• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Sprzedam Działkę Budowlaną 39 arów . na terenie Chorzel
    Sprzedam Działkę Budowlaną 39 arów . na terenie Chorzel

    Chorzele

    • 119 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    więcej informacji pod Numerem Telefonu [tel]

  • Działka o powierzch 3900m Mchówek (woj. kuj-pom)
    1 / 4
    Działka o powierzch 3900m Mchówek (woj. kuj-pom)

    Mchówek

    • 117 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3900m2 położonej we wsi Mchówek, gmina Izbica Kujawska, powiat Włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka jest gruntem r...

  • Działka rolna Krzeszowice
    1 / 15
    Działka rolna Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 72 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 25 ar, zlokalizowana w miejscowości Zalas (gmina Krzeszowice). W MPZP w całości oznaczona jako tereny rolne. Działka w bliskiej odległości od...

  • Działka rekreacyjna 500m2 Dzierżoniów - ROD "JAR"

    Dzierżoniów

    • 7 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do działki rekreacyjnej, znajdującej się w Dzierżoniowie przy ul. Złotej 10 - ROD "JAR". Działka posiada murowaną altankę wraz z oddzielnym schowkiem na narzędzia....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach

    Mosty

    • 30 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach gm. Podedwórze Numer działki 162 [url]

  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Syców

    • 143 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • sprzedam grunt iwestycyjny
    1 / 8
    sprzedam grunt iwestycyjny

    Wiskitki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunt 19000 m2 przy zbiegu A2 i DK 50 Sochaczew-Żyrardów Mszczonów węzeł Wiskitki 200m przy gruncie droga asfaltowa z wjazdem na autostradę. autostrada 30 min do Warszawy 6km od Ż...

  • Działka mostki

    Mostki

    • 250 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w miejscowości Mostki (Kujawsko-Pomorskie) gmina Włocławek. Działka mieszcząca się blisko zalewu wiślanego idealna na odpoczynek, na miejsce wypadowe by uprawi...

  • Działka z WZ na 2 domy niedaleko jeziora Ełk Sędki

    Sędki

    • 250 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną położoną ok. 550m od jeziora Selmęt Wielki w linii prostej.Nieruchomość położona na skraju wsi Sędki, wśród...

  • Działka Strzeniówka blisko S8.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8.   Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o po...

  • Działka Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 178 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UWAGA! Złożony został wniosek o wydanie warunków zabudowy na budowę na działce domu jednorodzinnego!DZIAŁKA:Działka o powierzchni 1.195 m2 o numerze ewidencyjnym 323/92, płaska, w...

  • 1 / 3
    Działka Warężyn

    Warężyn

    • 330 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania...

  • 1 / 4
    Działka Chruszczobród

    Chruszczobród

    • 135 000 zł cena
    • 1 941 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża ładna działka Chruszczobród-Piaski o powierzchni 1941m2 i wymiarach od ulicy 18m, w głąb 107m. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, w której znajduje sie woda prą...

  • ROD Warszawskie na Rakowickiej
    1 / 6
    ROD Warszawskie na Rakowickiej

    Kraków

    • 105 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prawo do działki w kameralnym ROD Warszawskie przy ul. Rakowickiej (3 ary) – oaza zieleni w ścisłym, cichymcentrum miasta. Idealne miejsce na odpoczynek i grillowanie!  Ogrodzona,...

  • Działka 2147m2 z MPZP//Staw//
    1 / 16
    Działka 2147m2 z MPZP//Staw//

    Anielin Swędowski

    • 180 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2147 m2 w Anielinie S...

  • 1 / 4
    Działka Chwaszczyno ul. Wilków Morskich

    Chwaszczyno » ul. Wilków Morskich

    • 550 000 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 880 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie kolejny etap sprzedaży działek na pięknym, rozwijającym się osiedlu!Działki przy ul. Wilków Morskich. Aktualnie ostatnie 3 działki do wyboru.Osiedle z dostępem do jeziora...

  • Działka Sitnica

    Sitnica

    • 49 000 zł cena
    • 8 867 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości SITNICA , gmina BIECZ , powiat gorlicki o powierzchni 88,67 arów Działka rolno-leśna, w ksz...

  • 1 / 3
    Działki rolne, leśne i do zalesienia - duży wybór!

    Sucha Beskidzka

    • 220 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa, niższa cena!Teraz - 220.000 zł!Sucha BeskidzkaNa sprzedaż posiadamy grunty rolne, częściowo leśne oraz grunty przeznaczone do zalesienia o łącznej powierzchni ok. 1,77 ha.Zna...

  • Duża działka 93 ary
    1 / 13
    Duża działka 93 ary

    Wieliczka

    • 997 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio duża, piękna, zielona działka w cichej spokojnej miejscowości Sieraków o powierzchni 94 arów w tym 50 ary to część budowlana i szerokości 50 metrów. Dobr...