, piękne widoki

    Lublin

    • 35 000 zł cena
    • 4 885 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka nr 452 w sercu Bieszczad - Uhercach Mineralnych, gmina Olszanica o pow. 14 655 m2. Według wszelkich danych statystycznych Bieszczady są regionem, w który...

  • 1 / 2
    bezpośrednio działka przy lesie

    Ostrowieczno

    • 72 300 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna
    archiwista

  • Działka Świnna Poręba

    Świnna Poręba

    • 183 150 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przy nie wielkim lesie. Widok na góry, spokój cisza przy luźnej zabudowie innych domów. Gaz na działce pozostałe media w drodze. Piękne miejsce na dom - twój d...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 380 000 zł cena
    • 14 391 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już...

  • Działka na cele budowlane - Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 350 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA, NIŻSZA CENA!!!350.000 ZŁOferujemy Państwu do sprzedaży teren położony w Makowie Podhalańskim obejmujący łącznie 1600 m2 z czego ok. 1200 m2 stanowi teren przeznaczony w całoś...

  • Do sprzedania działka w Raczycach gm. Gnojno
    1 / 2
    Do sprzedania działka w Raczycach gm. Gnojno

    Janowice Raczyckie

    • 33 703 zł cena
    • 5 811 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Miejscowości Raczyce gm. Gnojno woj . Świętokrzyskie przy torach kolejowych oraz rzece Wschodniej . Zapraszam do kontaktu [tel]

  • Sprzedam działkę rolną w miejscowości Januszowice gm. Gnoj.
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Januszowice gm. Gnoj.

    Janowice Raczyckie

    • 48 000 zł cena
    • 7 610 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Januszkowice gm. Gnojno przy rzece Wschodniej . Posiada świeżą księgę wieczystą . Zapraszam do kontaktu Kom. [tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3000 m2 wśród lasów
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3000 m2 wśród lasów

    Plebanki

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Euro-Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki budowlanej położonej w miejscowości Plebanki gm. Osiek Mały o powierzchni 3 000 m². Med...