• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 194)
  • Działka Juszkowo ul. Lawendowa

    Juszkowo » ul. Lawendowa

    • 570 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieszkańcy otrzymali z urzędów informacje, że niedługo ulica Makowa i Lawendowa będą stanowiły jedność a droga zostanie przedłużona aż do cmentarza. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowa...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Owsiana
    1 / 4
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Owsiana

    Dębogórze

    • 790 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupujący nie płaci prowizji. Oferta tyko u nas na zasadzie wyłączności. Działka budowlana o powierzchni 1000 m pod zabudowę jednorodzinną w Dębogórzu przy ul. Owsianej w Gminie K...

  • Działka z linią brzegową Kanału Elbląskiego - Miłomłyn.
    1 / 11
    Działka z linią brzegową Kanału Elbląskiego - Miłomłyn.

    Miłomłyn

    • 175 000 zł cena
    • 4 065 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana w Miłomłynie w powiecie Ostródzkim. Grunt nr: 658/3 - powierzchnia 4065 m2. Działka z linią brzegową Kanału Elbląskiego. Ni...

  • Działka Nowiny wielkie
    1 / 16
    Działka Nowiny wielkie

    Nowiny Wielkie

    • 71 568 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1136 m2 zlokalizowana w Nowiny Wielkie - gmina Witnica. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie, pasu...

  • Nieruchomość - Balin

    Balin

    • 80 812 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Jolanty Poręby, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomośc...

  • Wyjątkowa działka budowlana w centrum Legnicy z projektem MU

    Legnica

    • 210 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 340 m², zlokalizowana przy ulicy Krętej 12 w centrum miasta Legnicy. To unikalna oferta dla osób poszukujących działki pod bu...

  • Wyjątkowa działka pod budowę Ełk Kolejowa/Sielska

    Ełk » ul. Kolejowa

    • 360 000 zł cena
    • 1 444 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować działkę przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne.Nieruchomość o powierzchni 1444m2 objęta jest ustaleniami decyzji o warunkach...

  • Świeszewo,gm.Gryfice,1.8458ha,Decyzja wz,pod dom.

    Świeszewo

    • 499 000 zł cena
    • 18 458 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Świeszewo, gm. Gryfice, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie , obr. Świeszewo, o...

  • Działka wśród nowej zabudowy dobra lokalizacja!

    Książenice

    • 490 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Książenicach – doskonała lokalizacja, Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoNa sprzedaż kształtna działka budowlana położona w miejscowości Książenice...

  • Borszyce gm. Kowiesy działka 2514 m

    Borszyce

    • 49 000 zł cena
    • 2 514 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 181mMedia prąd i woda w drodze dojazdowejBrak planu zagospodarowania dla d...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...

  • Super działka z planem i mediami w otulinie lasu !

    Janinów

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w zacisznym zakątku, w otulinie lasu.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednor...

  • Przekształcanie działek pozyskiwanie warunków zabudowy WZ
    Przekształcanie działek pozyskiwanie warunków zabudowy WZ

    Skoki

    • 100 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uzyskujemy warunki zabudowy. Przekształcamy grunty na działki budowlane. Załatwiamy pozwolenia na budowę. Uzbrajamy działki w media. Zwiększamy wartość rynkową działek.

  • Sprzedaż działki
    1 / 7
    Sprzedaż działki

    Sikory

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m2 położona na poj. Drawskim nad jeziorem Komorze, koło wsi Sikory. Do plaży nad jeziorem Komorze ok 200 m do Czaplinka ok 6 km nad może ok 1...

  • Bezpośrednio sprzedam działkę rolną ok. Radomia
    Bezpośrednio sprzedam działkę rolną ok. Radomia

    Mirów

    • 91 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio sprzedam działkę położoną w miejscowości Mirów Nowy, gmina Mirów, ok. Radomia. Dojazd do działki z dwóch stron, możliwość podziału.

  • Działka ROD Kombajnistów Sosnowiec inna niż wszystkie!

    Sosnowiec

    • 68 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka inna niż wszystkie! Działka ROD Górnik przy ulicy Kombajnistów w Sosnowcu o niespotykanej wielkości (ponad 700 m 2) i niezwykłym położeniu. Działka położona tarasowo...

  • Działka Łomża ul. Wąska

    Łomża » ul. Wąska

    • 230 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom , które łączy miejską wygodę z kameralną okolicą ? [i]Ta oferta może być właśnie dla Ciebie![/i] Działka położona przy ul. Wąskiej w Łomży to dosk...

  • Działka Raciborowice ul. Raciborowice

    Raciborowice

    • 3 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Około 60ar z możliwością dokupienia sąsiedniego terenu . Bardzo dobre połączenie z Krakowem trasa S7.Działka płaska ,szeroka przy gminnej asfaltowej ulicy . Media pełne przed dział...

  • Działka Rogowo ul.

    Rogowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 407 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana 1407 m² - okolice Rogowa, tylko 200 m od Jeziora Zioło!Jeśli marzysz o miejscu pełnym ciszy, zieleni i naturalnego piękna - ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Działka Tarnów Krzyż ul. Gruszkowa

    Tarnów » ul. Gruszkowa

    • 150 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka w lubianej przez Tarnowian dzielnicy Krzyż czeka na Ciebie. Ta działka to idealna przestrzeń, by zrealizować swoje plany i zbudować dom, o jakim zawsze marzyłeś...