• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka narożna o pow. 1580m2 przy drodze gminnej

    Brwinów

    • 850 000 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 1580m2. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona różnego gatunku drzewami.Dobre usytuowanie działki względem stron...

  • Działka Pomlewo ul. Kasztanowa

    Pomlewo » ul. Kasztanowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pod dom jednorodzinny lub bliźniaka w Pomlewie (Gm.Przywidz) zaledwie 15 minut od węzła nowej Obwodnicy Trójmiasta.Pomlewo to wieś kaszubska doskonale skomunikowa...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 220 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 6200m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Cena:220 000 zł Działka...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 129 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3600m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Oferujemy na sprzedaż działkę...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 68 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna

    Charbrowo

    • 626 500 zł cena
    • 11 394 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 11 394 m2...

  • Działka Żabia Wola Ciepłe A
    Działka Żabia Wola Ciepłe A

    Żabia Wola

    • 444 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciepłe gm. Żabia Wola duża działka budowlano- rolna na sprzedaż. Działka o powierzchni 7400 m2 i szerokości 24 m położona w miejscowości Ciepłe. Dojazd do działki drogą asfal...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin
    1 / 7
    Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Luboniu

    Luboń

    • 790 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Luboniu przy ul. 3 Maja . Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km. 1 km do dworca PKP . W p...

  • Działka Widna Góra ul.

    Góra

    • 749 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustronna nieruchomość pod lasem - azyl z dala od miasta, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa!Wyjątkowa działka z domkiem nad jeziorem - inwestycyjny po...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 49 000 zł cena
    • 2 206 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNYM MIEJSCU Z ŁADNYM WIDOKIEM!!! Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę położoną w urokliwej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powie...

  • Działka Karwia ul. Śmiała

    Karwia » ul. Śmiała

    • 1 273 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Karwia ul. Śmiała (odległość ok. 370 m od ul. Wojska Polskiego, ok. 570 m od plaży i morza, ok. 5 km do Jastrzębiej Góry)Karwia to urokliwa miejscowość nad Morzem Bałtyckim, położo...

  • Działka Kępa ul. Kępa

    Kępa

    • 453 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR i 12 ARÓW W TYM 2800 M KW POD ZABUDOWĘ . Piękna , szeroka ,płaska działka w miejscowości Kępa gmina Słomniki . Działka budowlano rolna w sąsiedztwie gospodarstwa. Okoli...

  • 1 / 2
    Działka Olsztyn

    Olsztyn

    • 6 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Chata w Kwadracie oferuje do wynajęcia utwardzony i ogrodzony plac o powierzchni ok. 2500 m , zlokalizowany przy ul. Sielskiej w Olsztynie dzielnica Dajtki. Szczegóły oferty: P...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Śródmieście, Dąbie ul. Nowohucka

    Kraków » ul. Nowohucka

    • 60 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    POD HANDEL , USŁUGI , HEKTAR okolica ul.Nowohuckiej / Dąbie . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy aż 70% terenu budynkami wysokimi do 20m....

  • 1 / 3
    Działka Niepołomice ul. Niepołomice

    Niepołomice

    • 1 529 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa budowlana 22 arowa , kształtna płaska,szeroka .Możliwa zabudowa bliźniacza i wolnostojąca z usługami . Obecnie dojazd drogą asfaltową ,ostatnie metry to droga szutrowa. P...

  • Działka Małec

    Małec

    • 48 600 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ŚWIEŻO WYDZIELONA DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE RADGOSZCZ - MAŁEC. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana o powierzchni 0,1619ha, zlokalizowaną w miejscowości Małec...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 125 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- usługowa 850 m² - Suszec - media przy działce, asfaltowy dojazd! Działka z przeznaczeniem budowlano-usługowym - idealna pod dom, firmę lub inw...

  • Działka Baciuty

    Baciuty

    • 130 000 zł cena
    • 4 235 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 4235 m 2 , położonej w obrębie Baciuty , gm. Turośń Kościelna , w odległości ok. 15 km od Białegostoku i...