• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Piękne działki w Kaszczorze, blisko Jeziora Wieleńskiego
    1 / 14
    Piękne działki w Kaszczorze, blisko Jeziora Wieleńskiego

    Kaszczor

    • 85 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy kilka działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Kaszczor, blisko Wielenia Zaobrzańskiego (gmina Przemęt, powiat Wolsztyn) – miejscu, które zac...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    1 / 6
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 259 000 zł cena
    • 2 112 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA  W SARZYNIE
    1 / 7
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W SARZYNIE

    Sarzyna

    • 93 000 zł cena
    • 1 877 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 18,77ar położonymi w miejscowości SARZYNA, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. D...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ 2580m2 IGNACÓWKA BLISKO JĘDRZEJOWA-OKAZJA
    1 / 2
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ 2580m2 IGNACÓWKA BLISKO JĘDRZEJOWA-OKAZJA

    Jędrzejów

    • 57 000 zł cena
    • 2 580 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2580 m², położona w miejscowości Ignacówka, zaledwie 3 km od Jędrzejowa. Najważniejsze informacje: Numer działki 1 , obręb 0010 Ignac...

  • 1 / 3
    Działka Miłocice ul.

    Miłocice

    • 1 290 000 zł cena
    • 7 069 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o pow. około 7100 m2   pod centrum handlowe lub sklep - MiłociceNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, położona w miejscowości Miłocice, idealna pod budo...

  • 1 / 3
    Działka Sokołów Małopolski Trzebuska

    Sokołów Małopolski

    • 115 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Trzebusce Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 2 działki budowlane z warunk...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 34 ary w Bistuszowej

    Bistuszowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – 34 ary, Bistuszowa k. TuchowaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w malowniczej miejscowości Bistuszowa, w pobliżu Tuchowa....

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Siarczanogórska

    Kraków » Swoszowice » ul. Siarczanogórska

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa z zakresy usług komercyjnych w Swoszowicach .Działka bezpośrednio przy ulicy asfaltowej z mediami: prąd , woda , gaz , kanalizacja . Plan zagospodarowania Swoszowi...

  • Szlembark | 1144 m² | działka | widok na Tatry

    Szlembark

    • 812 000 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki zlokalizowanej w miejscowości Szlembark (woj. małopolskie, pow. nowotarski), położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim, z której rozpościera się przepiękny, panor...

  • Działka budowlana Trzebinia
    1 / 11
    Działka budowlana Trzebinia

    Trzebinia

    • 119 000 zł cena
    • 789 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W razie dodatkowych pytań lub w celu umówienia się na prezentację, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości. Zapewniamy weryfikację stanu prawnego nieruchomości, obsług...

  • 1 / 4
    Działka Nisko Nisko

    Nisko

    • 150 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednor...

  • Działka Kobylany ul. Jana Pawła II

    Kobylany » pl. Jana Pawła II

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka płaska , szeroka. Według planu zagospodarowani zabudowa mieszkaniowo usługowa . Możliwość zabudowy bliźniaczej z podziałem na 4 mieszkania .Możliwy podział na 3 działki . S...

  • Działka Gdańsk Niegowo ul.

    Gdańsk

    • 996 000 zł cena
    • 6 615 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SUPER LOKALIZACJI - zaledwie 15 minut od centrum Gdańska tylko w naszym biurze.N I E G O W O  - to piękna dziewicza dzielnica Gdańska w całości położona w okolicy Żuław G...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 136 900 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów gmina Mierzęcice, 20 działek pod zabudowę mieszkaniową, z wydanymi warunkami zabudowy na małe domy parterowe z poddaszem użytkowym. Spokojna lokalizacja wśród zieleni,...

  • Działka Żarnowiec ul.

    Żarnowiec

    • 442 000 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    L O K A L I Z A C J A: Żarnowiec to wieś kaszubska, w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa, w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego.Jest to znana i rozwijająca się...

  • Działka Ustronie Morskie ul. Okrzei

    Piekło Dolne » ul. Okrzei

    • 19 680 000 zł cena
    • 6 997 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD INWESTYCJĘ z PnB, 540 m OD MORZA w USTRONIU MORSKIM! [/i] [i]Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową pod "Inwestycję" z gotowym projektem i poz...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1200 m
    Sprzedam działkę budowlaną 1200 m

    Strzegocin

    • 155 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1200 M Działka ogrodzona z bramą i furtką. Działka położona jest w Strzegocin gmina Świercze 15 km od Nasielska Działka posiada prawo zagospodarowania przestrzen...

  • Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw hale
    Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw hale

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz drogi wojewódzkiej 222 - ul. Starogardzkiej o wysokim natę...

  • Działka Gdańsk/Straszyn 3 ha Obwodnica inwestycyjna
    Działka Gdańsk/Straszyn 3 ha Obwodnica inwestycyjna

    Straszyn

    • 13 700 000 zł cena
    • 29 384 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz ul. Starogardzkiej-drogi wojewódzkiej 222 o w...

  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 9
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 95 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1004 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Ziemieńska, obręb Siedlice - dzielnica Zakanale. Działka w kształcie pr...