• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stare Budy Radziejowskie

(3)
  • 1 / 3
    Działka BUDOWLANA - Z PLANEM ZAGOSPODAROWANIA MN

    Stare Budy Radziejowskie

    • 195 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIALKA BUDOWLANO - ROLNA z możliwością zabudowy, USYTUOWANA PRZY UL LEŚNEJ. Teren częściowo zadrzewiony, dużo wolnej przestrzeni. Teren zabudowy - 1246 m2 pozosta...

  • Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.
    1 / 5
    Stare Budy Radziejowskie- działka z prądem.

    Stare Budy Radziejowskie

    • 330 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: [url] DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż: 1331m2 -płaska...

  • Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski
    1 / 6
    Działka budowlano-rolna, pow. żyrardowski

    Stare Budy Radziejowskie

    • 257 664 zł cena
    • 11 712 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocja NOWOROCZNA : Cena obnizona o 100 000 !!! DorDom Nieruchomości proponuje państwu Na sprzedaż działka budowlano-rolna ( łącznie 11 712 m2 w cenie 22 zł/m2 ) w tym : 1....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kolonia Jaktorów - działki budowlane
    Kolonia Jaktorów - działki budowlane

    Jaktorów-Kolonia

    • 200 000 zł cena
    • 1 951 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedania w miejscowości Kolonia Jaktorów gm. Jaktorów działki budowlane, nieuzbrojone, położone bezpośrednio przy drodze gminnej o powierzchniach : 1) 2058 mkw w ce...

  • sprzedam działkę budowlaną pod budowę wiejskiej rezydencji

    Budy Michałowskie

    • 816 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę o pow. 6800 m 2 , pod budowę wiejskiej rezydencji położoną przy ul. Pięknej nr 129 w miejscowości Budy Michałowskie.( nr ewidencyjny działki 247/1) Na dzia...

  • Sprzedam działkę pod budowę wiejskiej rezydencji

    Budy Michałowskie

    • 728 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę o pow. 5600 m 2 , pod budowę wiejskiej rezydencji położoną przy ul. Pięknej nr 128 w miejscowości Budy Michałowskie.( nr ewidencyjny działki 334) Na działc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Czarny Las

    • 1 980 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Czarny Las » ul. Limbowa

    • 2 099 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Jaktorów-Kolonia

    • 849 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Budy-Grzybek

    • 965 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów
    1 / 3
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów

    Budy-Grzybek

    • 292 500 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne z zachowaniem walorów krajobrazowych. Sucha, płaska z dobrym dojazdem, w cichej i spokojnej okolicy....

  • Dom Budy-Grzybek gm. Jaktorów
    1 / 6
    Dom Budy-Grzybek gm. Jaktorów

    Budy-Grzybek

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Budach Grzybek k/Jaktorowa mały dwuizbowy domek mieszkalny z kuchnią i łazienką. Murowany z cegły, docieplony. Okna wymienione na PCV. Przyłącze wodociągowe oraz własn...

  • 1 / 4
    Działka Budy-grzybek

    Budy-Grzybek

    • 3 444 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 40.500m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Grzybek gmina Jaktorów. Media - Gaz i prąd do podciągnięcia ok 30m. Wymiary 80 x 506,25. Granicą działki jest rzec...

  • Atrakcyjna działka budowlana w centrum Jaktorowa

    Chylice-Kolonia

    • 230 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow.1060 m2 w kształcie trapezu o wymiarach 30m x 32m, w centrum Jaktorowa na osiedlu domów jednorodzinnych. Studium zakłada zabudowę mieszkalną i ni...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;wysokość zabudowy -12 m w tym pod...

  • cicha okolica

    Czarny Las

    • 430 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA OSIEDLU CZARNY LAS✔ Usytuowana w drugiej linii zabudowy – cicha i wyciszona, a jednocześnie blisko ulicy gminnej (ok. 45 m). ✔ Kształt prostokąta o wymiarach...

  • 1 / 4
    Czarny Las 1825m2 z Planem Zagospodarowania Media!

    Czarny Las

    • 495 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1825 m², położona przy ul. Platanowej w miejscowości Czarny Las, w gminie Grodzisk Mazowiecki.Działka ma regularny kształt pr...

  • Sprzedam dom w centrum Jaktorowa
    1 / 3
    Sprzedam dom w centrum Jaktorowa

    Chylice-Kolonia

    • 660 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednokondygnacyjny dwupokojowy o powierzchni zabudowy 70 m2 w centrum gminy Jaktorów, w miejscowości Chylice-Kolonia. W bliskiej okolicy stacja PKP, przystanek autobusowy, Urzą...

  • Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie

    Jaktorów-Kolonia

    • 1 570 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, nowoczesnego domu wolnostojącego z 2019 roku, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Jaktorów. To idealna pro...

  • Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Czarny Las

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1500 m² w Czarnym Lesie. Idealna działka pod dom + wybór innych Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Czarny Las, w spokojnej i z...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Dział...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐ Działka Budowlana 1122 m Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1122 m w miejscowości Budy-Grzybek ul. PotockiegoTeren oznaczony symbolem 4MN - przeznaczenie terenów zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,- plan ustala obowi...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działa 1122 m MPZP media Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1122 m2 położona w miejscowości Budy-Grzybek, przy ul. Potockiego.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ozn...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący z Domkiem Gościnnym

    Czarny Las

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup tylko za gotówkęNa sprzedaż:Dom wolnostojący z antresolą o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej miejscowości Czar...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;Wymiary działki ok 51 x 48 wysoko...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka inwestycyjna powyżej 1 ha

    Jaktorów-Kolonia

    • 795 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERUJEMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11500 m2 usytuowaną przy ulicy gminnej w miejscowości Jaktorów KoloniaDobry kształt działki - wymiary 65 x 177 - od wjazdu wymiar 65 mZgodn...

  • Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,

    Budy-Grzybek

    • 312 720 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1303 M2 / DZIAŁKA BUDOWLANA / MPZP / BLISKO PKP / JAKTORÓW - BUDY GRZYBEK DANE TECHNICZNE: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m², położona w miejscowości Budy-Grzybe...

  • Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.
    Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.

    Czarny Las

    • 1 459 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej 280m2 położony blisko Grodziska Mazowieckiego w klimatycznej miejscowości Czarny Las. Miejscowość położona jest w otulinie lasu co stwarza możliw...

  • Sprzedam dziake Bieganów
    Sprzedam dziake Bieganów

    Bieganów

    • 3 900 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziaki Bieganów ul Heweljusza dostęp do drogi szerokość ok 45 na 270 droga 2 metrową Pana kleksa przeniesiona do ewentualnego poszerzenia 117 i 119 jedna 120 i druga 1...

  • Sprzedam działkę Bieganów
    Sprzedam działkę Bieganów

    Bieganów

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Bieganów ul Hewejusza przy drodze asfaltowej 3250 szerokość 35 długość 95 nr dziaki 116 /4 możliwość podziału na mniejsze działki