• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka rolno-budowlana w Ryglicach - 1,14 ha!

    Ryglice

    • 157 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,14 ha – Ryglice Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,14 ha, położoną w miejscowości Ryglice....

  • Działka Bojano ul. Strzelanka

    Bojano » ul. Strzelanka

    • 29 676 000 zł cena
    • 59 352 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA POD KORZYSTNĄ INWESTYCJĘPrzedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 59.352 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w m...

  • Działka Chwaszczyno ul. Podleśna

    Chwaszczyno » ul. Podleśna

    • 310 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do zakupu działkę w doskonałej cenie, położoną w miejscowości Chwaszczyno blisko Gdańska i Gdyni. Powierzchnia tej działki wynosić będzie po wydzieleniu około 1000 m2, co...

  • Działka Śliwice 998 m² przy asfalcie

    Śliwice

    • 149 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 998 m² położona w miejscowości Śliwice, przy drodze asfaltowej w sercu Borów Tucholskich. Idealna lokalizacja pod budowę...

  • Działka Przybysławice

    Przybysławice

    • 1 700 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna Działka Widokowa w Przybysławicach koło Krakowa - Idealna na Dom i Inwestycję Biuro Nieruchomości Waweldom zaprasza do zakupu unikalnej działki o łącznej powie...

  • Działka Łęki Dolne

    Łęki Dolne

    • 136 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlano usługowa z WZ w Łękach Dolnych 45 ar Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo - budowlana o powierzchni 45 ar, położona w malowniczej miejscowości Łę...

  • Działka budowlana Skierniewice
    1 / 2
    Działka budowlana Skierniewice

    Skierniewice

    • 93 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy działki budowlane o powierzchni 1100 m 2 każda. Teren w MPZP oznaczony MN (zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Prąd i woda w drodze gminnej. Działki usytuow...

  • Działka przemysłowa Skierniewice Feliksów
    1 / 4
    Działka przemysłowa Skierniewice Feliksów

    Skierniewice

    • 2 000 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 6800 m kw., na przedmieściu Skierniewic, przy ulicy wylotowej z miasta drogą wojewódzką. Wg planu zagospodarowania przestrzennego: działka o przeznaczeniu han...

  • Sprzedam piękną podwarszawska działkę
    Sprzedam piękną podwarszawska działkę

    Sokule

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną podwarszawską działkę budowlaną WODA+PRĄD+KANALIZACJA!! Działka budowlana ok. 1400 m2 ( budownictwo jednorodzinne) zlokalizowana na powstającym kameralnym osiedlu...

  • Działka rolna (łąka) Poznań
    1 / 4
    Działka rolna (łąka) Poznań

    Poznań

    • 350 000 zł cena
    • 9 758 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę łąkę w Poznaniu, rejon Szczepankowo-Spławie (nr działki 3): - kształt: prostokąt (powierzchnia ewidencyjna działki: 0,9758 HA) - klasa gruntu IV, V - działkę ob...

  • Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice
    Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice

    Mysłowice

    • 285 000 zł cena
    • 436 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice 436M2 ,ulica Kolejowa ,więcej informacji proszę dzwonić.Nie odpowiadam na Sms-y. Dzialka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice.436m2.Dzial...

  • Działka Rudziczka 1600m2
    Działka Rudziczka 1600m2

    Rudziczka

    • 200 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy atrakcyjną działkę budowlaną w Rudziczce 1600m2 , bez szkód górniczych, z pełną infrastrukturą: prądem, wodą, gazem i kanalizacją, dojazd drogą asfaltową, blisko malowni...

  • 1 / 3
    Działka Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 228 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana 1000 m2, przy ulicy 1 Maja - Jaworzyna Śląska, media przy działce Teren położony w spokojnej części Jaworzyny Śląskiej. - dojazd drogą utw...

  • Działka Burów ul. Radziwiłłów

    Burów » ul. Radziwiłłów

    • 990 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    26 arowa , szeroka działka ,przy spokojnej ulicy na wzniesieniu . Możliwy podział. . Działka budowlana ,objęta miejscowym planem zagospodarowania. 30% zabudowy domem wysokim aż...

  • Działka budowlana- Ryglice- Małopolska

    Ryglice

    • 98 000 zł cena
    • 3 331 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Ryglice, powiat tarnowski Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 31 arów, położoną w miejscowości Ryglice. Nieruchomość ma regularny, zbliżony...

  • Działka Kłobukowice ul.

    Kłobukowice

    • 90 200 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

                                                  LOCATUS Biuro NieruchomościKompleks 12 działek budowlanych - ul. Główna, Kłobukowice, gm. MstówNa sprzedaż atrakcyjny kompleks 12(zost...

  • Działka Faliszewice

    Faliszewice

    • 110 000 zł cena
    • 2 424 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom w spokojnej, malowniczej okolicy?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Faliszewice, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (małopolski...

  • Działka budowlana- Koszyce Wielkie- Małopolska

    Koszyce Wielkie

    • 110 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Koszyce Wielkie koło Tarnowa.Działka o powierzchni ok. 7 arów.Znajdują się na niej samosiejki drzew liściastych.Dojazd od dro...

  • Działka Radlna

    Radlna

    • 168 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radlna gmina Tarnów Sprzedamy 4 działki budowlane, położone obok siebie. Powierzchnie 1237 m2,1510m2, 1534m2 i 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prą...

  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga doj...