• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Wysoka ul. Dział

    Wysoka » ul. Dział

    • 220 000 zł cena
    • 24 069 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomoś...

  • Działka Bronisławy ul.

    Bronisławy

    • 195 072 zł cena
    • 16 256 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną nr 47/2 w miejscowości Bronisławy, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 16 256 m2. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 37 m x 450 m. Nierucho...

  • Działka Starogard Gdański ul. Powstańców Warszawskich

    Starogard Gdański » ul. Powstańców Warszawskich

    • 950 000 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Starogard Gdański. Nowe, młode osiedle powstało w ciągu ostatnich 2 lat. W sąsiedztwie znajdują się świeżo odebrane bloki a także Stokrotka, kościół i szkoła podstawowa...

  • 1 / 3
    Działka w sercu Bieszczad!

    Terka

    • 540 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 78 arów (7800 m2) w miejscowości Terka, gminie Solina, województwo podkarpackie - serce Bieszczadów. Idealna lokalizacja zarów...

  • Działka Tarnów

    Tarnów

    • 195 750 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych w Tarnowie w okolicy ul. Heleny Marusarz z warunkami zabudowy. Powierzchnie działek: od 681m2 do 1428m2 idealne pod budowę domu je...

  • Działka Tarnów

    Tarnów

    • 121 500 zł cena
    • 681 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych w Tarnowie w okolicy ul. Heleny Marusarz z warunkami zabudowy. Powierzchnie działek : od 681m2 do 1428m2 idealne pod budowę...

  • Działka Tarnów ul. Heleny Marusarz

    Tarnów » ul. Marusarz

    • 212 250 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż zostały 4 atrakcyjne działki budowlane w Tarnowie w okolicy ul. Heleny Marusarz z warunkami zabudowy. Powierzchnie działek: od 1132 m2 do 1428 m2 idealne pod budowę...

  • Działka budowlana-Zgłobice/Tarnów-Małopolska

    Zgłobice

    • 830 000 zł cena
    • 5 867 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- Kraków.Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele m...

  • Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska

    Zawada

    • 610 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną pod rezydencję.Kształt nieregularny o dominujących wymiarach 65x64m i powierzchni 29 arów, z lekkim nachyleniem w północnej stronie dzi...

  • Atrakcyjna działka w gminie Solina

    Górzanka

    • 250 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 26 arów (2600 m2), położona w malowniczej miejscowości Górzanka, w gminie Solina - jednym z najpiękniejszych zakątków Biesz...

  • Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze
    1 / 7
    Sprzedaż prawa do dzierżawy działki ROD w Warszawie- Zacisze

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do dzierżawy ROD Rodzinny Ogród Działkowy im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie przy ul. Wolińska 20P. Na działce znajduje się mały domek. Domek posiada prąd rozlicz...

  • Sprzedam działkę budowlaną 2002 m² – Sadoleś, gm. Sadowne
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną 2002 m² – Sadoleś, gm. Sadowne

    Sadowne

    • 110 000 zł cena
    • 2 002 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2002 m², położona w miejscowości Sadoleś – spokojnej i urokliwej wsi w gminie Sadowne, woj. mazowieckie Lokalizacja: • Bezpo...

  • Działka budowlana Nowa Wieś, Rudunki, gm. Aleksandrów Kuj.
    1 / 11
    Działka budowlana Nowa Wieś, Rudunki, gm. Aleksandrów Kuj.

    Rudunki

    • 99 900 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Nowej Wsi, obręb Rudunki    Lokalizacja - Nowa Wieś, obręb Rudunki, powiat aleksandrowski; - z od...

  • Działka rolna na sprzedaż
    1 / 3
    Działka rolna na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 409 220 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka niezabudowana – numer ewidencyjny 903 – brak uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – działka objęta jest zapisami studium uwarunkowań i...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 3
    Działka budowlana na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 254 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana niezabudowana – numer ewidencyjny 1504 - objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jako 7MNU1. Działka posiada kształt wielobo...

  • Działka Kolbuszowa Dolna Kolbuszowa Dolna

    Kolbuszowa Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania 1 działka budowlana ok. 10 arów z wydanymi warunkami zabudowy na...

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • Działki w Radomsku - BEZTERMINOWE WARUNKI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 111 500 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową z BEZTERMINOWYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, o powierzchni 1135m2.Położona w Radomsku, ul. Kukuczki. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację do...

  • 1 / 4
    Czarny Las 1825m2 z Planem Zagospodarowania Media!

    Czarny Las

    • 495 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia