• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Pilica

    Pilica

    • 100 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1950 mkw. Nieruchomość położna w strefie Krajobrazu Chronionego Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowośc...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 8
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 990 000 zł cena
    • 3 052 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 3052 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w pl...

  • Działki budowlane w Konstantynowie blisko J. Ślesińskiego
    1 / 3
    Działki budowlane w Konstantynowie blisko J. Ślesińskiego

    Ślesin

    • 70 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Na sprz...

  • Działka nad morzem
    Działka nad morzem

    Darłowo

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 30 arów. Rolna ,v klasa .położona na terenach polderów łąkowych oznaczonych symbolem 75 RZ. Położona w cichym i ustronnym miejscu. Pod Darłówkiem zachodnim.

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | NOWE OBORZYSKA | 815m2

    Nowe Oborzyska

    • 179 300 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Działka Brzezie ul. Spokojna

    Brzezie » ul. Spokojna

    • 890 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięk...

  • 1 / 3
    Działka Marki ul. Oleńki

    Marki » ul. Oleńki

    • 2 499 200 zł cena
    • 2 272 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okolice centrum handlowego M1 w Markach. Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd...

  • Działka Cholerzyn ul. Medweckiego

    Cholerzyn » ul. Medweckiego

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska 12 arowa działka z bardzo dobrym połączeniem z LOTNISKIEM BALICE . Płaska , w pierwszej linii zabudowy . Droga gminna asfaltowa .Wszystkie media. Plan zagospodarowani...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    1 / 2
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 159 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Z uwagi na swoją lokal...

  • Przyborów gm. Borzęcin działka budowlano-rolna 33 ar
    1 / 3
    Przyborów gm. Borzęcin działka budowlano-rolna 33 ar

    Przyborów

    • 48 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja WZ - zabudowa mieszkalna jednorodzinn...

  • Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń
    1 / 2
    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń

    Głosków

    • 830 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Cena do czerwca 83000 PLN Rezerwacja!!!!! Działka łąki tereny zielone klasa gruntu 4 Głosków, gmina P...

  • Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki
    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Równiesz na działki

    Kurów

    • 400 000 zł cena
    • 8 463 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budowę 85 arów. Cena za całą działkę 400 tysięcy. Do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży na działki Tel: [tel] lub [tel]

  • Działki inwestycyjne z pięknym widokiem na Pilsko
    1 / 3
    Działki inwestycyjne z pięknym widokiem na Pilsko

    Korbielów

    • 166 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zainwestuj w ziemię. Skorzystaj na wzroście wartości. Ziemia to jedna z najbardziej stabilnych lokat kapitału. Oferuję do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 90 ar składająca się...

  • Działka Strzyżewo Paczkowe ul.

    Strzyżewo Paczkowe

    • 125 000 zł cena
    • 946 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: Idealne Miejsce na Twój DomZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkow...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Głowaczowej!

    Głowaczowa

    • 156 150 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Głowaczowa.Przeznaczenie: budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Olszyńska

    Gdańsk » Olszynka » ul. Olszyńska

    • 159 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w cichym i spokojnym miejscu tuż przy rzece Motławie. Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą działkę nr 49/127 o powierzchni całkowitej 447 m kw, która p...

  • Świetna działka w gminie Mszczonów - wieś Olszówka
    1 / 5
    Świetna działka w gminie Mszczonów - wieś Olszówka

    Olszówka

    • 280 000 zł cena
    • 1 403 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedania nieruchomość położoną we wsi Olszówka gm. Mszczonów. Działka o powierzchni 1403 mkw o regularnym kształcie ( wym. 32m x 44 m ), nieogrodzona, zagospodarowana...

  • 1050 mkw Zagaje Sarbinowo Chłopy Warunki Zabudowy uzbrojona
    1 / 3
    1050 mkw Zagaje Sarbinowo Chłopy Warunki Zabudowy uzbrojona

    Sarbinowo

    • 265 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1050 mkw w miejscowości Zagaje obok Sarbinowo, Chłopy, w odległości ok 2 km do morza, aktualnie brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzenneg...

  • Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2

    Głosków

    • 101 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bez pośrednika Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Aktualnie bez prawa zabudowy. Cena 101.000 pln Cena sprzedaży ważna do końca września Rezerwacja Działka łąki tereny zielone k...

  • Domek rekreacyjny z panoramicznym widokiem – Twoje miejsce
    1 / 9
    Domek rekreacyjny z panoramicznym widokiem – Twoje miejsce

    Średnia Wieś

    • 270 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz swojego azylu w Bieszczadach? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1700 m2 z domkiem w malowniczej Średniej Wsi czeka na Ciebie! Działka położona na lekkim wzniesieniu z pi...