• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • sprzedam
    sprzedam

    Wałbrzych

    • 72 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną w Wałbrzychu o powierzchni 1000 m2 za 100000 zł

  • Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 109 999 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona w Ząbrowie przy ul. Akacjowej w kompleksie pomiędzy drogą Kołobrzeg Gościno, a ulicą Leśną w odległości około 8 km od Kołobrzegu i zaledwie 4 km od węzła drogi kra...

  • Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 99 000 zł cena
    • 1 405 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Dzialki na sprzedaż
    Dzialki na sprzedaż

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 192 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w Czarnowie /Pomiechówka obok fortu XVI o pow. 2 * 800 metrów w sąsiedztwie działek rekreacyjnych

  • Sprzedam działkę budowlaną 933m2
    Sprzedam działkę budowlaną 933m2

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 933m. Woda światło kanalizacja. Gaz w trakcie budowy. Cena 80.000 tel.[tel]

  • BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI
    1 / 16
    BRZEZINY - DUŻA DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI

    Szydłów

    • 140 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRZEZINY – SZYDŁÓW – DUŻA, ZABUDOWANA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ CENIE. Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w gmini...

  • Działka na osiedlu Małopolskie w Staszowie

    Staszów

    • 570 000 zł cena
    • 32 552 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pięknie położona działka (NR. 5744/8) na osiedlu Małopolskie w Staszowie. Łąka, opadająca łagodnie w stronę lasu (ok 7000 metrów kwadratowych) dalej las (ok 25 000 metrów kwadratow...

  • 1 / 2
    Działka Nowinka

    Nowinka

    • 70 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,4 ha , położonej w obrębie Nowinka , gm. Szudziałowo , powiat sokólski, woj. podlaskie...

  • Działka Sokołów Małopolski Trzebuska

    Sokołów Małopolski

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Sprzedam działkę budowlaną 10 ar ,w Kąty Trzebuskie Działka o powierzchni 10ar kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach 31m x 31m Uzbrojenie działki w media : - woda,...

  • Działka Skawina ul. Bogucianka

    Skawina » ul. Bogucianka

    • 1 718 000 zł cena
    • 5 027 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA POD ZABUDOWĘ SZEREGOWĄ, BLIŹNIACZĄ, WOLNOSTOJĄCĄ , Płaska , szeroka , przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - z...

  • Działka Skawina ul. Tyniecka

    Skawina » ul. Tyniecka

    • 709 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 arowa pod bliźniaki lub wolnostojące Przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostoją...

  • Sprzedam działkę 30 arów przy lesie bardzo cichym otoczeniu.
    1 / 3
    Sprzedam działkę 30 arów przy lesie bardzo cichym otoczeniu.

    Borkowo Kościelne

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 30 arów – Borkowo Kościelne (gm. Sierpc) Cena: 80 zł/m² – do negocjacji Możliwa zamiana na mieszkanie Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 30 ar...

  • Działka Grzędzice sprzedam
    Działka Grzędzice sprzedam

    Grzędzice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest działka położona 5 km od Stargardu i 35 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa, kolejowa, sklepy, szkoła, boisko, przedszkole, plac zabaw....

  • Działka w Lipnicy Dolnej - 99 arów
    1 / 8
    Działka w Lipnicy Dolnej - 99 arów

    Lipnica Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż: duża atrakcyjna działka w Lipnicy Dolnej, gm. Lipnica Murowana – malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym Biuro Fenomen Nieruchomości prezent...

  • Działka święciechowa

    Święciechowa

    • 200 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wyłączność – ul. Jana Brzechwy, Święciechowa (gm. Leszno) Metraż i układ: 828 m² - prostokąt 852 m² - prostokąt 887 m² - prostokąt Cena pojedynczej...

  • Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 233 310 zł cena
    • 2 121 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona we Wierzbnej. Bardzo dogodna komunikacja ze Świdnicą i Żarowem. Działka nieogrodzone. Działka o powierzchni od 2121 m2 ! Dojazd do miasta zajmuje ki...

  • 1 / 3
    Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 172 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wierzbnej, położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Ślężę, to prawdziwa perełka. Dodatkowo, fakt że znajduje się w cichym miejscu oraz ma dos...

  • 1 / 4
    Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 115 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wierzbnej, Krótki czas dojazdu zarówno do Świdnicy, jak i granic Wrocławia, czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Fakty: - zabudowa nowych d...

  • 1 / 2
    Działka Lutomia Górna

    Lutomia Górna

    • 160 820 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane położone w Lutomi Górnej! Działki o powierzchni 1892 m2, prostokątne, nieogrodzone. Media: prąd oraz telekomunikacja doprowadzone do sąsiednich dz...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka rolna 2,07 ha, Bukowa Śląska

    Bukowa Śląska

    • 240 000 zł cena
    • 20 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m² (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości Bukowa Śląska, woj. opolskie, zaledwie 8 km...