• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 182)
  • Kobylany gm.Zabierzów - działka budowlana 1831 m2
    1 / 5
    Kobylany gm.Zabierzów - działka budowlana 1831 m2

    Kobylany

    • 530 000 zł cena
    • 1 831 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana o pow.1831m2 położona w Kobylanach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, asfaltowej drodze gminnej. Jest również możliwość dojazdu z drugiej strony....

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną

    Dąbrowice

    • 120 000 zł cena
    • 10 003 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę rolną w części zalesioną (brzoza, dąb ,sosna ) o powierzchni 1,03 ha, o szerokości19m w miejscowości Dąbrowice, gm. Maków. Działka z dużym potencjałem, może...

  • Działka Kalinowo gm. Giżycko w pobliżu jezioro Tajty
    1 / 5
    Działka Kalinowo gm. Giżycko w pobliżu jezioro Tajty

    Kalinowo

    • 49 990 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Kalinowo gmina Giżycko w odległości ok 9 km na zachód od miasta Giżycka. Działki zlokalizowane w pobliżu jeziora Tajty i drogi wojewódzkiej...

  • Działka Rod Hortensja Kielce
    1 / 8
    Działka Rod Hortensja Kielce

    Kielce

    • 3 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpie prawa do działki Rod w Kielcach .Działka do zagospodarowania ,ma i cień jak i miejsca słoneczne .Niestety niemam czasu przebywać na niej ,a ktoś może fajnie spędzać tam cz...

  • Działka Żytna

    Żytna

    • 95 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka o pow. 1277m 2 znajdująca się w Lyskach obręb Żytna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach oznaczonych...

  • Działka Elbląg ul.

    Elbląg

    • 349 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka na sprzedaż! Spokojna okolica, szybki dojazd do Elbląga!LOKALIZACJA:Działka położona jest w dzielnicy Próchnik w Elblągu, w spokojnej i malowniczej okolicy, otocz...

  • Działka rolno-budowlana w Tuchowie!

    Tuchów

    • 98 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: 3 działki rolno-budowlane – 18 arów, Tuchów – 98 000 złNa sprzedaż trzy atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 18 arów, położone w spokojnej części Tuchowa. Dojazd d...

  • Działka rolno-budowlana w Tuchowie!

    Tuchów

    • 98 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka rolno-budowlana w Tuchowie!

    Tuchów

    • 98 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Grunt inwestycyjny 2,05 ha przy S5 – Święciechowa

    Święciechowa

    • 4 103 400 zł cena
    • 20 517 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta na wyłączność – Power Invest LesznoCena: 4 103 400 zł (200 zł/m²)Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m²)Numer ewidencyjny działki: 1208/3Opis ogólnyNa sprzedaż teren inwestycyjn...

  • Działka Świdnica

    Świdnica

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks działek w samej Świdnicy, w sąsiedztwie nowych domów! Przedmiotem niniejszej oferty jest działka o powierzchni około 1000 m2. [i] W sprzedaży działki o powier...

  • Działka Olszyny

    Olszyny

    • 159 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szukasz dużej działki z możliwością zabudowy w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta może Cię zainteresować! Lokalizacja: Olszyny, gmina Wojnicz, powiat tarnowski (małopolskie)...

  • Działka Perła

    Perła

    • 77 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż 70-letni las, w którym dominują głównie dęby i sosny. Lokalizacja: Perła, gm. Dębno, powiat brzeski (małopolskie) Nieruchomość składająca się z dwóch działek leśn...

  • Sprzedam działkę rolna w Kolonii Czermno i 1,44 ha g. Fałków
    1 / 6
    Sprzedam działkę rolna w Kolonii Czermno i 1,44 ha g. Fałków

    Czermno-Kolonia

    • 40 000 zł cena
    • 14 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14 400 m2 w miejscowości Kolonia Czermno ,gm. Fałków , powiat konecki , nr. działki 653/1 . Bez pośredników od osoby prywatnej. Działka w kszta...

  • Działka w Gostyninie z pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Działka w Gostyninie z pozwoleniem na budowę

    Gostynin

    • 89 000 zł cena
    • 1 117 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Gostynin, 1,5 km od centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1117 m², położona w Gostyninie, zaledwie 1,5 km od centrum miasta...

  • Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka
    1 / 6
    Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka

    Cięciwa

    • 378 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zabudowy pierw...

  • Piękna 20 arowa działka na Olchowcach/Sanok
    1 / 10
    Piękna 20 arowa działka na Olchowcach/Sanok

    Sanok

    • 399 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP, dzielnica Olchowce/Sanok. Piękna działka budowlana o pow. 19,96 ar (0,1996 ha) przy ul. Zagumiennej w Sanoku/ Olchowce. Teren objęty Miejscowym Planem Za...

  • Bezpośrednio działki budowlane Bielsk Podlaski (Chmielna)
    Bezpośrednio działki budowlane Bielsk Podlaski (Chmielna)

    Bielsk Podlaski

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działki budowlane uzbrojone o powierzchni 1000 m. kw., każda z przyłączem wodno-kanalizacyjnym, przy wyznaczonej drodze wewnętrznej o szerokości 10 m. Droga t...

  • Grunt leśny 1,4 ha woj. małopolskie, pow. gorlicki, gm. Ropa
    1 / 11
    Grunt leśny 1,4 ha woj. małopolskie, pow. gorlicki, gm. Ropa

    Łosie

    • 168 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ciekawe położenie działek: - Na działce 1077 źródło potoku "Bełczowski potok" - W pobliżu dom z filmu "Dom zły", Łysa Góra i szlak turystyczny. - dostęp do polnych dróg. Ni...

  • walce działka rolna z możliwością zabudowy
    1 / 8
    walce działka rolna z możliwością zabudowy

    Olesno

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 5164 o pow. 3000 m2 położona nad projektowanym zbiornikiem wodnym Walce , położona przy drodze gminnej , uzyskane zgłoszenie 3 budynków na tzw zgłoszenie robót budowlanych...