• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Wołcza Wielka

    Wołcza Wielka

    • 3 700 000 zł cena
    • 275 890 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chcielibyśmy zaproponować ciekawą nieruchomość inwestycyjną składającą się z czterech działek o ogólnej powierzchni 27,589 ha. Położonych na pojezierzu bytowskim w miejscowości Woł...

  • Działka rolna - 4677 m² Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 25 000 zł cena
    • 4 677 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 4677 m² – Skrzyszów, pow. tarnowski | Atrakcyjna cena| Idealna pod KRUS! Na sprzedaż działka o powierzchni 4677 m², położona w miejscowości Skrzyszów, w powiecie tarn...

  • Działka leśna w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 25 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    DZIAŁKA LEŚNA W SKRZYSZOWIE – 5572 m² – SPOKOJNA OKOLICA, DOSKONAŁA INWESTYCJA Na sprzedaż działka o powierzchni 5572 m² położona w miejscowości Skrzyszów - Powiat Tarnowski. Nieru...

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem z domkiem
    1 / 15
    Działka rekreacyjna nad jeziorem z domkiem

    Żabin

    • 200 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę nad samym jeziorem, tuż przy plaży gminnej (2minuty pieszo). domek piękny holenderski nowocześnie urządzony w środku, duży bojler na wodę, ciepła woda, nowa...

  • Działka Kraków Podgórze, Opatkowice ul. Macieja Dębskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Dębskiego

    • 5 000 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 863 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 60 ARÓW , PODGÓRZE , OPATKOWICE. JEST KONCEPCJA NA ZABUDOWĘ 12 SZEREGÓWEK 3 KONDYGNACYJNYCH Z PODDASZEM I LUKARNAMI DACHU . POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 3820M2 . POD PLANEM ZA...

  • Działka Kraków Podgórze, Rybitwy ul. Wrobela

    Kraków » Podgórze » ul. Wrobela

    • 5 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 3 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA 15 AROWA RYBITWY!! objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbol KP i przeznaczona pod Tereny obiektów i urządzeń komunikacji. Jako przeznaczenie dopuszcz...

  • Zator działka pod inwestycje np domków letniskowych
    1 / 4
    Zator działka pod inwestycje np domków letniskowych

    Zator

    • 349 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 513 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana na sprzedaż, Zator - opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar (4100 m²), położona w Zatorze (obręb 7), w rejonie ul. Jerzego Remera i ul. Króle...

  • Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar
    1 / 12
    Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar

    Glinik Średni

    • 79 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam śliczną widokową działkę budowlaną w Gliniku Średnim koło Frysztaku.Parcela ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Gminnej na posesję. Warunki zabudowy są bezterminowo. K...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa.Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej z...

  • Na sprzedaż: działka 79 arów- Domosławice

    Domosławice

    • 230 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka siedliskowa – Domosławice, 79 arówNa sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Domosławice, w gminie Czchów, powiat brzeski. Nieruchomość z...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 157 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa.Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej z...

  • Działka Zakopane ul. Strążyska

    Zakopane » ul. Strążyska

    • 1 850 000 zł cena
    • 1 189 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka Rolno-budowlana przy dolinie Strążyskiej w Zakopanem. Biuro Nieruchomości Michalik z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarska 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu u...

  • 1 / 4
    Działka Bystrzyca Dolna

    Bystrzyca Dolna

    • 199 900 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym miejscu - Bystrzyca Dolna! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 8 arów. Położona w cichym miejscu, z dala od głównej drogi....

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce.Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jedno...

  • Urocza działka w otulinie lasu z MPZP zab. jednoro

    Grabina Radziwiłłowska

    • 144 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona na granicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Puszcza Mariańska, dz...

  • Działka 1600m MPZP Tłumy ul. Poprzeczna gm Kowiesy

    Tłumy

    • 208 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie:Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.- Działka w...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • Działka 4000 m² - usługowo-budowlana MPZP!

    Grzegorzewice

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka usługowo-budowlana o powierzchni 4000 m2 usytuowana przy ul Tarczyńskiej .Wymiary działki 35 x 114.Zgodnie z planem zagospodarowania działkę można zabudo...

  • Działka Kożuchy Wielkie

    Kożuchy Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 2 217 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w malowniczej miejscowości Kożuchy Wielkie gm. Giżyck...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 19 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA DZIAŁKA IDEALNA NA REKREACJĘ!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w malowniczej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powierzchni 8,43 ara...