• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Straszyn
  • Koniówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ciągowice

(3)
  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 92 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej i zielonej okolicy Ciągowice, gm. Łazy Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną wewnętrzną...

  • Dom Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta skierowana do klienta który szuka domu w otoczeniu terenów zielonych, z dala od ludzi lub też chciałby wykorzystać mieszkanie z pasją prowadzenia stajni, hodowli zwierząt cz...

  • Działka Ciągowice

    Ciągowice

    • 900 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w otoczeniu terenów zielonych. Duża powierzchnia 8600m2 gdzie ok 3600m2 to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a pozostałe 5000m2 tereny rolne. Plan zagospodarowan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Wysoka

    Wysoka

    • 140 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wysoka gmina Łazy, na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 5005m2 i wymiarach 14x357. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ok 1120m2 jest zabudowa...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi naje...

  • Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jedna z niewielu tak atrakcyjnych podwarszawskich lokalizacji pod usługi/przemysł.Bardzo dobra lokalizacja, okolica wielu firm i hal magazynowych.Blisko do Warszawy, Janki oddalone...

  • Działka usługowa/dom/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 854 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana magazynem, domem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi...

  • Lokal Łazy

    Łazy

    • 2 100 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy z 2015roku, pełna własność, plan zagospodarowania przewiduje działalność handlową, usługową, gastronomii i turystyki, instytucje finansowe oraz dopuszczalne mieszk...

  • Działka Wysoka

    Wysoka

    • 143 400 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1195m2, położona w miejscowości Wysoka gmina Łazy. Działka na lekkim wzniesieniu, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej p...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy trasie nr 7 (stara trasa krakowska) na granicy z Magdalenką.Idealna nieruchomość na różnego rodzaju usługi. Możliwość zabudowy 50% powierzchni.Na działce...

  • Działka Wysoka

    Wysoka

    • 213 850 zł cena
    • 1 645 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wysoka gmina Łazy. Działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia działki 1645m2, wymiary 21,5x77,3. Wjazd bezpośrednio na działkę z d...

  • Działka usługowa/magazyn | Super lokalizacja!

    Łazy

    • 2 250 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka UP przy trasie W-wa Kraków DK7

    Łazy

    • 13 000 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż