• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • 1 / 3
    Działka Modlnica ul. Sportowa

    Modlnica » ul. Sportowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁ HEKTARA , W OBECNYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA ROLNA .MODLNICA . Jest dostęp do drogi publicznej oraz mediów. W sąsiedztwie tereny rolne , uprawne . Miejsce słoneczne w pobli...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod Inwestycję

    Pruszków

    • 1 300 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 2 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość w centrum Pruszkowa o powierzchni 618 m2.Działka płaska o wymiarach 13m x 45m .Na terenie usytuowany jest budynek bliźniaczy, hand...

  • Działka Kraków Kraków-Podgórze, Sidzina ul. Żyzna

    Kraków » Podgórze » ul. Żyzna

    • 580 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 12,00 ar, Kraków-Sidzina Do sprzedaży działka z domem do rozbiórki, położona przy ulicy Żyznej. Przedmiotowe działka znajdują się na terenie...

  • Działka Tenczynek ul. Działkowa

    Tenczynek » ul. Działkowa

    • 95 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka na terenie ROD w Tenczynku - Stowarzyszenie Ogrodowe Tenczyńskie Skałki. Pięknie położona działka o powierzchni 4 ar z domkiem typu Brda (35m2 plus ok 20m2 p...

  • śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
    1 / 4
    śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6

    Katowice

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele): działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA Bielsk Podlaski – AUGUSTOWO – ul. BAŃSKA.
    1 / 7
    DZIAŁKA BUDOWLANA Bielsk Podlaski – AUGUSTOWO – ul. BAŃSKA.

    Bielsk Podlaski

    • 101 200 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni ok. 880 m.kw. i jedna 820 m.kw. Działki położone są w obrębie wsi Augustowo w atrakcyjnym, cichym i spokojnym miejscu,...

  • Działka budowlana Grądek gm. Szreńsk
    1 / 8
    Działka budowlana Grądek gm. Szreńsk

    Grądek

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna, zagospodarowana działka letniskowa w miejscowości Grądek o powierzchni 2000m. Na działce murowany domek letniskowy zbudowany na planie prostokąta o wymiarach 5 x 7m z podda...

  • Sprzedam działkę nad Jeziorem Świekatowskim w Borach
    1 / 7
    Sprzedam działkę nad Jeziorem Świekatowskim w Borach

    Świekatowo

    • 495 885 zł cena
    • 7 629 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 7629 m 2 sklasyfikowana jako obszary zabudowy zagrodowej z możliwością realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami i drobną wytwórczością ora...

  • Działka Wiązowna ul. os. Parkowe

    Wiązowna » os. Os. Parkowe

    • 790 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    A teraz prawdziwy rarytas, działka na Osiedlu Parkowe. Bardzo rzadko zdarza się tu ziemia na sprzedaż bowiem praktycznie całe osiedle jest już zabudowane i pięknie zagospodarowane....

  • Działka Tczew ul. Armii Krajowej

    Tczew » ul. Armii Krajowej

    • 749 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 504 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1487 m2 w Tczewie na SuchostrzygachDZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 1487 m2, w kształcie przypominającym prostokąt o wymiarach ok. 15 m x 94 m. Wjazd na posesję o...

  • Nietypowa działka 2 ha w Kawęczynie gm. Ciepielów

    Nowy Kawęczyn

    • 190 000 zł cena
    • 20 080 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m. Kawęczyn gm. C...

  • Wola Chodkowska gm. Kozienice - działka budowlana.

    Wola Chodkowska

    • 170 000 zł cena
    • 15 243 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 15243 m2 z MPZP (część działki 1280 m2 z symbolem 15 MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice...

  • Działka o pow. 1,63 ha w Karolowie gm. Chotcza.

    Karolów

    • 79 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 1,63 ha (16300 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 306 i 307 obręb Karolów) stanowiące lasy i grunty orne z dojazdem drogą utwardzoną w m. Karolów gm. Ch...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY
    1 / 8
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY

    Czarków

    • 211 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , pow...

  • Działka z samosiejkami
    1 / 8
    Działka z samosiejkami

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni  1150m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 49 x 23,47, dojazd utwardzony media- prąd na działce, wodociąg i gaz w odległości...

  • Działka budowlana Grabowiec gm. Szemud, Lipowa
    1 / 16
    Działka budowlana Grabowiec gm. Szemud, Lipowa

    Grabowiec

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż  2 działki budowlane w kompleksie 16 działek w Grabowcu k. Szemuda, przy ulicy Lipowej w gminie Szemud, w powiecie wejherowskim. Na tym etapie sprzedaży można wybrać kt...

  • Atrakcyjna działka 1 ha rolno-leśna

    Szerenosy

    • 185 000 zł cena
    • 10 066 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *** Duża kształtna działka *** 15 km od Białegostoku *** Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 10 066 m2 położoną w miejscowości Szerenosy (gmina Juchnowiec Kościelny). D...

  • 1 / 4
    Działka w otulinie lasu Warunki Zabudowy

    Szerenosy

    • 198 000 zł cena
    • 3 557 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    ? Wyjątkowa Działka w otoczeniu natury! ? ? Idealna pod Zabudowę Zagrodową! ? ? Tylko 15 km od Białegostoku! ***WARUNKI ZABUDOWY*** Marzysz o spokojnym miejscu z dala od miej...

  • Działka Brynica ul. Polna

    Brynica » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa o...

  • Działka budowlana Luciny gm. Śrem,
    1 / 9
    Działka budowlana Luciny gm. Śrem,

    Luciny

    • 180 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 13/7 zlokalizowaną w Lucinach przy ul. Akacjowej (tył działki od ulicy Wspólnej) (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Śrem...