• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa Smardzów!

    Smardzów

    • 632 681 zł cena
    • 10 131 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Smardzów (koło Oleśnicy) przy drodze krajowej nr 8 oraz drodze ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.1) Przeznaczen...

  • 1 / 2
    Działka produkcyjno-usługowa Smardzów!

    Smardzów

    • 450 000 zł cena
    • 7 206 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Grunt z WZ Babica

    Babica

    • 330 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Babica w powiecie strzyżowskimGrunt z WZ pod zabudowę jednorodzin...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 694 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka budowlana, media 100 %

    Kalinówka

    • 385 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** KALINÓWKA (gmina GŁUSK) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1276 m². Doskonała lokalizacja z szybki...

  • Działka Smętowo Chmieleńskie ul. Kaszubska

    Smętowo Chmieleńskie » ul. Kaszubska

    • 380 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA  budowlana  w Smętowie Chmieleńskim 5 km  od Kartuz LOKALIZACJA:Działka usytuowana na granicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Smętowo Chmieleńskie - 5 km o...

  • Działka Kraków Podgórze, Skotniki ul. Działowskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Działowskiego

    • 3 450 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skotniki działka 86 AROWA pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo usługową . Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Skotnicka-Działowskiego .Według planu mo...

  • Działka Rzuchowa

    Rzuchowa

    • 149 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w centrum Rzuchowej, w całości pod zabudowę jednorodzinną. Nowa niższa cena 149 000,00 zł!!! Sprzedamy bardzo ładną działkę w centrum miejscowości, poło...

  • bezpośrednio działka sprzedam tarnowskie góry miasto
    1 / 7
    bezpośrednio działka sprzedam tarnowskie góry miasto

    Bytom

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele) działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon,...

  • Działka pod zabudowę z lasem w Parku Krajobrazowym
    1 / 9
    Działka pod zabudowę z lasem w Parku Krajobrazowym

    Nowy Duninów

    • 215 000 zł cena
    • 19 572 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-leśna o powierzchni 1,9572 ha, położona w malowniczym otoczeniu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość znajduje się w...

  • Działka budowlana, Czemierniki
    1 / 7
    Działka budowlana, Czemierniki

    Czemierniki

    • 75 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Tere...

  • Nowa Wieś działki budowlane od 800m2
    1 / 3
    Nowa Wieś działki budowlane od 800m2

    Mierzęcice

    • 124 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa Wieś gmina Mierzęcice, działki z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia każdej działki 800m2, wymiary: od ulicy 41,4m, w głąb 19,9m. Media: woda...

  • Działka Baczyna-kolonia
    1 / 10
    Działka Baczyna-kolonia

    Baczyna

    • 749 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 25.000 m2 zlokalizowany w miejscowości Baczynia - Kolonia, gmina Lubiszyn oddalone o 2 km od zjazdu...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Golina-Kolonia 1319 m2

    Golina-Kolonia

    • 45 000 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 13 ar, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Golina-Kolonia, w gminie Golina. Działka ma charakter rolny i jest zarejestro...

  • Działka Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 159 000 zł cena
    • 2 267 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYŁĄCZNIE U NAS! Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w Pogórskiej Woli Na sprzedaż działka o powierzchni 22,67 ara, położona w pierwszej linii zabudowy, bezpośredni...

  • Działka Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 115 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYŁĄCZNIE U NAS! Dwie urokliwe działki budowlane przy klimatycznym mini-stawie w Pogórskiej Woli. Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki, każda o powierzchni ok. 11 arów (ok. 32x...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Pątnówek

    • 179 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 14,48a zlokalizowana na obrzeżach miasta Legnica, z doskonałym dojazdem do obwodnicy S3. Działka w kształcie prostokąta uzbrojenie: energia elektryczna,...

  • 1 / 4
    Działka Burkatów

    Burkatów

    • 145 500 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do dzi...

  • Działka Lipinki

    Lipinki

    • 199 000 zł cena
    • 5 056 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PRZESTRONNA DZIAŁKA W LIPINKACH!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości LIPINKI, gmina LIPINKI, powiat gorlicki o powierzchni 50,56 arów Przestronna ni...

  • 1 / 3
    Działka Brzoskwinia ul. Krakowska

    Brzoskwinia » ul. Krakowska

    • 535 895 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prawie 60 arów o przeznaczeniu zagrodowym z możliwością zabudowy ( przez rolnika) , w miejscowości Brzoskwinia.Okolica malownicza , w pobliżu łąki , pastwiska oraz zabudowa jednoro...