• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka Lubaszowa

    Lubaszowa

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE, UZBROJONE, W CENTRUM LUBASZOWEJ!!! Do sprzedaży oferuję 2 działki budowlane, zlokalizowane w centrum miejscowości LUBASZOWA, gmina TUCHÓW, powiat tarno...

  • Działka Mieroszyno rynek pierwotny ul. Orchidei

    Mieroszyno » ul. Orchidei

    • 178 000 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieroszyno ul. Orchidei (ok. 600 m od lasu, odległość ok. 3,5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 4,5 km do morza, ok. 750 m od głównej ulicy Puckiej (relacji Gnieżdżewo - Jastrzębia Góra)...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Bugaj

    Dąbrowa Górnicza » Bugaj

    • 190 000 zł cena
    • 703 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bugaj, działka pod zabudowę mieszkaniową położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 703m2. Wymiary 20 od wjazdu na działkę x35m. Działka leży przy drodze we współ...

  • Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar
    1 / 16
    Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar

    Zabielne

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana we wsi Zabielne nr działki 28/2 gmina Biała Piska. Działka znajduje się w centralnej części wsi i posiada powierzchnię 1800 m2. Przy działce znajduje...

  • 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS
    1 / 16
    7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS

    Kania Góra

    • 300 000 zł cena
    • 7 810 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaż...

  • 1 / 2
    Działka budowlana przy lasku Wielkie Drogi/Zelczyna/Krzęcin

    Krzęcin

    • 299 000 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka dostępna przy lasku. Dojazd drogą powiatową. Wszystkie media znajdują się w drodze lub na działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Szybki dojazd do Skawiny - 7k...

  • Działka budowlana z WZ, prąd i gaz – Bogumiłowice

    Bogumiłowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bogumiłowice, w gminie Wierzchosławice Lokalizacja: Bogumiłowice, woj. małopolskie Zaledwie 10 km od Tarn...

  • Działka rekreacyjna k. jeziora na Warmii, 1085m2

    Glebiska

    • 93 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1085 m², położona w malowniczej miejscowości Glebiska, gminie Pieniężno, powiecie braniewskim, jedynie 12 km od Ornety. Numer ewidency...

  • Działka letniskowa z DOMKIEM i garażem - MEDIA

    Glebiska

    • 249 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentuję Państwu do zakupu działkę letniskową o powierzchni ponad 1143m2 w malowniczej miejscowości Glebiska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie braniewskim, w gminie...

  • Mazury 2km od jez.Narie działki za 21zł / m2 we wsi Ględy
    1 / 3
    Mazury 2km od jez.Narie działki za 21zł / m2 we wsi Ględy

    Ględy

    • 63 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję atrakcyjną działkę położoną we wsi Ględy gm. Łukta, woj.Warmińsko-Mazurskie... ...w malowniczej ,czystej okolicy, bogatej w jeziora ,lasy, ekologiczne łąki ,liczne gatunki...

  • Działka ROD - sprzedaż
    Działka ROD - sprzedaż

    Grudziądz

    • 44 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w ogrodach ROD Rolnik na Rządzu w Grudziądzu. Powierzchnia 330m2, murowana altana (pokój, pom. kuchenne, zadaszony taras, pom. gospodarcze podpiwniczone z osobnym wejściem)...

  • Działka nad morzem 500m2
    1 / 5
    Działka nad morzem 500m2

    Sianożęty

    • 125 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Serdecznie mam na sprzedaż działkę rolną z możliwością postawienia na niej domku holenderskiego lub drewnianego o powierzchni 35 metrów w podstawie i nie wyższym niż 5,5 metr...

  • 1 / 2
    Działka Wólka Dworska

    Wólka Dworska

    • 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 10.000m i 12.000m. Właściciciel wystąpił o warunki zabudowy (siedlisko) dla obu działek, termin otrzymania czerwiec. Kontakt w sprawie p...

  • Działka Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Kartuska

    • 27 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta długoterminowej dzierżawy terenu inwestycyjnego - Gdańsk, KokoszkiOferujemy do wynajęcia atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w Gdańsku, w dynamicznie rozwijającej si...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. 28 lipca 1943

    Kraków » Krowodrza » ul. Lipca

    • 5 490 000 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 3 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W POBLIŻY PARKU DECJUSZA, BŁOŃ, LASU WOLSKIEGO PONAD 16 ARÓW OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO POD ZABUDOWĘ MIESZKALNĄ JEDNORODZINNĄ WOLNOSTOJĄCĄ. WSKAŹNI...

  • Działka Radlna

    Radlna

    • 129 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI I CENIE!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości RADLNA , gmina TARNÓW, powiat tarnowski, o powierzchni 11,23 ara ....

  • Działka budowlana z WZ, 2 km od stacji PKP Pilawa
    1 / 5
    Działka budowlana z WZ, 2 km od stacji PKP Pilawa

    Pilawa

    • 220 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 921 m2. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Działka posiada Warunku Zabudowy ( WZ). Wszystkie media miejskie w ulicy (prąd, woda, gaz, kanalizacja)..Na dzia...

  • Działka budowlana 1361 m² | Miszewko gm.Żukowo | MPZP
    1 / 3
    Działka budowlana 1361 m² | Miszewko gm.Żukowo | MPZP

    Miszewko

    • 450 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 1361 m² | Miszewko, ul. Dąbrowa | MPZP | media | udział w drodze Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1361 m², położoną w Miszewku, przy ul. Dąb...

  • Działka pod zabudowę w okolicy dwóch jezior
    1 / 7
    Działka pod zabudowę w okolicy dwóch jezior

    Gostynin

    • 180 000 zł cena
    • 7 144 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7144 m², położoną w malowniczej otulinie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Działka ma regularny...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy w Eufeminowie

    Eufeminów

    • 169 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka położona w Eufeminowie gm. Brzeziny, o powierzchni 1055m2 w kształcie prostokąta. Wymiary działki ok 22x47m Media: prąd w ulicy- podpisana jest u...