• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Na sprzedaż działka w Zdoni koło Zakliczyna 22 ar

    Zdonia

    • 89 999 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ✨ OFERTA SPECJALNA – sprzedaż bez prowizji od kupującego! ✨ Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,44 ara, położona w malowniczej miejscowości Zdonia (gm. Zaklic...

  • Działka leśna 30,25 ar Tuchów

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 39 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 30,25 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zagosp...

  • Działka Balice ul. Pod Lasem

    Balice » ul. Pod Lasem

    • 450 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NIEPOWTARZALNEGO DOMU W KSZTAŁCIE LITERY L . AUTORSKI PROJEKT WYKORZYSTUJE UKSZTAŁTOWANIE TERNU I CZĘŚĆ DOMU JEST PODPIWNICZONA .ELEGANCKA BRYŁA DOMU.Widok...

  • Działka Kierzkowo ul.

    Kierzkowo

    • 990 000 zł cena
    • 31 252 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działka położona we wsi Kierzkowo. Okolica jest bardzo przyjazna, nieograniczona ilość malowniczych zielonych terenów, dzięki czemu miejscowość jest urokliwie położona....

  • Działka Zwierki ul.

    Zwierki

    • 900 000 zł cena
    • 6 009 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z WZ. w Zwierkach ok 7 km od Białegostoku cena za jedną działkę ok 180 000 zł Oferuje na sprzedaż przestronna działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Radlnej!

    Radlna

    • 159 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: Doskonała l...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Radlnej!

    Radlna

    • 750 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 53 ar.  położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: Dos...

  • Działka Zdrowa ul.

    Zdrowa

    • 70 700 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 1088m2 Wymiary d...

  • Działka Szklary Dolne ul.

    Szklary Dolne

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 15 arów (431/3) w malowniczej miejscowości Szklary Dolne, gmina Chocianów. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną...

  • Atrakcyjna działka w Mostkach, Dobra Dróża

    Mostki

    • 453 900 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę w Mostkach Dobra Dróża (powiat Skarżyski). Działka zadrzewiona mieszanym samosiejnym drzewostanem do zabudowy. Powierzchnia działki 8600 mkw; sze...

  • Działka budowlana 26 arów Borzęcin

    Borzęcin

    • 85 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 26 arów, która stanowi dobrą propozycję dla osób szukających miejsca w cichej i spokojnej okolicy. Działka płaska z bezpośrednim d...

  • Sprzedam działkę, Biestrzyków
    Sprzedam działkę, Biestrzyków

    Biestrzyków

    • 625 000 zł cena
    • 2 311 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa, bardzo blisko Wrocławia (ok .2 km od południowej granicy miasta, 9, 2 km do Dworca Głównego), położona w okolicy nowych domów wolno stojących. Zatwierdzony Mie...

  • 1 / 4
    Działka Miłocice Małe

    Miłocice Małe

    • 250 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładnie położona działka rolna otoczona drzewami Powierzchnia działki 30 000 m2 dojazd drogą szutrową ---DON---Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszeni...

  • Działka Perlino ul. Alpejska

    Perlino » ul. Alpejska

    • 180 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWO USŁUGOWA pow. 1212m2, wszystkie media przy działce: Kanalizacja, Prąd, Woda, GazLOKALIZACJADziałka położona w spokojnej kaszubskiej wsi Perlino, województwo Po...

  • Działka Zwierki ul.

    Zwierki

    • 812 000 zł cena
    • 4 778 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferujemy urokliwe siedlisko w Zwierkach położone w malowniczej okolicy zaledwie kilka kilometrów od miasta. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocze...

  • Działka Jaśkowice

    Jaśkowice

    • 1 590 000 zł cena
    • 21 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki budowlane na sprzedaż - Jaśkowice, gmina Skawina | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - zaufane biuro nieruchomości - prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży d...

  • Działka Nowa Piasecznica ul.

    Nowa Piasecznica

    • 187 500 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1250 m² przy ulicy Miodowej w Nowej Piasecznicy, w gminie Teresin. Wymiary działki: ok. 33 m x 38 mPrzeznaczenie: zgodnie z MPZP jest to te...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • 1 / 2
    Sprzedaż działka budowlana 840m2 Górki gm.Prószków

    Górki

    • 243 600 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż uzbrojona działka budowlana, piękna okolica, pow.840 m2. Górki 3 km. od Opola. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 840 m2. /wymiary 25 x 33,5 m./ położona w nieuc...

  • Działka budowlana-sprzedaż 9,10 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 127 400 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 910 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ki...