• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Świbinki - rolna z warunkami zabudowy
    1 / 9
    Działka Świbinki - rolna z warunkami zabudowy

    Świbinki

    • 35 000 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna o powierzchni 1436 m², położona w malowniczej wsi Świbinki, w gminie Tuplice, powiecie żarskim, województwie lubuskim. To idealne miejsce dla osó...

  • Działka Lipowy Most Lipowy Most

    Lipowy Most

    • 256 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Miejsce, w którym odpoczywamy, cisza, bliskość natury. Jeśli to twoje klimaty zapraszamy do oferty kupna działki i wybudowania domu jednorodzinnego, zapraszam do obejrz...

  • Wymiarowe działki budowlane w Krośnicy

    Krośnica » ul. Dziołki

    • 310 128 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na niniejszą ofertę składa się kilka działek budowlanych położonych w Krośnicy, królewskiej miejscowości założonej w drugiej połowie XVI wieku. Wieś zlokalizowana jest w województw...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 mkw.Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska- 6 arów

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 69 000 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zago...

  • Działka Tarnopol Stary Dwór ul.

    Tarnopol

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: działka rekreacyjna o powierzchni 2000 m2, położona bezpośrednio nad pięknym  zalewem Siemianówka. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natu...

  • Sprzedam działkę - Gaj, gm. Mogilany
    1 / 14
    Sprzedam działkę - Gaj, gm. Mogilany

    Gaj

    • 579 000 zł cena
    • 6 150 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - dobra lokalizacja na mapie powiatu krakowskiego; - szansa na przekwalifikowanie części terenu na budowlany; - spokojna, cicha ok...

  • Działka inwestycyjna Śmigiel,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Śmigiel,

    Śmigiel

    • 500 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Duża Działka na Duży Dom w Śmiglu Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 5180 m², z...

  • Działka budowlana - Kalety Drutarnia
    1 / 3
    Działka budowlana - Kalety Drutarnia

    Kalety

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w leśnej części Kalet - Drutarni. Numer działki: 996/51. Działka ma 1000m kw, prąd przy granicy działki, woda i kanalizacja w drodze (ok.100m) korzystanie z wodoc...

  • 1 / 2
    Sprzedaż działka budowlana 1033m2 Górki g.Prószków

    Górki

    • 299 570 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż uzbrojona działka budowlana, piękna okolica, pow.1033 m2. Górki 3 km. od Opola. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1033 m2. położona w nieuciążliwej lokalizacji...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 5477m2 Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 168 630 zł cena
    • 5 477 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 5477 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 2.0205ha Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 622 020 zł cena
    • 20 205 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 20205 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu kompleks działek pod dz...

  • Działka Zawada, ul. Kępska

    Zawada » ul. Kępska

    • 300 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - DZIAŁKA BUDOWLANA 1148 m2, uzbrojona, przy drodze utwardzonej, lokalizacja nieuciążliwa, Zawada gmina Turawa, 3 km. od Opola. Proponujemy Państwu dużą działkę budowla...

  • 1 / 2
    Sprzedaż działka budowlana 840m2 Górki gm.Prószków

    Górki

    • 243 600 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż uzbrojona działka budowlana, piękna okolica, pow.840 m2. Górki 3 km. od Opola. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 840 m2. /wymiary 30 x 28 m./ położona w nieucią...

  • Teren usług-prod. na sprzedaż Opole NWK

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 2 500 000 zł cena
    • 17 610 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy państwu nieruchomość komercyjną, teren inwestycyjny o powierzchni 1,76 ha, usytuowany w bardzo atrakcyjnej części miasta Opola w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Teren p...

  • Działka Balice ul. Akacjowa

    Balice » ul. Akacjowa

    • 1 420 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa 20 AROWA działka płaska , szeroka w Balicach okolica ulicy Akacjowej . W pobliżu las ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Położona przy gminnej ulicy asfaltowej , są w...

  • Działka Rybno Wielkie ul.

    Rybno Wielkie

    • 145 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo  Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jezioremMarzysz o domu nad jeziorem? Ta działka w...

  • Działka Piekary ul. Mazurowa

    Piekary » ul. Mazurowa

    • 8 600 000 zł cena
    • 203 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piekary gm.Liszki 2,4ha ,POD OSIEDLE DOMÓW LUB MIESZKAŃ ponad 6000 PUM. W pobliżu Biedronki , restauracji , Rossmanna , siłowni z łatwym i szybkim dojazdem do A4 , Lotniska i Lisze...

  • Działka Grabowa ul. Grabowa

    Grabowa

    • 99 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki, położone w malowniczej miejscowości Grabowa. Dostępne są cztery dzialki o następujących parametrach: 312/2 - 0,3009 ha 312/3 - 0,3009 h...

  • Działka Marózek

    Marózek

    • 197 015 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę nad jeziorem Maróz, 15 km od Olsztynka. Działka posiada nr ewidencyjny 115/4 i powierzchnię 3031 m2, znajduje się w kompleksie 9...