• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 1 550 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna, ulica Duchnowska i wszystko wiadomo. Elitarna dzielnica Wiązowny, nowe domy, rezydencje, drzewa, rzeka, asfaltowa droga, wszystkie media włącznie z kanalizacją,...

  • Działka Mosty ul. Kameliowa

    Mosty » ul. Kameliowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Świetna działka budowlana bardzo blisko plaż i cypla w Rewie, położona w miejscowości Mosty (Gm.Kosakowo) przy ul. Kameliowej 4 z bardzo dogodnym dojazdem. Działka płaska o ustawny...

  • Działka budowlana – Tarnów, Mościce, ul. Chemiczna

    Tarnów

    • 649 000 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 arów, położona w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej.Lokalizacja: Działka usytuowana jest w bardzo dobrej l...

  • Sprzedam działki Budowlane - Chełm Żarski
    1 / 4
    Sprzedam działki Budowlane - Chełm Żarski

    Chełm Żarski

    • 87 500 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w Chełmie Żarskim, gmina Lubsko, powiat żarski. W miejscowym planie zagospodarowania działki przeznaczone pod zabudowę mieszkalno-usługową. Dz...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Tyczyn

    • 23 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Tyczynie o pow 10 ar warunki zabudowy w trakcie realizacji na działce są media prąd woda i kanalizacja dojazd droga utwardzona w ostatniej części do utwardz...

  • Aleksandrowice gm. Zabierzów - działka rolna 54ar k/ lasu !
    1 / 12
    Aleksandrowice gm. Zabierzów - działka rolna 54ar k/ lasu !

    Aleksandrowice

    • 648 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka budowlana o pow. 5400 m2 położona w Aleksandrowicach gm. Zabierzów. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną ok.250m od asfaltu . Ma kształt zbliżony do prosto...

  • Działka, 11 400 m², Lubasz
    Działka, 11 400 m², Lubasz

    Lubasz

    • 229 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ, GMINA SZCZUCIN !!! - Oferujemy Państwu wyjątkową działkę, ulokowaną w miejscowości Lubasz, gmina Szczucin, o powierzchni 1,14 ha. - Prezentowana dz...

  • Działki budowlane nad morzem przy lesie
    1 / 8
    Działki budowlane nad morzem przy lesie

    Charnowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 67 523 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6,75 ha przy lesie z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie 20 budynków mieszkalnych wolnostojących z garażami wbudowany...

  • Działka Grzegorzewice gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka Grzegorzewice gm. Żabia Wola

    Grzegorzewice

    • 5 000 000 zł cena
    • 25 460 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grzegorzewice piękna działka pod inwestycję typu: sanatorium, SPA, dom opieki społecznej itp. - na sprzedaż. Piękna działka inwestycyjna o powierzchni 25.460m2 i wym...

  • 1 / 3
    Sprzedaż 1,58 ha - budownictwo mieszkaniowe Opole

    Opole » Gosławice

    • 5 200 000 zł cena
    • 15 800 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 15800 m² (1,58 ha), położonej w spokojnej dzielnicy Gosławice w Opolu, przy ulicy Lipowej.✅ Lokalizacja i przezn...

  • Działka Żabno

    Żabno

    • 399 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TEREN POD INWESTYCJĘ, W BLISKIM SĄSIEDZTWIE LASU!!! Do sprzedaży przedstawiam wyjątkową ofertę nieruchomości, usytuowaną w urokliwej miejscowości Żabno, powiat tarnowski. Ta...

  • Działka Małkowo ul. Spokojna

    Małkowo » ul. Spokojna

    • 239 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 012 m², zlokalizowanej w malowniczej wsi Małkowo, gm...

  • Działka Siemonia

    Siemonia

    • 244 800 zł cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami o powierzchni 1224m.kw i wymiarach 27,5 od wjazdu i 45m w głąb. 5 działek w otoczeniu lasu o powierzchni:...

  • Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 249 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie wybudujesz swój wymarzony dom? Koniecznie zapoznaj się z moją ofertą Na sprzedaż działka z dogodnym dojazdem do Tarnowa tylko 7 kmdo Rynku! Idealna lokali...

  • Działka budowlana w Wilkasach Giżycko Mazury blisko jeziora
    1 / 2
    Działka budowlana w Wilkasach Giżycko Mazury blisko jeziora

    Wilkasy

    • 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM bez pośredników! Wilkasy pod Giżyckiem, działka z wydanymi WZ na budowę domu jednorodzinnego. Bezpośredni zjazd z drogi krajowej 59, wszystkie media na miejscu, 700m od j...

  • Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa
    1 / 13
    Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa

    Warszawa

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania działki położonej przy ul. Paluch 1 w Warszawie na terenie ogródków działkowych RADAR. Działka ma powierzchnię 500m² i znajduję się na niej m. in.: - do...

  • Działka Bolechowice ul. Spokojna

    Bolechowice » ul. Spokojna

    • 1 650 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    40arowa płaska , szeroka w spokojnej części Bolechowic pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą . W pobliżu domy jednorodzinne wolnostojące . Są wszystkie media : woda , prąd , ga...

  • Olsza - bud.wielorodzinne

    Kraków

    • 950 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 2,88 ara położona w Krakowie przy ul. Widnej / przecznica od ul. Pilotów /. Działka o numerze 301/4 . W granicy działki został wybudowany kameralny b...

  • działka na Bugiem
    1 / 3
    działka na Bugiem

    Zbereże

    • 85 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna-letniskowa/budowlana o powierzchni 4300m2, położona w pięknej okolicy , niedaleko Bugu , Zbereże , gmina Wola Uhruska.

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...