• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 194)
  • 1 / 4
    Działka budowlana w Radlnej!

    Radlna

    • 159 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa.Atuty nieruchomości:Doskonała lokal...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Radlna!

    Radlna

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa.Atuty nieruchomości:Doskonała lokal...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Radlna!

    Radlna

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka budowlana w Górze Siewierskiej
    działka budowlana w Górze Siewierskiej

    Góra Siewierska

    • 193 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Siewierska , działka jest objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z nieuciążliwymi usługami, Powierzchnia 1076m2, wymiary 21x50, kszta...

  • Żychlin, gm. Stare Miasto - działka budowlana na sprzedaż
    1 / 12
    Żychlin, gm. Stare Miasto - działka budowlana na sprzedaż

    Żychlin

    • 699 000 zł cena
    • 7 705 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni łącznej 7705 m², zlokalizowaną w bardzo lubianej miejscowości w Żychlinie gm. Stare Miasto. Szczegóły oferty: -Powi...

  • 1 / 3
    Działka Biały Kościół ul. Kasztanowa

    Biały Kościół » ul. Kasztanowa

    • 300 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 66 arowa , w obecnym planie zagospodarowania rolna .Przy drodze gminnej W pobliżu tereny rolne i częściowo zalesione. Miejscowość Biały Kościół . W pobliżu rezerwat przyr...

  • Działka Tenczynek ul. Działkowa

    Tenczynek » ul. Działkowa

    • 87 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka na terenie ROD w Tenczynku - Stowarzyszenie Ogrodowe Tenczyńskie Skałki. Pięknie położona działka o powierzchni 4 ar z domkiem typu Brda (35m2 plus ok 20m2 p...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 380 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przepiękna działka w bocznej uliczce odchodzącej od ulicy Superunek. Działka znajduje się na końcu pięciometrowej drogi, która została wyznaczona tylko dla trzech dział...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w powiecie Sanockim

    Strachocina

    • 49 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 arów, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strachocina w gminie Sanok , województwo podkarpackie.Lokalizacja:Nieruchomość...

  • Działka budowlana w Bieszczadach

    Bereżnica Wyżna

    • 430 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 29 arów (2900m2) położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Bereżnica Wyżna, w województwie podkarpackim, powiecie Lesk...

  • 1 / 3
    Grunt z MPZP - Przeworsk

    Przeworsk

    • 183 150 zł cena
    • 3 663 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w PrzeworskuOferta na wyłączność, tylko w naszym biurzeGrunt z miejscowsym planem zagospodarowania przestrz...

  • Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92
    1 / 14
    Kraśnica - działka inwestycyjna na sprzedaż przy DK92

    Kraśnica

    • 900 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,12 ha, usytuowaną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Kraśnica gm. Golina. Nieruchomość zlokaliz...

  • Widokowa działka w Krzeszowie
    1 / 7
    Widokowa działka w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 120 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położonych w malowniczej...

  • Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ
    1 / 9
    Wiśniowo Ełckie - działka 2453 m2 - możliwość uzyskania WZ

    Wiśniowo Ełckie

    • 133 000 zł cena
    • 2 453 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w cichym i ustronnym miejscu z dala od dróg szybkiego ruchu i hałasu. Ciekawa propozycja dla osób poszukujących swojego spokojnego miejsca do życi...

  • 1 / 3
    Działki budowlane Pakoszówka w malowniczej okolicy

    Pakoszówka

    • 154 750 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w m. Pakoszówka gm. Sanok o powierzchni 10 – 14 ar o numerach ewidencyjnych 1406/1, 1406/2, 1406/3, 1406/4, 1406/5, 1406/6, 1406/7....

  • Działka budowlana 10 a (ul. Budziwojska) Rzeszów
    1 / 2
    Działka budowlana 10 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 10 arów (25 000 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy oraz dostępem do mediów. Działka nr 2010/3, obręb 225, położona jest przy ul. Budziwojskiej w...

  • Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów
    1 / 2
    Działka budowlana 9,5 a (ul. Budziwojska) Rzeszów

    Rzeszów

    • 237 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 9,5 arów (25 000 zł/ar) z aktualnymi warunkami zabudowy oraz dostępem do mediów. Działka nr 2010/2, obręb 225, położona jest przy ul. Budziwojskiej w...

  • Działka Myszyniec

    Myszyniec

    • 280 000 zł cena
    • 32 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję do sprzedaży łąki i las w miejscowości Myszyniec, powiat ostrołęcki. Powierzchnia gruntu ogółem i 3ha i 2730 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego grunty (łąki)...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Klikawa

    • 55 000 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ( 463 m2) nr.71 "Klikawa w Klikawie" alejka nr.4 przy ul. Ogrodowej. Na działce znajduje się prąd, 4 krany, wiata z kominkiem-grill, kamper, domek dla dzie...

  • 1 / 3
    Działka z MPZP w Przeworsku - ul. Lwowska

    Przeworsk » ul. Lwowska

    • 376 737 zł cena
    • 4 233 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Przeworsku przy ul. Lwowskiej. Oferta NA WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w naszym biurze.Opis nieruchomości:- pierwszy...