• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Sprzedam działkę inwestycyjno-mieszkaniową.

    Tarnów » ul. Pendereckiego

    • 1 224 000 zł cena
    • 3 763 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjno-mieszkaniową.Położona na przedmieściach miasta Tarnowa nieruchomość składa się z dwóch sąsiadujących ze dłuższymi bokami działek , razem mają powie...

  • Winnica i winiarnia

    Świebodzin

    • 750 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży prezentujemy winnicę i winiarnię, położoną w msc. Świebodzin, gmina Pleśna w bliskiej odległości kilku winnic.Super okazja dla ludzi chcących zakupić działającą winnic...

  • Działka budowlano- rolna- Moszczenica- Małopolska

    Moszczenica » ul. Widokowa

    • 156 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Działki budowlane pod inwestycje

    Siemiechów

    • 595 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działki  budowlane w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie tarnowskim. Całkowita powierzchnia  t...

  • 1 / 4
    Działka budowlano rolna- Moszczenica- Małopolska

    Moszczenica » ul. Widokowa

    • 121 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Działka inwestycyjna- Tarnów- Małopolska

    Tarnów » ul. Elektryczna

    • 2 550 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Świetna oferta- działka komercyjna w centrum Tarnowa.Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow. 48 arów przeznaczoną pod inwestycje, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Elekt...

  • Działka rolno- budowlana

    Smęgorzów

    • 75 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka 2,85 ha położona na płaskim terenie przy drodze asfaltowej. Do sprzedania działki do wydzielenia od 30 ar do większych powierzchni. Cena 2500zł za 1 ar. Dzia...

  • Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ

    Zawada

    • 950 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa.Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami zabudowy.Działka oferuje nie tylko potencjał inwesty...

  • Działka rolna- Tuchów- Małopolska

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 49 000 zł cena
    • 3 917 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 39 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta i o lekkim nachyleniu.Teren objęty miej...

  • Działka rolno-budowlana w Wojniczu

    Wojnicz

    • 391 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 45 arów, rolno-budowlana, z możliwością podziału na dwie mniejsze działki, które można zakupić osobno.Działka zlokalizowana jest w dogodnym miejsc...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 129 000 zł cena
    • 1 236 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 14,5 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie trójkąta.Teren objęty miejscowym plane...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów

    • 69 000 zł cena
    • 609 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie kwadratu.Teren objęty miejscowym planem zagosp...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów

    • 149 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie kwadratu.Teren objęty miejscowym planem zagos...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów

    • 115 000 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,8 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zag...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów

    • 95 000 zł cena
    • 872 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,7 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zag...

  • Działka budowlana

    Tuchów

    • 120 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie nieregularnym.Teren objęty miejscowym planem...

  • Działka Lubcz ul.

    Lubcz

    • 130 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Lubczu: Idealne Miejsce na Twój DomMarzysz o własnym domu w cichej, malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Działka budowlana w Lubczu, gmina Rogowo, to...

  • Działka Niwka

    Niwka

    • 89 440 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Dwie działki budowlane w miejscowości Niwka, gm. Radłów Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki w malowniczej miejscowości Niwka (gm. Radłó...

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy Borek Stary

    Borek Stary

    • 114 080 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działek - działki z warunkami zabudowy na domy jednorodzinneOpis nieruchomości:- warunki zabudowy na dom jednorodzi...

  • 1 / 4
    Działka Chybie

    Chybie

    • 105 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana w Chybiu przy ulicy Leśnej o powierzchni 900m2. Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rek...