• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • 1 / 3
    Działka Brzoskwinia ul. Leśna

    Brzoskwinia » ul. Leśna

    • 5 200 000 zł cena
    • 115 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    11,5 HEKTARA budowlano - leśno- rolna . objęta miejscowym planem zagospodarowania Część budowlana około 56ar natomiast 90arów to tereny rolne oraz tereny zalesione i do zalesienia...

  • Działka budowlana w Pawęzowie!

    Pawęzów

    • 176 150 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w spokojnej części Pawęzowa, w gminie Lisia Góra.Nieruchomość ma kształt prostokąta i płaskie ukształtowanie terenu, c...

  • Działka Zakopane Zoniówka

    Zakopane

    • 699 000 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 1 008 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ domu jednorodzinnego o wyjątkowej architekturze. Połączenie nowoczesności z elementami stylu zakopiańskiego. Cisza, naturalne otoczen...

  • Działka Białowieża Zastawa Krzyże
    1 / 4
    Działka Białowieża Zastawa Krzyże

    Białowieża

    • 150 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w dobrej cenie w obrębie Zastawa Krzyże w Białowieży. Działka o wymiarach 25 x 228 m w kształcie prostokąta jest równa. Obszar jest porośnięty trawą i samosiej...

  • Działka budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 10
    Działka budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 89 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,14 ha; położoną w miejscowości Pogórska Wola, gminie Skrzys...

  • Działka budowlana w Zagórzanach
    1 / 2
    Działka budowlana w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 220 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 21 ar. Dobra lokalizacja z ładnym widokiem.

  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 3 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka ,płaska działka o powierzchni 1ha . możliwa zabudowa: -jednorodzinna , -bliźniacza , -usługowa Działka z dostępem do asfaltowej gminnej drogi Media : woda , prąd ,...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • Na sprzedaż działka nad morzem w Darłowie
    1 / 7
    Na sprzedaż działka nad morzem w Darłowie

    Darłowo

    • 399 000 zł cena
    • 6 218 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę na cele rekreacyjne 6218m2 w Darłowie przy ul. Lotników Morskich gmina Darłowo powiat sławieński woj. zachodniopomorskie. Działka o regularnym kształci...

  • Działka budowlana Koleczkowo  gm. Szemud, SARNIA GÓRA
    1 / 15
    Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, SARNIA GÓRA

    Koleczkowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA ZASADZIE WYŁĄCZNOŚCI- do sprzedaży działka zabudowana domem wolnostojącym w Koleczkowie gmina Szemud, powiat Wejherowski. Dom położony przy lesie, w środkowej części Kol...

  • Działka na ROD Stargard 459m2

    Stargard Szczeciński

    • 30 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do działki ROD w Stargardzie z piętrową altaną i udogodnieniami. Ul. Grudziądzka w Stargardzie – wejście od ulicy Klonowej. Powierzchnia działki 459m2. Na działce...

  • Działka Klaudyn ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Klaudyn » ul. Sikorskiego

    • 14 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję działkę usługową(U2) w miejscowości Klaudyn przy ul. Władysława Sikorskiego z dostępem do drogi asfaltowej oraz szerokim wjazdem o powierzchni 2800 m2. Media do działki są...

  • Działka Łukanowice

    Łukanowice

    • 109 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 36 arów Łukanowice, gm. Wojnicz. Na sprzedaż działka o powierzchni 36 arów, położona w miejscowości Łukanowice (gmina Wojnicz). Dojazd: bezpośredni z d...

  • Działka Lniska ul.

    Lniska

    • 4 499 990 zł cena
    • 19 770 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI: na sprzedaż 8 działek inwestycyjnych (usługowo-mieszkaniowych) o łącznej powierzchni 19770 m2. Dwie z nich są zabudowane budynkami mieszkalnymi i gospodarczymi, które możn...

  • Działka budowlana Rajczyn gm. Wińsko,
    1 / 6
    Działka budowlana Rajczyn gm. Wińsko,

    Rajczyn

    • 75 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Rajczynie - Idealna lokalizacja dla Twojego domu! Lokalizacja: Rajczyn, gmina Wińsko, Dolny Śląsk Opis nieruchomości: Oferujemy na sprzedaż działki budowlane...

  • Działka inwestycyjna - wysoki i szybki zysk

    Tarnowiec

    • 1 890 000 zł cena
    • 35 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super okazja dla inwestora!Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym.Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wycin...

  • Działka budowlana

    Siemiechów

    • 152 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim.Całkowita powierzchnia  to...

  • Działka rolna

    Żabno

    • 150 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka rolna w miejscowości Żabno, o powierzchni 93 arów.Działka w kształcie prostokąta.Media:- studnia,- prąd w drodze.Dojazd drogą polną.  Gmina Żabno ni...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów

    • 69 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta i o bardzo lekkim nachyleniu.Teren o...

  • Działka budowlana

    Siemiechów

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana