• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 223)
  • Działka Łomża ul. Wąska

    Łomża » ul. Wąska

    • 230 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom , które łączy miejską wygodę z kameralną okolicą ? [i]Ta oferta może być właśnie dla Ciebie![/i] Działka położona przy ul. Wąskiej w Łomży to dosk...

  • Działka Raciborowice ul. Raciborowice

    Raciborowice

    • 3 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Około 60ar z możliwością dokupienia sąsiedniego terenu . Bardzo dobre połączenie z Krakowem trasa S7.Działka płaska ,szeroka przy gminnej asfaltowej ulicy . Media pełne przed dział...

  • Działka Rogowo ul.

    Rogowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 407 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana 1407 m² - okolice Rogowa, tylko 200 m od Jeziora Zioło!Jeśli marzysz o miejscu pełnym ciszy, zieleni i naturalnego piękna - ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Działka Tarnów Krzyż ul. Gruszkowa

    Tarnów » ul. Gruszkowa

    • 150 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka w lubianej przez Tarnowian dzielnicy Krzyż czeka na Ciebie. Ta działka to idealna przestrzeń, by zrealizować swoje plany i zbudować dom, o jakim zawsze marzyłeś...

  • Działka z widokiem na Babią Górę!

    Zawoja

    • 470 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawoja – jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Beskidach. To właśnie tutaj, w spokojnej i zielonej okolicy, znajduje się działka z niezwykłym widokiem na Babią Górę. Powierzchnia...

  • Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Krajewice gm. Gostyń,

    Krajewice

    • 510 000 zł cena
    • 2 352 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom j...

  • Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy
    1 / 5
    Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy

    Gąsawy Plebańskie

    • 275 000 zł cena
    • 14 745 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 14 745 m2 (wymiary: około 45m x 328m) w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu, z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego, cz...

  • Działka budowlana Góra gm. Śrem,
    1 / 5
    Działka budowlana Góra gm. Śrem,

    Góra

    • 143 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1101 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Góra, w powiecie śremskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części powiatu śremski...

  • Sprzedam działkę
    1 / 7
    Sprzedam działkę

    Brzeźno

    • 115 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1200m2 z widokiem na las i rzekę Mień w miejscowości Brzeźno koło Lipna woj kujawsko pomorskie położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się dom do...

  • Odsprzedam prawa do działki rekreacyjnej

    Wrocław

    • 14 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD Wisienka położona przy ul. Klecińskiej. Cicha i spokojna okolica. W pełni zagospodarowana drzewa owocowe i ozdobne krzewy.

  • Działka Strzebielino ul. Zagrodowa

    Strzebielino » ul. Zagrodowa

    • 499 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    LOKALIZACJA: Strzebielino - wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, w pradolinie Łeby, na wschodnim skraju Puszczy Wierzchuciń...

  • Działka Dąbrówka Morska

    Dąbrówka Morska

    • 30 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRAWIE 1 HA DZIAŁKI 30 METRÓW OD WISŁY!!! Do sprzedaży oferuję działkę rolną położoną w miejscowości DĄBRÓWKA MORSKA , gmina SZCZUROWA , powiat brzeski o powierzchni 95 aró...

  • Działka Siemianów

    Siemianów

    • 89 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | NOWA CENA!! Mamy przyjemność zaprezentować działkę posiadającą warunki zabudowy w malowniczej, spokojnej, urokliwej okolicy, na skraju pięknych lasów i łąk w miejscowości Sie...

  • Działka Orzesze Jaśkowice

    Orzesze

    • 290 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Duża działka budowlano-rekreacyjna - 2700 m², Orzesze - media w działce, spokojna okolica! Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 2700...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje
    1 / 4
    Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje

    Nowa Wrona

    • 282 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość powierzchnia 1,13 ha podzielona na 3 działki rekreacyjne - 0,29 ha, 0,49 ha ,0,30 ha plus droga wewnętrzna 0,05 ha, możliwość podziału na...

  • Działka Bojanice

    Bojanice

    • 296 250 zł cena
    • 9 875 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o całkowitej powierzchni 0,9875ha Części siedliskowa - ok 1084m2 Przeznaczenie: R - teren rolniczy Rd - teren rolniczy dopuszczony do zabudowy stru...

  • Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna
    1 / 12
    Działka Szydłów centrum 3200 m2 budowlana - rolna

    Szydłów

    • 385 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - rolna oznaczona numerem 132/2 adres ulica Kielecka 44 z możliwością zabudowy Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego....