• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Sprzedam działkę rolną w Janowicach Raczyckich gm. Gnojno wo
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną w Janowicach Raczyckich gm. Gnojno wo

    Janowice Raczyckie

    • 43 865 zł cena
    • 7 563 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Janowice Raczyckie gm. Gnojno woj. Świętokrzyskie za Remizą w Janowicach . Działka posiada świeżą Księgę Wieczystą Zapraszam do kontaktu Kom...

  • Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5
    1 / 5
    Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5

    Trzebnica

    • 2 000 000 zł cena
    • 8 604 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Posiadam na sprzedaż działkę o charakterze usługowym o powierzchni 86 ar 04 m2. Strategiczne położenie działki przy drodze krajowej numer 5 oraz S5 podnosi jej atrakcyjność. Posi...

  • Działka budowlana w Michałowicach
    1 / 5
    Działka budowlana w Michałowicach

    Michałowice

    • 800 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Michałowicach o powierzchni 24ar. Szerokość działki 25m. Woda,gaz w działce, prąd w sąsiedztwie. Numer działki 760/6 i 760/7. Sprzedaż bez pośrednikó...

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała

    • 329 500 zł cena
    • 2 736 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ruda-Bugaj o powierzchni 2736 m², która oferuje doskonałe warunki do zabudowy dzięki uzbrojeniu w prąd oraz dostępności wody w granicy...

  • Sprzedam Dzialke budowlana pelni uzbrojone w Koskowicach
    Sprzedam Dzialke budowlana pelni uzbrojone w Koskowicach

    Koskowice

    • 199 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Dzialki budowlana w Koskowicach z widokiem na jezioro pow.1624 m2 , pelne uzbrojenie , prad na dzialce zlocze ZK Tauron, woda , kanalizacja , ogrzewanie elektryczne, ekogr...

  • Działka inwestycyjna Krzywiń,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Krzywiń,

    Krzywiń

    • 180 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana o powierzchni 836 m2 w Krzywiniu na Osiedlu Sportowym !! Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1183/8 zlokalizowaną w Krzywiniu (woj. wielkopolskie,...

  • 1 / 2
    Sprzedam Działkę

    Gorzakiew

    • 150 000 zł cena
    • 17 205 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z laskiem o powierzchni 1,71ha zlokalizowana w miejscowości Gorzakiew gm.Gnojno (Świętokrzyskie) Nieruchomość z pełnym dostępem do drogi publicznej, w cic...

  • Działka Turośń Kościelna ul. Wschodnia

    Turośń Kościelna » ul. Wschodnia

    • 450 190 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyobraź sobie przestrzeń, w której możesz stworzyć wymarzony dom i miejsce do życia w zgodzie z naturą. Ulica Wschodnia w Turośni Kościelnej to lokalizacja, która łączy urok spokoj...

  • 1 / 3
    Działka Adamowa Góra ul.

    Adamowa Góra

    • 75 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Położona jest w powiecie sochaczewskim, gminie Młodzieszyn, obręb Adamowa Góra. Inf...

  • Działka Lichwin

    Lichwin

    • 99 900 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Lichwinie gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na góry. Jeżeli szukasz działki z pięknym widokiem i przede wszystkim w spokojnej okolicy to ta działka jest...

  • Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie

    Arciechów

    • 135 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!!!Ostatnia działka!!!!!!!!!!!!!!!!! Działka o powierzchni 976 m2 położona jest zaledwie 0,5 km od rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza, cicha i spokojna okolica. Działka obj...

  • 1 / 2
    Sprzedam

    Sudołek

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy 12km. od Proszowic, więcej informacji pod nr.telefonu.

  • Działka Świnna Poręba

    Świnna Poręba

    • 165 780 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świnna Poręba zaledwie 9 minut od Wadowic i 5 minut od jeziora. Trzy wspaniałe działki budowlane na sprzedaż. Pięknie położone z widokiem na góry. Spokój cisza - luźna zabudo...

  • Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 499 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie DK81!!! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Wosz...

  • Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów

    Jodłowice

    • 145 275 zł cena
    • 2 235 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu LasówAtrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m², obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej miejsco...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Przeróbka ul. Siennicka

    Gdańsk » ul. Siennicka

    • 18 900 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Plac utwardzony GRUZEM Na terenie przemysłowym z możliwym dostępem do BOCZNICY KOLEJOWEJ/ BIURA / SOCJALE Do wynajęcia 4500 m2 placu utwardzonego  gruzem przy ulicy Siennickiej w G...

  • Nieruchomość usługowa zabudowana - w cenie gruntu

    Wróblowice

    • 6 850 000 zł cena
    • 36 981 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNKCYJNA z zabudowaniami do wyburzenia lub remontu, położona przy drodze krajowej DK94 we Wróblowicach przy ul. Wrocławskiej (gmina Miękinia, powiat średzki).OPI...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Drużbackiej

    Kraków » Swoszowice » ul. Drużbackiej

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ,płaska , widoczna z ulicy - ponad 4ar . Plan zagospodarowania Soboniowice , zabudowa jednorodzinna . Możliwość zabudowy aż 30% budynkiem wysokim do 11m . Dz...

  • Działka na sprzedaż o pow. 993 m2, Charzyno

    Charzyno

    • 139 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 993 m2, położna w cichej i spokojnej części miejscowości CHarzyno. Miejscowość jest oddalona kilka kilometrów od Kołobrzegu. W bliskiej odległośc...

  • Działka Gruszów Wielki

    Gruszów Wielki

    • 85 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GRRUSZOWIE WIELKIM - OK.4,5KM DO DĄBROWY TARNOWSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok.0,23ha, zlokalizowaną w miejsc...