• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Kraków Podgórze, Opatkowice ul. Żyzna

    Kraków » Podgórze » ul. Żyzna

    • 839 000 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 566 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO DWULOKALOWEGO WOLNOSTOJĄCEGO!!!! Każde z mieszkań ma 3 kondygnacje : parter, piętro, poddasze. Dwa wjazdy . W pob...

  • Eminiów Udział 1/2 – nieruchomość letniskowa NIŻSZA CENA
    1 / 2
    Eminiów Udział 1/2 – nieruchomość letniskowa NIŻSZA CENA

    Eminów

    • 40 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt XIV GUp 549/21 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału wynoszącego ½...

  • Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów
    1 / 3
    Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów

    Orzk

    • 267 700 zł cena
    • 17 422 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu LD1M/GUp/5/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż  z wolnej ręki prawa własności nieruchomości...

  • Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA
    1 / 2
    Działka rolna (inw.) w Mikołowie - dobra lokalizacja FAKTURA

    Mikołów

    • 5 220 270 zł cena
    • 15 819 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Mikołów, woj. Śląskie, stanowiąca świetną bazę inwestycyjną. Podstawowe dane: - Nr działki 1836/81 - Pow. 1,5819 ha - Obecnie sklasyfikowa...

  • Dzialka blisko wody Biale
    1 / 7
    Dzialka blisko wody Biale

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam.Mam do sprzedania działkę na jeziorem Białym w Okunince.Dzialka kwadratowa o wym 25m na 20 m.,ogrodzona,wprowadzone media woda,prąd,kanalizacja.dojazd do działki droga utward...

  • Działki w Tarnowie na osiedlu Koszyckim

    Tarnów » ul. Władysława Warneńczyka

    • 1 310 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy(WZ) położone w atrakcyjnej, spokojnej okolicy na osiedlu Koszyckim w Tarnowie. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok...

  • Działka z WZ Jezioro Bysławskie

    Wełpin

    • 170 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 8 malowniczych działek położony w sercu Borów Tucholskich – zaledwie 180 metrów od Jeziora Bysławskiego.Szukasz swojego miejsca na ziemi – blisko natury, z dala od zgiełku...

  • Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Sprzedam Działkę w Miejscowości Sitnica Gm. Biecz

    Sitnica

    • 120 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę Budowlano-Rolną Nr. 1142 w malowniczej miejscowości Sitnica Gmina Biecz, o powierzchni 0,55 ha. Miejsce charakteryzuje się ciszą, spokojem, idealnie dl...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w drodze, NOWA CENA

    Warzymice

    • 200 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 20/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabud...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • 1 / 4
    Działka Siemonia

    Siemonia

    • 150 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siemonia, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z widokiem na okolicę. działki o powierzchni 1003m2 , 924m2, 931m2 i 950m2. Pierwsza 23,6x42,7m, pozostałe 18m na głęb...

  • 1 / 4
    Działka Myszkowice

    Myszkowice

    • 220 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myszkowice, działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna o powierzchniach 945m2 (21x43), 888m2 (22,9x43), 874m2 (21x41m), 937m2 (22x43), 972m2 (21,9x45,7), 1134...

  • Krzczonów, Sobieska Wola Pierwsza, Działka, 52ar

    Sobieska Wola Pierwsza

    • 199 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa okazja! Dwie malownicze działki w sercu Lubelszczyzny czekają na Ciebie!Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferu...

  • Działka budowlano-rolna 30 arów – Jodłówka-Wałki

    Jodłówka-Wałki

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna 30 arów – Jodłówka-Wałki – 120 000 złNa sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Jodłówka-Wałki. Działka zabudowana b...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice Żychcice

    Wojkowice

    • 618 150 zł cena
    • 4 121 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, obręb Żychcice, działka o powierzchni 4121m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka nieregularna o wymiarach 72m od wjazdu na działkę, o długości 122m z jedne...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice Żychcice

    Wojkowice

    • 301 500 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, obręb Żychcice, działka o powierzchni 2111m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o wymiarach 16,9m od wjazdu rozszerza się do 19m z tyłu, o długości ok 104...

  • Działka z widokiem na panoramę Tatr
    1 / 6
    Działka z widokiem na panoramę Tatr

    Knurów

    • 199 000 zł cena
    • 7 103 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów. Podstawowe informacje: Numer ewidencyjny 1551 Powierzchnia działki:...

  • Atrakcyjna działka Kołobrzeg
    1 / 6
    Atrakcyjna działka Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 5 400 800 zł cena
    • 13 502 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny przy obwodnicy Kołobrzegu (Poprawa Dostępności Do Portu) o powierzchni 13502 m2, działka nr 4/17. Grunt bezpośrednio przy drodze wylotowej z Kołobrze...