• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 122)
  • Grunt leśny 1,4 ha woj. małopolskie, pow. gorlicki, gm. Ropa
    1 / 11
    Grunt leśny 1,4 ha woj. małopolskie, pow. gorlicki, gm. Ropa

    Łosie

    • 168 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bardzo ciekawe położenie działek: - Na działce 1077 źródło potoku "Bełczowski potok" - W pobliżu dom z filmu "Dom zły", Łysa Góra i szlak turystyczny. - dostęp do polnych dróg. Ni...

  • walce działka rolna z możliwością zabudowy
    1 / 8
    walce działka rolna z możliwością zabudowy

    Olesno

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 5164 o pow. 3000 m2 położona nad projektowanym zbiornikiem wodnym Walce , położona przy drodze gminnej , uzyskane zgłoszenie 3 budynków na tzw zgłoszenie robót budowlanych...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Falęcin

    • 400 000 zł cena
    • 24 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha położoną w spokojnej okolicy na terenie gminy Grójec, powiat grójecki 8 km od miasta przy drodze asfaltowej (droga powiatowa nr 1655W)....

  • Działka ROD "Na Skarpie" Włocławek (Dobrzyńska) własny dojazd, Wi...

    Włocławek

    • 89 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry! Na sprzedaż Ogródek działkowy (ROD) w ramach ROD „Na Skarpie”. Duży teren, 450 m2. Własny, niezależny wjazd. Piękny widok na Zalew Wiślany. Na terenie dział...

  • Działa w Grywałdzie z możliwością uzyskania WZ

    Grywałd

    • 296 850 zł cena
    • 3 177 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – malownicza działka w sercu Pienin! Lokalizacja: woj. małopolskie, powiat nowotarski, gmina Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 3 177 m² Wymiary: ok. 15,5 m x 205 m...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKI W LEŻAJSKU
    1 / 2
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKI W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 250 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z trzech działek w tym dwóch działek przyległych do siebie o łącznej powierzchni 20,13ar, położona w LEŻAJSKU, gmina Leżajsk,...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W LEŻAJSKU
    1 / 2
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 128 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,59ar, położona w LEŻAJSKU, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Nieruchomość usytuowana jest...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W LEŻAJSKU
    1 / 2
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W LEŻAJSKU

    Leżajsk

    • 132 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 10,54ar, położona w LEŻAJSKU, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo p...

  • Działki inwestycyjne przy twierdzy z widokiem
    1 / 16
    Działki inwestycyjne przy twierdzy z widokiem

    Srebrna Góra

    • 5 300 000 zł cena
    • 92 407 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych o łącznej powierzchni 9,2407 ha, położonych w malownic...

  • 1 / 3
    Do sprzedania grobowiec murowany 2 osobowy

    Legnica

    • 8 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania grobowiec murowany 2-osobowy, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji – pierwsza alejka na Cmentarzu Komunalnym miasta Legnicy w Jaszkowie. Atrakcyjne i dogodnie usytu...

  • Wrocław Kminkowa działka inwestycyjna - nowa cena!

    Wrocław

    • 2 590 000 zł cena
    • 3 289 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 2 590 000 zł - promocja do końca pierwszego kwartału 2026 (poprzednia cena 2 890 000 zł)Zapraszam do zapoznania się z propozycją zakupu działki inwestycyjnej dla zabudowy...

  • Urokliwa działka z potokiem - Berezka

    Berezka

    • 255 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 27 arów ( 2700 m2) położona w Berezce ( gmina Solina, powiat Leski) , w spokojnej, atrakcyjnej okolicy Bieszczad, z dogodnym dostępem do lokaln...

  • Działka budowlana - Berezka, Bieszczady

    Berezka

    • 220 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 23 ary (2 300 m²) w miejscowości Berezka (gmina Solina, powiat leski).Działka posiada wydane warunki zabudowy – gotowa...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE – SADLNO, gm. WIERZBINEK
    1 / 10
    DZIAŁKI BUDOWLANE – SADLNO, gm. WIERZBINEK

    Sadlno

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej i zielonej miejscowości Sadlno, w gminie Wierzbinek. To świetna okazja dla osób szukających miejsca na dom z ogrodem, blisko natury, a jed...

  • Radwanowice gm. Zabierzów - widokowa 53-arowa działka rolna
    1 / 5
    Radwanowice gm. Zabierzów - widokowa 53-arowa działka rolna

    Radwanowice

    • 220 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kształtna, widokowa działka o pow. 5300 m2 położona w Radwanowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostokąta o sze...

  • Działka budowlana Sokołów Podlaski ul. Olszowa
    1 / 2
    Działka budowlana Sokołów Podlaski ul. Olszowa

    Sokołów Podlaski

    • 217 750 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1742 m2 położoną przy ulicy Olszowej. Działka w pełni uzbrojona (woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód), częściowo ogrodzona. Cicha i sp...

  • Działka Nowa Kiszewa ul.

    Nowa Kiszewa

    • 199 990 zł cena
    • 1 472 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Nowa Kiszewa to urokliwa wieś w gminie Kościerzyna (woj. pomorskie, powiat kościerski), położona nad rzeką Wierzycą - znanym szlakiem kajakowym w sercu Kaszub Zaledwie...

  • 1 / 3
    Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 149 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! działka - 1006m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą sz...

  • Działka Wykowo

    Wykowo

    • 455 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż grunty rolne o pow. 1,3 ha, w możliwością wydzielenia mniejszego obszaru. Zlokalizowane w podpłockiej miejscowości Wykowo, w pobliżu lasów. Całość w kształci...

  • Działka Stare Boryszewo

    Stare Boryszewo

    • 1 133 100 zł cena
    • 2 518 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka z pomysłem na inwestycje. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 2518m2, położona w idealnym miejscu pod względem zaplanowanej inwestycji - Boryszewo Stare, tuż...