• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Nowy Gaj gm. Wojciechów
    1 / 5
    Działka Nowy Gaj gm. Wojciechów

    Nowy Gaj

    • 56 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna w malowniczej miejscowości Nowy Gaj, położonej nieopodal Nałęczowa, to idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu natury. To urokliwa lokalizacja, otoczona lasam...

  • Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Uciekajka gm. Ludwin

    Uciekajka

    • 65 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zakup działki letniskowej w Uciekajce, zaledwie 4 km od jeziora Piaseczno, to doskonała inwestycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do wypoczynku i obcowania z naturą. Oto...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 238 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Powierzchnia działki to 2796 mkw, warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji...

  • Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce

    Lublin

    • 595 000 zł cena
    • 3 944 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w Zemborzycach przy publicznej drodze asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w niedalekiej odległości Zalew Zemborzycki. Aktu...

  • Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna
    1 / 11
    Działka budowlana Jabłonna Pierwsza gm. Jabłonna

    Jabłonna Pierwsza

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 279 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondyg...

  • Działka Dębno

    Dębno

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna przy drodze krajowej DK94!!! Wyłączność - działka tylko w naszej ofercie!!! Lokalizacja i dostępność: - Tarnów 12 km (ok. 10 minut jazdy) - Brz...

  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Tworkowej

    Tworkowa

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 32 arów, położoną w miejscowości Tworkowa, w gminie Czchów, powiat brzeski.Nieruchomość ma wymiary około 69 x 51 metr...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Wodnika

    Gdańsk » Osowa » ul. Wodnika

    • 2 229 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GDAŃSK  OSOWA na   ul  WODNIKA  działka  budowlana Działka budowlana o pow. 1527 m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy  Gdańsk - Osowa.  Działka jest położona przy głównej ulicy,  id...

  • Działka Czudec Babica

    Czudec

    • 295 000 zł cena
    • 2 813 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • Działka Budowlana cisza, spokój, piękne widoki
    1 / 13
    Działka Budowlana cisza, spokój, piękne widoki

    Krużlowa Wyżna

    • 119 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu ofertę wyjątkowych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości jaką jest Krużlowa Wyżna. Miejscowość ta jest położona wśród wspaniałych krajobra...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Lgota Wielka

    • 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 900m2 w Lgocie Wielkiej ul. Szkolna powiat radomszczański woj. Łódzkie 14km do Radomska, 30km do Bełchatowa blisko sklepy, szkoła, poczta. Cena 110 tys d...

  • Widokowa, duż działka w Stryszawie.
    1 / 8
    Widokowa, duż działka w Stryszawie.

    Stryszawa

    • 169 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, Stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga do...

  • Działka z potencjałem 2,48 ha POMOCNE
    1 / 9
    Działka z potencjałem 2,48 ha POMOCNE

    Pomocne

    • 160 000 zł cena
    • 24 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka rolna 2,48 ha – serce Parku Krajobrazowego Chełmy – tylko 160 tys. zł! Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o numerze 661/1, położona w miejscowości Pomocne, gmina Mę...

  • Działka Gromadka

    Gromadka

    • 1 100 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krzywa z przeznaczeniem jako teren działalności produkcyjnej , baz, składów i magazynów. Ł...

  • Działka inwestycyjna Gdańsk/Straszyn 3 ha przy Obwodnicy
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Gdańsk/Straszyn 3 ha przy Obwodnicy

    Straszyn

    • 13 700 000 zł cena
    • 29 384 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz ul. Starogardzkiej-drogi wojewódzkiej 222 o w...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 260 000 zł cena
    • 5 023 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka na dzisiejszy dzień nie posiada dostępu do drogi publicznej, dojazd do niej należy uzgodnić z właścicielami posesji prywatnych lub starać się o wytyczenie drogi koniecznej....

  • Działka Skowarcz ul. Lazurowa

    Skowarcz » ul. Lazurowa

    • 189 000 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Skowarcz to miejscowość położona w gminie Pszczółki przy drodze krajowej nr E91 która gwarantuje bezproblemową komunikację. Ponadto przez Skowarcz biegnie trasa linii k...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Igołomska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Igołomska

    • 5 950 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA 1,70 ha , płaska , oddalona od zabudów z drogą dojazdową gminną. okolice ul.Igołomskiej Plan zagospodarowania - tereny przemysłowe i usługowe . Pod zabudo...