• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka z WZ 760m2 Piasek gm. Cedynia, las, rzeka Odra
    1 / 7
    Działka z WZ 760m2 Piasek gm. Cedynia, las, rzeka Odra

    Piasek

    • 39 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaciszna, zielona okolica niedaleko rzeki, idealne miejsce na urlop. Działka przy samym lesie, który jest prawdziwym rajem dla miłośników przyrody, grzybiarzy i spacerowiczów. Po...

  • Działka z WZ, 3566 m2 Gildnica gm. Radowo Małe, las, rzeka
    1 / 7
    Działka z WZ, 3566 m2 Gildnica gm. Radowo Małe, las, rzeka

    Gostomin

    • 80 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce wśród zieleni – cisza, spokój i natura! Szukasz idealnej działki na wymarzony dom lub wakacyjny azyl? Ta przestronna działka 3 566 m² w malowniczej okolicy nad rzeką...

  • Działka Opole ul. Niemodlińska

    Opole » ul. Niemodlińska

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ŻERKOWICE Działka budowlana w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1100m2. Media w...

  • Tylko 150 PLN/mkw.! Szczecin ul. Tatarakowa

    Szczecin

    • 631 500 zł cena
    • 4 210 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2).Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja.Zalety lokalizacji:asfaltowa drog...

  • Działka Stary Gołębiewek

    Gołębiewek Stary

    • 2 999 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Głębiewek, gm. Kutno w powiecie kutnowskim, oznaczone...

  • Działka Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Igołomska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Igołomska

    • 1 500 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Usługowa/ Przemysłowa , 33 arowa ( dojazd TIR) w dynamicznie rozwijającej się Strefie Aktywności Gospodarczej. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru NO...

  • 1 / 3
    Działki inwestycyjne w Mrowli

    Mrowla

    • 364 800 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w MrowliOferta na wyłączność, tylko w naszym biurzeDziałki przy S19 MrowlaOpis nieruchomości:- działki roln...

  • Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa
    1 / 12
    Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa

    Pniówek

    • 50 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ! WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy ! działki w terenach podmiejskich tylko 2,5 km od Zamościa Pniówek, działki Lokalizacja Pniówek miejscowość podmiejska we wschodniej c...

  • „Grabowo Kościerskie działka”
    „Grabowo Kościerskie działka”

    Grabowo Kościerskie

    • 60 zł cena
    • 4 769 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 432/3 lokalizacja: e-mapa.net/polska/220607_2.0001.432/3 tel. 0033 [tel]

  • Działka mieszkaniowo-usługowa (MU) z MPZP 11,7ar
    1 / 4
    Działka mieszkaniowo-usługowa (MU) z MPZP 11,7ar

    Niedary

    • 110 000 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę mieszkaniowo-usługową w miejscowości Niedary, położoną przy drodze wojewódzkiej nr 964, w urokliwej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do miast takich jak Krakó...

  • Las w Lipnicy Dolnej - 6 hektarów
    1 / 9
    Las w Lipnicy Dolnej - 6 hektarów

    Lipnica Dolna

    • 230 000 zł cena
    • 61 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwy, zadbany las o powierzchni ponad 6 hektarów, położony w miejscowości Lipnica Dolna, na terenie gminy Lipnica Murowana w województwie małopolski...

  • Działka Sumina

    Sumina

    • 250 000 zł cena
    • 9 680 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2 , zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa...

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Wiskitki

    • 155 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne działki budowlane o powierzchni  około 1400 m2 : -wygodny dojazd -droga gminna -suchy teren -uzbrojenie: woda, prąd, kanalizacja Lokalizacja przy p...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Okszowie-gmina Chełm
    1 / 6
    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Okszowie-gmina Chełm

    Okszów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane, położone 3 km od Chełma w miejscowości Okszów o powierzchni od 8,5 do 11 arów (istnieje możliwość łączenia działek). Wszystkie media znajdują...

  • Lipnica Dolna-malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 16
    Lipnica Dolna-malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym

    Lipnica Dolna

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki w Lipnicy Dolnej, gm. Lipnica Murowana – malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym Biuro Fenomen Nieruchomości prezen...

  • Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników
    Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników

    Ligota Toszecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w zacisznej okolicy, powierzchnie działek od ok. 1000m2 do 1100m2. Dobre połączenie z autostradą A-4, 11 minut do węzła Łany. Działki są dobrze skomuniko...

  • 1 / 2
    Działka Urle

    Urle

    • 600 000 zł cena
    • 2 157 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka na sprzedaż przy głównej ulicy w Urlach-Poniatowskiego, kształt prostokąta o wymiarze 2157m2. Blisko do stacji PKP,rzeki Liwiec,sklepów. Przy działce media: pr...

  • Działka Kraków ul. Klasztorna

    Kraków » ul. Klasztorna

    • 7 000 000 zł cena
    • 8 262 m2 powierzchnia
    • 848 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Teren inwestyc...

  • Działka Szczyglice ul. Jurajska

    Szczyglice » ul. Jurajska

    • 520 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczyglice bliskie okolice Krakowa i Balic . Działka budowlana z pozwoleniem na budowę bliźniaka o powierzchni 227,16m2 . Każde skrzydło około 113,58m2 które składa się z :...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 79 950 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już...