działka na sprzedaż
7 lut 2025

cicha okolica

woj. Mazowieckie pow. grodziski gm. grodziski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 luty 2025 02:20
430 000 zł 1 500 m2
430 000 zł 1 500 m2 287 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 500 m2
Cena za metr 287 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36989880

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA NA OSIEDLU CZARNY LAS

✔ Usytuowana w drugiej linii zabudowy – cicha i wyciszona, a jednocześnie blisko ulicy gminnej (ok. 45 m).
✔ Kształt prostokąta o wymiarach 53 x 28 m, z wjazdem od dłuższego boku.
✔ Działka uporządkowana, częściowo zadrzewiona, otoczona zielenią z sąsiednich działek.

Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Media dostępne w ulicy gminnej.

Polecam tę wyjątkową ofertę!

Tagi: działka pod lasem, działka pod dom jednorodzinny, działka w lesie, działka w okolicach Grodziska Mazowieckiego, mkwadrat, m kwadrat

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-06-18
  • ID ogłoszenia: K36989880
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Czarny Las, cena: od 365 500 do 494 500 zł, powierzchnia: od 1275 do 1725 m2