• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Połczyno ul. Zachodnia

    Połczyno » ul. Zachodnia

    • 325 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połczyno Bis ul. ZachodniaWyjątkowa działka budowlana o pow. 1089 m² położona w malowniczym Połczynie Bis, miejscowości oddalonej zaledwie kilka minut od brzegu Zatoki Puckiej (ok....

  • Działka budowlana-Tuchów-Małopolska

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 69 000 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,3 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zag...

  • Działka, Majdan Kozłowiecki, zabudowa MN, 17ar

    Majdan Kozłowiecki

    • 390 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Majdan Kozłowiecki, MN- zabudowa jednorodzinna, MediaDziałka:- 1669m2- wymiary 45x35- dostępne media: prąd, woda, gaz i kanalizacjaLokalizacja:- Majdan Kozłowiecki- powiat...

  • 1 / 4
    Działka Skawina ul. Skawina

    Skawina

    • 11 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    2,2 hektara Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 2 HAL ORAZ BUDYNKU BIUROWEGO , ŁĄCZNIE 3162 M KW. Działka usługowa w strefie "Aktywności Gospodarczej Skawina" . Jest dojazd TIR POZWOLENIE NA...

  • Działka Olszyny

    Olszyny

    • 60 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż las mieszany, z którego rozciąga się piękny widok na Pogórze. Idealne miejsce na rekreację lub inwestycję. Lokalizacja: Olszyny, gm. Wojnicz, powiat tarnowski, małop...

  • Działka Kraków Podgórze, Tyniec ul. Bogucianka

    Kraków » Podgórze » ul. Bogucianka

    • 3 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    85 arowa, uzbrojona przy ul. Bogucianka. Działka płaska w pobliżu budują się nowe osiedla, Należy wystąpić o WZ gdyż nie obowiązuje plan zagospodarowania W STUDIUM PLANU PRZEZNA...

  • Działka budowlana Pasikonie gm. Kampinos
    1 / 2
    Działka budowlana Pasikonie gm. Kampinos

    Pasikonie

    • 249 000 zł cena
    • 3 416 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka siedliskowa, z wydanymi warunkami zabudowy, o pow. 3416 m2, położona w miejscowości Pasikonie, gm. Kampinos. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 110x31m. Dłuższym...

  • Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP
    1 / 10
    Kraków, Nowa Huta, działka 44a,brak MPZP

    Kraków

    • 320 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zainwestuj ! Działka w Krakowie, Nowa Huta . OKOLICE ulic Wyciąska i ul. Drożyska. W tym terenie nie obowiązuje MPZP. Mamy do sprzedaży 4400m2 płaskiej i zadbanej działki rolnej o...

  • 1 / 4
    Działka Krzczonów ul. Cicha okolica

    Krzczonów » ul. Cicha

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Krzczonowie Działka o powierzchni ok. 10 arów Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Widok na góry! Działka...

  • Działka Ostaszewo ul.

    Ostaszewo

    • 115 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja:Groblica, gmina Ostaszewo - spokojna, malownicza miejscowość, idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury.Bliskość większych miast i łatwy dostęp do najważnie...

  • Sprzedam działki rolno-budowlane
    Sprzedam działki rolno-budowlane

    Gacki

    • 180 000 zł cena
    • 10 098 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki rolno-budowlane położone w miejscowości Gacki ( gmina Szydłów). Działki bezpośrednio przy drodze asfaltowej, klasa ziemi 4, po sąsiedzku domki jednorodzinne....

  • Działka budowlana Lubiszewo Tczewskie 1382m2
    1 / 11
    Działka budowlana Lubiszewo Tczewskie 1382m2

    Lubiszewo Tczewskie

    • 220 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 19/12 o pow. 1382 m2 (prąd, gaz, woda) w miejscowości Lubiszewo Tczewskie. Bardzo cicha, spokojna okolica. Dostęp pośredni do drogi powiatowej nr 2809...

  • Działki budowlane w Tuczempach – atrakcyjne lokalizacje,
    1 / 6
    Działki budowlane w Tuczempach – atrakcyjne lokalizacje,

    Tuczempy

    • 115 000 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349 m² do 2279 m², zlokalizowanych w spokojnej, a zarazem dynamicznie rozwijającej...

  • Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z M
    1 / 4
    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z M

    Tuczempy

    • 186 584 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2248 m², położonej w miejscowości Tuczempy. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działka Turawa

    Turawa

    • 42 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Teren Rekreacyjny z Domkiem nad Jeziorem Turawskim! Tytuł Oferty: Cesja Prawa Dzierżawy - Unikalny Teren Rekreacyjny 75m² z Domkiem nad Zbiornikiem Turawskim (Media:...

  • Działka inwestycyjna PUM 2150m2, Grochowska 90

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 12 900 000 zł cena
    • 1 365 m2 powierzchnia
    • 9 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, Warszawa – Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m² zlokalizowana przy ul. Grocho...

  • Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska

    Siemiechów

    • 169 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim.Całkowita powierzchnia to ok. 26arów. Zl...

  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3010 m² Gromiec
    1 / 6
    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3010 m² Gromiec

    Gromiec

    • 85 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3010 m2. Zlokalizowaną w malowniczym i spokojnym otoczeniu w miejscowości Gromiec - w województwie Małopolskim...

  • Działka na sprzedaż 77 arów Sędziszów Młp.
    1 / 6
    Działka na sprzedaż 77 arów Sędziszów Młp.

    Sędziszów Małopolski

    • 140 000 zł cena
    • 77 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż działka 77 arów. Znajduje się w miejscowości Sędziszów Małopolski przy ul. Poręby , ok. 20km od Rzeszowa I 15 od Dębicy. 2...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 56 ar
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 56 ar

    Krzcin

    • 150 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Posiadam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 56 ar w pięknej lokalizacji w miejscowości Krzcin woj.świętokrzyskie. Działka sąsiaduje z lasem, jest w pełni uzbr...