• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 220)
  • Piękna działka budowlana blisko lasu- 17ar-Świdnik

    Świdnik » ul. Wiosenna

    • 600 000 zł cena
    • 1 721 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, Działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych.Opis działki:- powier...

  • Działka rolna, 1,50 ha, gm. Stary Brus, Zamołodycze
    Działka rolna, 1,50 ha, gm. Stary Brus, Zamołodycze

    Zamołodycze

    • 37 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w województwie lubelskim, powiat włodawski, gmina Stary Brus, obręb Zamołodycze. Nr działki 168. Powierzchnia działki: 1,5 ha. Tel. [tel]

  • Las w Bieszczadach
    1 / 16
    Las w Bieszczadach

    Polana

    • 450 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka nad potokiem Głuchy w pobliżu miejscowości Polana, gmina Czarna. Dojazd samochodem terenowym ok. 400 m od drogi. Miejsce zaciszne i spokojne. W lesie jest źródło...

  • Atrakcyjne działki budowlane przy lesie - Rzgów
    1 / 6
    Atrakcyjne działki budowlane przy lesie - Rzgów

    Rzgów

    • 45 400 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego o wysokości nie przekraczającej dwóch kondygna...

  • Atrakcyjne działki bud., szybki dojazd do Lublina

    Radawiec Mały

    • 230 000 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina **RADAWIEC MAŁY gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokium...

  • Działka rolno-budowlana bezpośrednio przy lesie.

    Dominów

    • 105 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DOMINÓW gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m². Działka wg. MPZP o oznaczeniu MR (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i RP t...

  • Działka o pow. 3115 m², blisko szkoła, MPK.

    Motycz

    • 350 000 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta tylko w biurze KNC CITY MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania malowanicz działka częściowo zadrzewiona o powierzchni 3115 m2. W drodze wodociąg i prąd. Blisko szkoła i przys...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 900 000 zł cena
    • 3 064 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 a , usytuowana zaledwie 2 km od Wieliczki , w miejscowości Siercza. Ta oferta to idealna propozycja dla inwestorów poszukując...

  • 1 / 2
    Działka Radzionków ul. 27 Stycznia

    Radzionków » ul. Stycznia

    • 4 983 040 zł cena
    • 14 656 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 14656 m2 zlokalizowaną w Radzionkowie. Lokalizacja w okolicach ulicy Unii Europejskiej gwarantuje ba...

  • 1 / 2
    Działka Sosnowiec ul. Armii Krajowej

    Sosnowiec » ul. Armii Krajowej

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 519 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4519m2 , co pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpo...

  • 1 / 3
    Działka Będzin ul. 27 Stycznia

    Będzin » ul. Stycznia

    • 600 000 zł cena
    • 2 378 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2378 m2 w Będzinie w dzielnicy Małobądz. Działka jest w kształcie wielokąta o długości ok. 142 m. Działka o potencjale in...

  • Działka Perła

    Perła

    • 19 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona na granicy miejscowości Perła i Biadolin Radłowskich, może być atrakcyjną nieruchomością dla osób poszukujących gruntów pod KRUS. Lokalizacja:...

  • Działka dla inwestora w świetnej lokalizacji.

    Motycz

    • 3 700 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w biurze KNC CITY ul. Krótka 4 --- NIE SZUKAJ DALEJ ! MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania duża atrakcyjna działka dla inwestora o pow. 1, 39 ha ( w skład działki wc...

  • Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 860 mkw
    1 / 12
    Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 860 mkw

    Radomice

    • 73 100 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/7 Powierzchnia działki to 860 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok (31 mkw). Działk...

  • Działka siedliskowa Radziejowice Stare Budy Radziejowskie
    1 / 3
    Działka siedliskowa Radziejowice Stare Budy Radziejowskie

    Radziejowice

    • 490 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży piękna działka siedliskowa w miejscowości Stare Budy Radziejowskie gm. Radziejowice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 11000 m2 / 1,1 ha/ i o wymiarach 60...

  • Działka Gdynia Mały Kack ul. Olkuska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olkuska

    • 2 390 000 zł cena
    • 3 726 m2 powierzchnia
    • 642 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca m.in. z Witominem, Redłowem, Orłowem, Karwinami, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka to cicha, spoko...

  • Działki do zabudowy z widokiem na Ełk

    Siedliska

    • 129 340 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne w Siedliskach obok Ełku.Działki o powierzchni od 1115 do 4025m2 z możliwością przekształcenia pod zabudowę mieszkaniow...

  • Działka Chęciny ul. H. Sienkiewicza

    Chęciny » ul. Sienkiewicza

    • 2 200 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu ofertę działki na wynajem/ dzierżawę zlokalizowaną w Chęcinach na ul. H. Sienkiewicza 2 przy drodze nr.762. Działka o powierzchni 2800m2 jest ogrodzona , oświ...

  • 1 / 2
    Działka Mirków

    Mirków

    • 126 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przy łączniku i starej trasie nr 8 atrakcyjna działka usługowa o pow 420 m2 ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej...

  • Działka budowlana

    Zawada Lanckorońska

    • 75 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA DZIAŁKA W AGROTURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI  ZAWADA LANCKOROŃSKA KOŁO ZAKLICZYNA!!Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlano rekreacyjną powierzchni 3,5 ara , z pięknym...