• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna
    1 / 9
    Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna

    Rudka

    • 73 840 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w uroczej i spokojnej miejscowości Rudka w gminie Szczytno – sercu Mazur, w otoczeniu malowniczej przyrody i w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych je...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 9
    Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wielorodzinną – Zajączków, gmina Oborniki Śląskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 69/1 o powierzchni...

  • Działka budowlana Radłów
    1 / 7
    Działka budowlana Radłów

    Radłów

    • 2 702 500 zł cena
    • 11 900 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka: 1,19 ha w jednym kawałku - idealna pod inwestycję lub budowę domu! Oferujemy atrakcyjną działkę, położoną w pobliżu malowniczego zalewu To wyjątkowe miejsce do...

  • OKAZJA ! Sprzedam działkę leśną
    OKAZJA ! Sprzedam działkę leśną

    Gosprzydowa

    • 90 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną; -1,14 ha - las, Gmina Gnojnik, Gosprzydowa. W załączniku zrzut mapki z geoportalu .

  • Działka Zator ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Zator » ul. Wyspiańskiego

    • 280 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Atrakcyjną dz...

  • Działka Wielkanoc

    Wielkanoc

    • 350 000 zł cena
    • 10 803 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomość...

  • Działka rolno-budowlana- Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 39 500 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana o powierzchni 5374 m² w miejscowości Skrzyszów, powiat tarnowski.Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5374 m², położona w miejscowości Skrzyszów w p...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Nowy Targ

    • 50 000 zł cena
    • 4 306 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna 43 ary położoną w Morawczynie o numerze ewidencyjnym 1854,działka jest poza mpzp, nieruchomość nie posiada prawnie uregulowanego dojazdu. Nabywca powinien uz...

  • Brzoskwinia gm. Zabierzów - działka budowlana 2000 m2
    1 / 3
    Brzoskwinia gm. Zabierzów - działka budowlana 2000 m2

    Brzoskwinia

    • 500 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. ok. 2000 m2 ( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości), położona w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną....

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • Działka Piotrowice

    Piotrowice

    • 255 000 zł cena
    • 2 397 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Atrakcyjną ni...

  • 1 / 4
    Podkowa Leśna działka o pow. 2310m, Starodrzew

    Podkowa Leśna

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 801 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA o pow. 2310m2 z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej. Na działce starodrzew, w okolicy zabudowa rezydencjonalna. Działka na granicy Podkowy leśnej i Brwinowa.Char...

  • Działka Niedary ul. Podlesie

    Niedary » ul. Podlesie

    • 240 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Dwie działki...

  • Działka Konary

    Konary

    • 330 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kukla Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę z widokiem na góry w Konarach, gmina Mogilany! Lokalizacja: Na sprzedaż działka o powierzchni 3900 m2 (39 arów) położona w mal...

  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Działka Cieniawa

    Cieniawa

    • 197 000 zł cena
    • 1 609 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży widokową działkę na sprzedaż w miejscowości Cieniawa (8 km od Nowego Sącza) o powierzchni 16 arów. Lokalizacja: Działka położona j...

  • 1 / 4
    Działka Niedary ul. Miodowa

    Niedary » ul. Miodowa

    • 153 000 zł cena
    • 1 809 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budowl...

  • Działka Regulice ul. Kwarcowa

    Regulice » ul. Kwarcowa

    • 319 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości oferuje w pełni budowlaną działkę o wielkości 38 arów na sprzedaż. Lokalizacja: Idealna lokalizacja, zaledwie 4 km od zjazdu z Autostrady A4, oferu...

  • 1 / 4
    Działka Iwkowa

    Iwkowa

    • 135 000 zł cena
    • 2 216 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę bu...

  • Działka Radziszów ul. Torowa

    Radziszów » ul. Torowa

    • 230 000 zł cena
    • 3 485 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości zaprasza do zakupu działki Rolno - Budowlanej w Miejscowości Radziszów na Ul. Torowej. Lokalizacja: Usytuowana w urokliwej miejscowości Radziszów, m...