• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 4182m2 Kraków, Sidzina

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 4 182 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz gruntu z potencjałem, który gwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta działka w krakowskiej Sidzinie to odpowiedź na potrzeby deweloperów, którzy pragną tworzyć przestrzenie...

  • Ciekawa działka w cichej okolicy
    1 / 6
    Ciekawa działka w cichej okolicy

    Bartoszówka

    • 210 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.270m2 zlokalizowana w Bartoszówce gmina Żabia Wola.  Kształt trapezu o bokach 39,4 x 27,2 x 36,9 x 39,4,  działka narożna położona przy drodze gm...

  • Działka Ochodza ul.

    Ochodza

    • 230 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż - Gołąbki-Ochodza, przy lesie, z warunkami zabudowyLokalizacja: Pogranicze Wielkopolski, spokojna wieś, okolice miejscowości Gołąbki - OchodzaCena: 230 000 złPo...

  • Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 146 190 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona we Wierzbnej. Bardzo dogodna komunikacja ze Świdnicą i Żarowem. Działka nieogrodzone. Działka o powierzchni od 13,29 ara! Prąd i wodociąg znajdują...

  • Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Sadowie, Mierzęcice, działka z warunkami zabudowy

    Mierzęcice

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, tere...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Nosów

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie...mam do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Nosów. W malowniczej,ciekawej a zarazem spokojnej okolicy.Działki znajdują się na dzi...

  • Działka rolna Esterpole gm. Brodnica,
    1 / 5
    Działka rolna Esterpole gm. Brodnica,

    Esterpole

    • 985 000 zł cena
    • 24 492 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2,4492 ha - Esterpole Oferuję Państwu do sprzedaży działkę rolną nr 45/8 zlokalizowaną w Esterpolu (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Brodnica) Es...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska
    1 / 8
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska

    Dębogórze

    • 12 000 000 zł cena
    • 28 284 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Grunty inwestycyjne, możliwość kupna sąsiedniej działki o powierzchni 19 566 m, wówczas będzie razem 47 850 m wszystkich działek....

  • 1 / 4
    Działka Jeżowe Cholewiana Góra

    Jeżowe

    • 179 000 zł cena
    • 3 509 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • Działka Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 290 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Kompleks...

  • Działka budowlana 10 arów – Pogórska Wola

    Pogórska Wola

    • 100 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka budowlana 10 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w...

  • Działka budowlana 9 arów – Pogórska Wola

    Pogórska Wola

    • 95 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 9 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 9 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w w...

  • Działka budowlana 8 arów – Pogórska Wola

    Pogórska Wola

    • 89 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w w...

  • Działka budowlana 8 arów – Pogórska Wola

    Pogórska Wola

    • 86 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana w Rzepienniku Biskupim!

    Rzepiennik Biskupi

    • 99 999 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana – 16 arów, Rzepiennik Biskupi! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Rzepiennik Biskupi. Ni...

  • Działka Bobrowniki Dobieszowice

    Bobrowniki

    • 240 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1...

  • Działka Zabłudów Zabłudów

    Zabłudów

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w mieście Zabłudów , przy ul. Św. Rocha, w odległości ok. 15 km od Białegostoku. Działki po podzi...

  • Atrakcyjna działka pod zabudowę w Sanoku

    Sanok

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 arów (1000 m²), położona w spokojnej dzielnicy Olchowce, w granicach administracyjnych Sanoka. To idealne miejsce dla osób szukający...

  • Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San
    1 / 13
    Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San

    Kreców

    • 240 000 zł cena
    • 24 792 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Kreców, gmina Tyrawa Wołoska, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych, na trasie pomiędzy Sanokiem, a Przemyśle...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 28 AR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ZE STAWEM
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA 28 AR Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ZE STAWEM

    Gródek nad Dunajcem

    • 450 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem w pobliżu Jeziora Rożnowskiego- idealne miejsce do zamieszkan...