• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Sprzedam działkę Grzmiąca 9/1 , 5102m2 klasa N - nieużytek
    1 / 10
    Sprzedam działkę Grzmiąca 9/1 , 5102m2 klasa N - nieużytek

    Grzmiąca

    • 80 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Grzmiąca numer 9/1 o wielkości 5102m2. Grunt jest klasy N - nieużytek ,w studium uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Grzmi...

  • Sprzedam działkę 1,10 ha Czarnoziem, gm. Krasnystaw
    1 / 7
    Sprzedam działkę 1,10 ha Czarnoziem, gm. Krasnystaw

    Czarnoziem

    • 56 000 zł cena
    • 11 036 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1,1036 ha z możliwością zabudowy w miejscowości Czarnoziem, gminy Krasnystaw, powiat krasnostawski, woj. lubelskie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania osoba będą...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Kotowice

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 756m2 - wieś Kotowice gm. Zgierz -prąd w drodze -woda w drodze wymiary: 19m (szerokość) x 40m(głębokość) Dojazd drogą asfaltową. Na końcu działki w prawym nar...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Gieczno

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE P...

    Borowo

    • 85 398 zł cena
    • 662 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ W BOROWIE | GMINA CZEMPIŃ | RÓŻNE POWIERZCHNIE 662m2 - 1219m2 | SPOKOJNA OKOLICA | WARUNKI ZABUDOWY | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROST...

    Sierniki

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | SIERNIKI, GMINA CZEMPIŃ | RÓWNOLEGŁY, PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | 1000m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOGODNA LOKALIZACJA Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [ur...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | BETKOWO | 923 m2 | SPOKOJNA OKOLI...

    Betkowo

    • 140 000 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ | BETKOWO | 923 m2 | SPOKOJNA OKOLICA | MEDIA W ULICY NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url]...

  • 1 / 2
    Działka Gołębiewko ul.

    Gołębiewko

    • 450 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    *** TYLKO U NAS!!! ***Działka 20 500 m2 w malowniczym Gołębiewku k.Trąbek! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 20 500 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodz...

  • Działka Jastrzębia Góra rynek pierwotny ul. Świętego Wojciecha

    Jastrzębia Góra » ul. Wojciecha

    • 590 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 590 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębia Góra ul. Św. Wojciecha (odległość ok. 900 m w linii prostej do morza, ok. 8 km do Władysławowa, ok. 7 km od Karwi, ok. 250 m od ul. Uzdrowiskowej) idealne miejsce na inw...

  • Działka Kielce Kadzielnia ul. Krakowska

    Kielce » ul. Krakowska

    • 850 000 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 1 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej przed Rezerwatem przyrody Kadzielnia przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Cena: 850 000zł Powierzchnia dzi...

  • Działka Lichwin

    Lichwin

    • 279 000 zł cena
    • 9 103 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowość!!! Do sprzedania duża i wyjątkowa 91 arowa działka budowlana w Lichwinie gm. Pleśna przy lesie. To doskonała oferta dla inwestorów, deweloperów oraz osób planujących budo...

  • Działka z możliwością zabudowy blisko Gostynina
    1 / 13
    Działka z możliwością zabudowy blisko Gostynina

    Skoki

    • 240 000 zł cena
    • 6 021 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadamy do sprzedaży działkę o pow. ok. 6021 m². Działka bardzo atrakcyjnie położona przy ścianie lasu. Media w pobliżu działki (prąd, woda). Dojazd do działki drogą asfaltową. O...

  • Działka rekreacyjna z linią brzegową
    1 / 4
    Działka rekreacyjna z linią brzegową

    Ozorów

    • 49 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1700 m kw. ( 1000 + 700 m kw ) woj. Mazowieckie, pow. Siedlecki, gm. Skórzec, miej. Ozorów Wymiary działki 113 m x 15 m Działka niezabudowana. Przylega do brzegu rzeki K...

  • Działka rekreacyjna

    Kalisz

    • 62 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka na ROD im. B. Koszutskiego na ul. Złotej wejście od Wału Bernardyńskiego. O powierzchni 350m. Domek murowany, pokój z aneksem kuchennym, okna plastikowe, role...

  • Zagospodarowana działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Snopków

    • 565 000 zł cena
    • 3 515 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży zagospodarowaną działkę budowlaną o pow. 3515 m² w miejscowości Snopków gm. Jastków. Przeznaczenie – teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • 1 / 3
    Działka Sułków ul. Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA , budowlano rolna z czego około 10OO m kw to część budowlana. Dojazd wewnętrzną cichą ulicą.Obowiązuje plan zagospodarowania , możliwa zabudowa jednorodzinna. Dzi...

  • Działka Tarnopol Stary Dwór ul.

    Tarnopol

    • 398 000 zł cena
    • 4 431 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka inwestycyjna położona bezpośrednio nad malowniczym zalewem  Siemianówka. Idealna pod zabudowę rekreacyjna, turystyczną, prywatną.W cenie działki jest gotowy pr...

  • Działka Soce ul.

    Soce

    • 210 000 zł cena
    • 33 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż piękny las o powierzchni 3,32 ha, znajduje się w okolicy miejscowości Soce. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek ok 60 lat Brzoza (10%)Szczegóły oferty:Powierzch...

  • Działka Michałowo ul.

    Michałowo

    • 150 000 zł cena
    • 6 977 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka inwestycyjna  w Michałowie o powierzchni 6983 m²Szukasz miejsca pod inwestycję w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla ciebie!  Najważ...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Jasień ul. Jeziorowa

    Gdańsk » ul. Jeziorowa

    • 1 774 000 zł cena
    • 1 774 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    JEDYNA TAKA LOKALIZACJA Działka na Gdańskim Jasieniu o powierzchni 1774 m2, teren  płaski  w prostokącie, bardzo nasłoneczniony.Działka objęta  Miejscowym Planem Zagospodarowania P...