• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Zakopane ul. Broniewskiego

    Zakopane » ul. Broniewskiego

    • 1 950 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budowl...

  • Działka Niedary ul. Podlesie

    Niedary » ul. Podlesie

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę bu...

  • Działka Kojszówka

    Kojszówka

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów w malowniczej miejscowości Kojszówka położonej pomiędzy Makowem Podhalańskim a...

  • Działka Niedary ul. Podlesie

    Niedary » ul. Podlesie

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Nieruchomości Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwie dzia...

  • Działka Łódź Bałuty rynek pierwotny ul. Józefa Zaliwskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Zaliwskiego

    • 449 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązan...

  • Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!
    1 / 4
    Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!

    Zabierzów Bocheński

    • 439 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy nieruchomość gruntową, budowlano-rolną , zlokalizowaną w Zabierzowie Bocheńskim, kilka minut samochodem od Centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni...

  • SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno
    1 / 2
    SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno

    Rumian

    • 40 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną położoną w miejscowości Lesiak część wsi Rumian , położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Rybno.Działka o...

  • Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!
    1 / 3
    Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!

    Zabierzów Bocheński

    • 1 099 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 11200m2,...

  • Działka budowlana Synogać – 1427 m2 z Warunkami Zabudowy
    1 / 3
    Działka budowlana Synogać – 1427 m2 z Warunkami Zabudowy

    Synogać

    • 39 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Synogać - 1427 m2 z Warunkami Zabudowy! Szukasz miejsca na Twój wymarzony dom? Ta działka budowlana o powierzchni 1427 m2 w miejscowości Synogać, gmina Wierzbine...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 4
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Zabierzów Bocheński

    • 629 000 zł cena
    • 7 046 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 7046m2, w...

  • Działka budowlana centrum Elbląga ul Królewiecka
    1 / 4
    Działka budowlana centrum Elbląga ul Królewiecka

    Elbląg

    • 2 448 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 855 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Elblągu na osiedlu Kopernika dzięki lokalizacji w centrum miasta posiada bardzo dobry dostęp do miejskiego układu komunikacyjnego w p...

  • ROD Narcyz Tarnów
    1 / 16
    ROD Narcyz Tarnów

    Tarnów

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m2, położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „NARCYZ” w Tarnowie przy ul. Spy...

  • Działka Tarnów Rzędzin

    Tarnów

    • 229 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana 1500 m Tarnów, ul. Heleny Marusarz Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Bronowicach gm. Puławy

    Bronowice

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2000 m2 w terenie intensywnej zabudowy jednorodzinnej w m. Bronowice gm. Puławy pow. puławskiego woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 2000 m2-kształt p...

  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Działka rolna 3 ha w Jasieńcu Soleckim (zwoleński)

    Jasieniec Solecki

    • 360 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 3 ha znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Jasieniec Solecki gm. Zwoleń pow. zwoleńskiDziałka -powierzchnia 30000 m2-kształt...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Zwierzyniecka

    Gdańsk » ul. Zwierzyniecka

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka  1900 m² | Gdańsk Jasień | Media w drodze | MPZP M/U31Na sprzedaż działka  o powierzchni 1900 m², położona w Gdańsku przy ul. Zwierzynieckiej, w dzielnicy Jasień - cichej i...

  • Działka Pozezdrze ul. Słoneczna

    Pozezdrze » ul. Słoneczna

    • 129 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Pozezdrze o powierzchni i z wydanym...

  • Działka Nieborowice

    Nieborowice

    • 420 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej wsi Nieborowice, zaledwie kilka minut od granicy Gliwic. Działka posiada prostokątny kształt, o wymiarac...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 370 750 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m², położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (Wawer), z szybkim dostę...