• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 194)
  • Działka Szumleś Królewski ul.

    Szumleś Królewski

    • 160 000 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Tylko u nas!Cena podlega negocjacji.Na sprzedaż duża płaska działka, położona w malowniczej miejscowości Szumleś Królewski z dala od miejskiego zgiełku. Jest to idealna nieruchomoś...

  • Działka Morawica ul. Morawica

    Morawica

    • 940 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 41 arów W pobliżu Lotnisko Balice , węzeł Balice ,A4. Działka w otoczeniu domów wolnostojących oraz terenów rolnych . Wszystkie media : woda , gaz , k...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Bronowicach gm. Puławy

    Bronowice

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2000 m2 w terenie intensywnej zabudowy jednorodzinnej w m. Bronowice gm. Puławy pow. puławskiego woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 2000 m2-kształt p...

  • Działka Ulkowy ul.

    Ulkowy

    • 499 000 zł cena
    • 3 159 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki w miejscowości Ulkowy z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY.W ofercie 4 działki, możliwość wyboru.- działka 214/1, pow. 3159 m2 - 499 000 zł.- działka 214/2...

  • Działka Rogowo ul. Topolowa

    Rogowo » ul. Topolowa

    • 585 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    na sprzedaż działka bezpośrednio nad jeziorem Zioło w miejscowości Rogowo, powierzchnia działki 3900m2, działka z pięknym widokiem na jezioro i okolicę, strony świata wschód-zachód...

  • Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre
    1 / 8
    Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre

    Górki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Brennej, obręb GÓRKI MAŁE, przy końcu ul. Krótkiej. Numer działki to 588/52 a identyfikator to: 240304_2.0002.588/52. Działka o regularnym...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 633 250 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlana położoną na terenie Gminy Michałowice, w miejscowości Opacz Mała ul. Targowa - 10 km do Pałacu Kultury.- Powierzchnia nieruchomośc...

  • DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY W LEŻAJSKU
    1 / 5
    DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 150 000 zł cena
    • 2 556 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 25,56ar, położona w LEŻAJSKU, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo p...

  • Działka Ignatki

    Ignatki

    • 1 570 000 zł cena
    • 7 411 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji, położoną w miejscowości Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny . Działka o powierzchni 7411 m 2...

  • Działka Kraków Krowodrza, Krowodrza ul. Królowej Jadwigi

    Kraków » Krowodrza » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 999 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ponad 4ary w pobliżu Kopiec Kościuszki , Błonia , Park Jordana -tereny do wypoczynku i relaksu.Obowiązujący plan zagospodarowania 40% zabudowy budynkami do 10m. 60% powie...

  • Działka Wiązowna ul. Duchnowska

    Wiązowna » ul. Duchnowska

    • 750 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ul. Duchnowska - jedna z najładniejszych ulic w Wiązownie, chodniki, latarnie, zabudowa rezydencjonalna, wszystkie media i dużo zieleni. To właśnie tu mamy na sprzedaż piękną dział...

  • 1 / 4
    Działka Zawoja

    Zawoja

    • 160 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    InPoint Property oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 474 m, położona w malowniczej miejscowości Zawoja Wełcza, powiat suski, województwo małopolskie. Działka g...

  • Działka Gniezno ul. Osiniec

    Gniezno » ul. Osiniec

    • 5 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Gniezno - ul. OsiniecDziałka usługowo-przemysłowa na sprzedażPowierzchnia całkowita: 20.000 m²Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m²  lub 5.000 m² Przeznaczenie terenu (MP...

  • Działka Sobin ul. Brylantowa

    Sobin » ul. Brylantowa

    • 2 480 000 zł cena
    • 54 800 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Potencjał Skali: 5,48 ha pod Przemysł i Fotowoltaikę w Sobinie k. PolkowicPrzedstawiamy jedną z najbardziej perspektywicznych ofert gruntowych w regionie - strategicznie położoną d...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • Działka rolna Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna
    1 / 11
    Działka rolna Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna

    Brzeziny

    • 149 000 zł cena
    • 4 339 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę - Kolonia Brzeziny Wielkie , gm. Poczesna Na sprzedaż działka o powierzchni 4339 m2, położona w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie w gminie Poczesna. Kszta...

  • Jeszkowice | Działka z WZ – Twoje miejsce na dom!
    1 / 8
    Jeszkowice | Działka z WZ – Twoje miejsce na dom!

    Wrocław

    • 170 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy – Jeszkowice, gm. Czernica Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną nr 330/7 o powierzchni 840 m², położoną w urokliwej miej...

  • Działki budowlane z widokiem na Tatry

    Zabłędza

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI BUDOWLANE Z WIDOKIEM NA TATRY – INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM NA LATA Lokalizacja: Zabłędza - Pogórze Karpackie, część Ciężkowicko-Rożnowska Wyjątkowa oferta sprzedaży działek b...

  • Działka Czapielsk ul. Przebiśniegowa

    Czapielsk » ul. Przebiśniegowa

    • 485 000 zł cena
    • 3 071 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Czapielsk, malowniczo położony w gminie Kolbudy, to idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Miejscowość znajduj...