• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka mieszkaniowo-usługowa przy drodze wojewódzkiej -MPZP
    1 / 3
    Działka mieszkaniowo-usługowa przy drodze wojewódzkiej -MPZP

    Niedary

    • 265 000 zł cena
    • 2 535 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę mieszkaniowo-usługową w miejscowości Niedary, położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 964, w urokliwej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do miast tak...

  • Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i
    1 / 3
    Sączów, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową i

    Sączów

    • 410 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sączów gmina Bobrowniki, działka rolno-budowlana o powierzchni 8211m2. Działka jest płaska, prosta, sucha, porośnięta kilkoma drzewkami i trawą. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej...

  • Działka inwestycyjna Rawicz,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Rawicz,

    Rawicz

    • 359 000 zł cena
    • 5 737 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Rawiczu - Sarnowie, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza szerokie możliwości zabudowy z...

  • Działka budowlana Łask
    1 / 9
    Działka budowlana Łask

    Wola Łaska

    • 149 900 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE AKTUALNE Prąd i woda w drodze dojazdowej . Waruki zabudowy wydane. Uregulowany status własności.Sprzedam działkę budowlaną w Łasku.Działka położona vis a vis jednostki...

  • Wyjątkowa działka nad jeziorem Roznowskim
    1 / 8
    Wyjątkowa działka nad jeziorem Roznowskim

    Gródek nad Dunajcem

    • 3 500 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z widokiem na Jezioro Rożnowskie – Rożnów Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednym z najpiękniejszych zakątków Małopo...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 329 640 zł cena
    • 2 747 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody s...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 1 040 850 zł cena
    • 6 939 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim! Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody...

  • Inwestycyjny grunt z linią brzegową jeziora Lubie

    Lubieszewo

    • 2 925 540 zł cena
    • 16 253 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujem...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 246 480 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działka Baranowo

    Baranowo

    • 88 395 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki budowlane w Baranowie, powiat ostrołęcki. Działki po podziale, powierzchnia 1083 m2 . Wjazd z ulicy Bartniej na drogę szerokości 8 m w Ulicę Chabrową...

  • Działka Jastrzębia Góra rynek pierwotny ul.

    Jastrzębia Góra

    • 850 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 884 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Jastrzębia Góra ul. Wiatrakowa (odległość ok. 900 m do morza w linii prostej, ok. 1300 do Centrum, ok. 5 km do Władysławowa)Atrakcyjna niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 96...

  • Atrakcyjna nieruchomość w Bieszczadach

    Terka

    • 315 000 zł cena
    • 4 450 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, przestronną i bardzo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 44,5 ara. (4450 m2) zlokalizowaną w spokojnej miejsc...

  • 1 / 3
    Budowlana działka w gminie Solina

    Terka

    • 235 000 zł cena
    • 3 350 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działa o powierzchni 33,5 ara (3350 m2), zlokalizowana w miejscowości Terka, w gminie Solina - w samym sercu Bieszczad! Idealne Wymiary: działka w kszt...

  • 1 / 2
    Działka Piastów

    Piastów

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezabudowana działka w prostokącie, z ogromnym potencjałem dla deweloperów - z możliwością wybudowania dwóch, dwulokalowych bliźniaków, domu cztero-lokalowego Doskonale skomun...

  • Działka Suchy Dąb ul. Polna

    Suchy Dąb » ul. Polna

    • 225 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie codzienność płynie wolniej - to jest ten adres.LOKALIZACJA:Suchy Dąb to wieś i jednocześnie siedziba gminy położona nad Motławą na Żuławach Gdańskich.?...

  • Działka usługowa 1400 m2 Zawieprzycka
    Działka usługowa 1400 m2 Zawieprzycka

    Lublin

    • 640 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 458 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-przemysłowa 1400 m2 Zawieprzycka cena netto

  • działka budowlana 1700m2 BRUDZÓW
    1 / 3
    działka budowlana 1700m2 BRUDZÓW

    Brudzów

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJĘ na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brudzów, gm. Morawica, województwo świętokrzyskie. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Działka pod zabudowę 2600 m2 w okolicy Szczawina
    1 / 8
    Działka pod zabudowę 2600 m2 w okolicy Szczawina

    Szczawin Kościelny

    • 55 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2600 m², położoną w spokojnej i malowniczej okolicy w gminie Szczawin Kościelny. Działka ma kształt prostokąta o wy...

  • Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka

    Krzycko Wielkie » ul. Gołanicka

    • 170 000 zł cena
    • 610 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka | 610 m² | media w drodze | możliwość powiększenia do 1220 m²Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 610...

  • Działka 986 m² pomiędzy jeziorami WZ

    Cekcyn

    • 159 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na stałe!Oferujemy działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Miały, gmina Cekcyn. Oferta działki nr 1 na zdjęciu.Szczegó...