• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Zadrzewiona działki pod zabudowę 1,2796 ha
    1 / 5
    Zadrzewiona działki pod zabudowę 1,2796 ha

    Szczawin Kościelny

    • 145 000 zł cena
    • 12 796 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,2796 ha, położona w malowniczym Obszarze Chronionego Krajobrazu, zaledwie 6 km od Szczawina Kościelnego i 8 km od Gostynina. Nieruchomość o wymi...

  • Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji - Kępa
    1 / 9
    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji - Kępa

    Kępa

    • 75 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0652 ha zlokalizowana w Kępie, gm. Ślesin. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Ślesin widnieje jako teren zabudowy mieszka...

  • Działka budowlana przy lesie - Janowice gm. Stare Miasto
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie - Janowice gm. Stare Miasto

    Janowice

    • 237 000 zł cena
    • 1 976 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1976 ha zlokalizowana w miłej, spokojnej okolicy w Janowicach przy ul. Diamentowej, gm. Stare Miasto. W miejscowym planie zagospodarowania przes...

  • Słodków Kolonia - duża działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 10
    Słodków Kolonia - duża działka inwestycyjna na sprzedaż

    Słodków-Kolonia

    • 730 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną, która jest położona w peryferyjnej części miejscowości Słodków Kolonia przy ulicy Akacjowej. Działka znajduje się blis...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną

    Lipowiec

    • 31 000 zł cena
    • 13 999 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/544/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upa...

  • 1 / 4
    Działka Reda ul. Wiklinowa

    Reda » ul. Wiklinowa

    • 390 000 zł cena
    • 15 800 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    W PROPOZYCJI NOWEGO PLANU OGÓLNEGO ZAPROPONOWANO DODATKOWĄ MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI - OGRÓDKI DZIAŁKOWE! LOKALIZACJA:Działka położona jest w Redzie przy ul. Wiklinowej, w...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Klimatyczna

    Gdańsk » ul. Klimatyczna

    • 840 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJA:Wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska  - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, Przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, n...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Klimatyczna

    Gdańsk » ul. Klimatyczna

    • 996 000 zł cena
    • 8 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Działka Warężyn

    Warężyn

    • 399 000 zł cena
    • 7 973 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kuźnica Piaskowa, duża działka rolno-budowlana, bardzo dobra lokalizacja pod względem dojazdu do trasy 86 i innych w kierunku Katowic, Warszawy, Częstochowy. Niedaleko też znajduje...

  • Działka Boryszew

    Boryszew

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga, uwaga!!! Działka przy ulicy Złotej z zejściem do rzeki Mieni. Wiem, że wielu z Państwa "czatuje" na tę właśnie lokalizację dlatego informuję, że mamy piękną działeczkę która...

  • Działka Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości Michalik ul. Nowotarska 19 w Zakopanem ma przyjemność zaprezentować Państwu unikatową działkę rolną zlokalizowaną na Butorowym Wierchu w Kościelisku. Działka wi...

  • Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Brzeziny - zaciszna działka w malowniczej okolicy na sprzedaż Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane w Brzezinach. Każda z nich ma kształt prostokąta o wymiarach...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Klimatyczna

    Gdańsk » ul. Klimatyczna

    • 1 836 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działki 10a pod zabudowę pod lasem- Widełka

    Widełka

    • 108 432 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI 10A POD ZABUDOWĘ W WIDEŁCE W OTOCZENIU LASU.Oferujemy 4 działki pod zabudowę w Widełce, gmina Kolbuszowa. Oferowane działki mają powierzchnie 10.04a, 10.25a, 10.29a, 10.20a...

  • TANIO! Atrakcyjna działka budowlana w Kurowie

    Kurów

    • 209 000 zł cena
    • 3 348 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki pod budowę domków rekreacyjnych lub domu całorocznego...ta oferta jest dla Ciebie!Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Kur...

  • Działka Kościelisko

    Kościelisko

    • 355 000 zł cena
    • 2 749 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! OKAZJA! OKAZJA! Działka na Butorowym Wierchu z PANORAMĄ TATR. Działka nr 861/2 obręb Kościelisko. Wymiary działki 19m X 140m. Użytek gruntu RVI i łąki trwałe....

  • Działka Budowlana w Pogórskiej Woli 10 ar
    1 / 9
    Działka Budowlana w Pogórskiej Woli 10 ar

    Pogórska Wola

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest 10 arowa działka położona w centrum Pogórskiej Woli (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Skrzyszów). Działka doskonale nadaje się pod budowę wy...

  • Działka rolno-budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 69 000 zł cena
    • 2 389 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w gminie Skrzyszów Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 2389 m2, położoną w miejscowości Pogórska Wola w gminie Skrzyszó...

  • Budowlana widokowa działka rekreacyjna- pozwolenie na domek letni...

    Humniska

    • 39 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 7,5 ara – Humniska nr ewid. 4317, k. Brzozowa, woj. podkarpackie – 39 900 zł z wydanym pozwoleniem na budowę budynku letniskowego do 35m²- na zgłoszenie. Na sp...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA
    1 / 5
    DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA

    Samorządki-Kolonia

    • 91 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki budowlane (jest plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Jest woda i prąd. Droga zo...